Eleaf iStick Pico 25 Box Mod

Eleaf iStick Pico 25 бокс мод потужністю 85W, живлення від акумуляторів типу 18650. Режими паріння VW, Bypass, TC (Ni/Ti/SS/TCR).

Колір
765 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Eleaf iStick Pico 25 Box Mod

Батарейний мод компанії Eleaf - iStick Pico 25. Пристрій працює від знімного акумулятора 18650, максимальна вихідна потужність до 85 Вт, діаметр посадкового місця під атомайзери до 25 мм. Бокс має великий та інформативний 0,91 дюймовий екран, а також оснащений усіма сучасними режимами паріння.

Eleaf iStick Pico 25

Мод iStick Pico 25 укомплектований 0.91-дюймовим дисплеєм, на якому відображається поточна напруга, опір, потужність, температура, заряд батареї, назва використовуваного режиму та один параметр за вибором (сила струму, кількість затяжок, час паріння). Екран добре проглядається як у світлі, і у темряві. Дисплей можна вимкнути (включивши "Stealth" - режим енергозбереження) або перевернути на 180 °. Також можна змінити логотип, попередньо завантаживши його з офіційного сайту компанії.

Eleaf Pico 25 працює в наступних режимах: VW – регулювання потужності, Bypass – (мехмод) пряма подача напруги з акумулятора без стабілізації, TC (Ni/Ti/SS) – температурний контроль на нікелі, титані та нержавіючої сталі, TCR (m1, m2 , m3) - режим температурного контролю з можливістю ручного налаштування під використовуваний матеріал. Перемикання режимів здійснюється триразовим натисканням кнопки "Fire".

Eleaf iStick Pico 25 - формат аккумулятора 18650

Pico 25 має наступний набір захисту: від короткого замикання; від перезаряду/перерозряду; від низького/високого опору; від низької/високої напруги; від перегріву плати; від перегріву випарника; вентиляційні отвори для відведення газу.

Живлення йде від високострумового акумулятора 18650 (не менше 25А). Щоб увімкнути пристрій, необхідно п'ять разів натиснути кнопку активації (fire).

iStick Pico 25 кнопки управления

Індикатор заряду на дисплеї почне блимати, коли заряд буде менше 10%. Заряджання АКБ відбувається через Micro-USB порт. Підключити USB-кабель можна або до мережного адаптера, або до порту USB комп'ютера. Плата пристрою підтримує зарядку через адаптер із силою струму до 2А, яка значно швидше , ніж раніше використовувана 1А. .

Програмне забезпечення бокс моди можна оновити самостійно. Для цього необхідно завантажити програму з офіційного сайту компанії www.eleafworld.com та підключити пристрій до персонального комп'ютера за допомогою USB-кабелю.


Зарядка бокс мода Eleaf iStick Pico 25 85W

Попередження та повідомлення про помилки:

- оver 10 sec. protection – захист від випадкового натискання кнопки більше 10 секунд;

- week battery alert - при парінні напруга на акумуляторах падає нижче певної межі;

- deviece too hot – внутрішня температура пристрою перевищує 70°C. Бокс мод автоматично вимикається і йому потрібний деякий час для охолодження;

- temperature protection – повідомлення про те, що температура спіралі досягла заданого користувачем значення (для режиму термоконтроль);

- battery low - напруга акумулятора впала нижче межі, для відновлення роботи потрібно зарядити АКБ;

- no atomizer – атомайзер не підключений або підключений неправильно;

- atomizer short circuit – коротке замикання у випарнику;

- atomizer low alert - якщо опір випарника становить менше 0.1 Ом у режимі варіватта, або менше 0.05 Ом у режимах термоконтролю, пристрій видасть відповідне попередження.

Придбати Eleaf iStick Pico 25 ви можете як по передоплаті, так і з оплатою при отриманні з доставкою в будь-яку точку України.

Технічні характеристики
Розміри
48*25*70,5 мм
Діаметр 25 мм
Вага
96,5 g
Тип батареї
18650
Максимальна сила струму під час заряджання
2 А
Тип з'єднання
510
Вхід для заряджання micro USB
Вихідна потужність 1W-85W
Вихідна напруга
0.5 – 9 V
Режими паріння VW/Bypass/TC (Ni/Ti/SS/TCR)
Підтримуваний опір TC 0.05 – 1.5 oM
Опір VW/Bypass, що підтримується 0.1 -3.5 oM

Фирменная упаковка Eleaf iStick Pico 25

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Перевірена покупка

Супер магазин и товары тоже супер. Мод так вобще идеален кто только переходит на вэйп нг удобство и миниатюрность пода совмещенна с полным функционалом мода????????????????

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :

Спасибо за отзыв и видео распаковки. При следующем заказе сообщите вкус и крепость подарочной жидкости.

Перевірена покупка

Товар получил быстро. Первой бокс мод. Сейчас думаю что можно было доплатить и взять то то по мощнее. Но и так норм. На первое время пойдёт. Устройство прошло проверку на оригинальность. Немного дешевле чем у конкурентов. Да ещё 30 мм жидтоксти в подарок.

Короче я довелен. Из всех вейп шопах самая быстрая доставка.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Товар очень понравился, это моя первая подобная покупка. Прислали всё очень оперативно. Рекомендую.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Появился в наличии бокс мод Eleaf Pico 25, компактный и удобный в использовании. Выходная мощность до 85W. Подойдёт как для атомайзера так и для дрипки диаметром до 25 мм. Питание от сменного аккумулятора 18650 (в комплект не входит).
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )