Наш магазин надає гарантію на електронні сигарети та комплектуючі протягом 2-х місяців з моменту придбання товару. На деяку групу товарів термін гарантійного обслуговування може, як збільшуватися, так і зменшуватися, залежно від типу продукту, марки і виробника. Якщо товар має не стандартний термін гарантійного обслуговування, про це буде додатково зазначено в його описі.

Умови безкоштовного обслуговування

У разі, якщо з'являється необхідно скористатися гарантійним обслуговуванням, Вам потрібно зв'язатися з нашим менеджером для уточнення деталей відправки, тривалості діагностики або ремонту товару. У середньому ця процедура займає від 3 робочих днів після прибуття товару до нас.

Для гарантійного ремонту потрібна наявність рахунку, який був висланий із Вашим замовленням та повна комплектація товару.

Товар, який не підлягає гарантійному обслуговуванню

Бажаємо звернути Вашу увагу на те, що на витратні матеріали гарантія не поширюється. Під витратними матеріалами маються на увазі: випарники, картриджі, шнури, спіралі, нитки та інше, що виходить з часом з ладу і не може бути перевіреним перед продажем. Хочемо ще звернути увагу, що зарядні пристрої також не підлягають гарантійному обслуговуванню.

Якщо під час огляду будуть виявлені механічні пошкодження, що спричинили несправність, то ремонт буде здійснюватися за рахунок покупця.

Обмін та повернення товару

На підставі закону України "Про захист прав споживача", вся продукція, придбана в нашому інтернет-магазині, підлягає обміну або поверненню протягом 14 днів з моменту покупки. Варто врахувати, що поверненню чи обміну підлягає лише той товар, який не був у використанні, зберіг свій первинний зовнішній вигляд і герметичність упаковки.

Ремонт та обслуговування

Товар який потребує обслуговування, але гарантійний термін закінчився або було порушено умову експлуатації, ми також зможемо відремонтувати, але в такому випадку витрати на ремонт понесете Ви.