Наш магазин надає гарантію на електронні сигарети та комплектуючі протягом 2-х місяців з моменту придбання товару. Але якщо товар має іншу тривалість гарантійного обслуговування, інформація про це буде вказана в його описі.

Умови безкоштовного обслуговування

У разі, якщо з'являється необхідно скористатися гарантійним обслуговуванням, Вам потрібно зв'язатися з нашим менеджером для уточнення деталей відправки, тривалості діагностики або ремонту товару. У середньому ця процедура займає від 3 робочих днів після прибуття товару до нас.

Для гарантійного ремонту потрібна наявність рахунку, який був висланий із Вашим замовленням та повна комплектація товару.

Товар, який не підлягає гарантійному обслуговуванню

Бажаємо звернути Вашу увагу на те, що на витратні матеріали гарантія не поширюється. Під витратними матеріалами маються на увазі: випарники, картриджі, шнури, спіралі, нитки та інше, що виходить з часом з ладу і не може бути перевіреним перед продажем. Хочемо ще звернути увагу, що зарядні пристрої також не підлягають гарантійному обслуговуванню.

Якщо під час огляду будуть виявлені механічні пошкодження, які спричинили несправність, то ремонт буде здійснюватися коштом покупця.

Обмін та повернення товару

Відповідно до закону України «Про захист прав споживачів», товари підлягають поверненню або обміну протягом 14 днів з моменту покупки. Повернути або обміняти придбаний товар можна, якщо він:

  • виявився не таким, як передбачалося;
  • не задовольнив розмір або колір;
  • не відповідає опису;
  • неналежної якості.

Важливо! Обмін (повернення) товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики.

Ремонт та обслуговування

Товар який потребує обслуговування, але гарантійний термін закінчився або було порушено умову експлуатації, ми також зможемо відремонтувати, але в такому випадку витрати на ремонт понесете Ви.