Joyetech eVic Primo SE Box Mod

Бокс мод Joyetech eVic Primo SE з новою вдосконаленою платою, підтримкою швидкого заряджання (quick charge) та набором усіх стандартних режимів роботи.
Колір
960 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Joyetech eVic Primo SE Box Mod

Чергова новинка від компанії Joyetech - eVic Primo SE. Виробник зважив на всі недоліки попередньої версії бокс мода eVic Primo Mini. В середині корпусу встановлена вдосконалена плата, яка підтримує швидку зарядку девайса зі струмом 2 А (quick charge). Посадкове місце під атомайзери діаметром до 25 мм. Бокс мод має заокруглену форму і добре лежить в руці, розміри пристрою всього 80х39х25 мм.

Joyetech eVic Primo SE дисплей

Мод має надійне сталеве з'єднання з латунним пружним піном в якому збільшений хід від 4 до 5.5 мм що забезпечить відмінне з'єднання з більшістю атомайзерів і дріп-атомайзерів. На задній Primo SE стороні є приємна на дотик накладка під карбон. Інформаційний дисплей складає 1.3 дюйми. Кнопка подачі напруги велика та зручно натискається у будь-якому положенні.

У бокс моді Joyetech SE серії є підтримка всіх стандартних режимів: Power - регулювання потужності (варіватт);Bypass - мехмод (пряма подача напруги);Smart- режим для новачків, в якому пристрій самостійно підбирає потужність під встановлений випарник;Temp (Ni/Ti/SS316)- температурний контроль на нікелевому, титановому та нержавіючому дроті, а також є можливість самостійного ручного налаштування температурного коефіцієнта матеріалу TCR (M1/M2/M3). Максимальна вихідна потужність складає 80W.

Також у пристрої є функція попереднього нагрівання спіралі Preheat, яка дуже корисна для зручного використання складних спіралей, великої площі або керамічних випарників. Щоб при першому натисканні на кнопку короткочасно подати більшу напругу і вже з першої затяжки отримати велику кількість пари.

Бокс мод Joyetech eVic Primo SE

Пристрій перепрошуваний до останньої версії програмного забезпечення. Компанія Joyetech постійно випускає нові версії програмного забезпечення для своїх пристроїв. В яких додаються нові режими або вдосконалюються існуючі. Наразі вже вийшла нова версія програмного забезпечення. Завантажити останню версію програмного забезпечення для Joyetech eVic Primo Mini можна з офіційного сайту по цьому посиланню.

Joyetech eVic Primo SE крышка батарейного отсека

Живлення від одного акумулятора 18650 (у комплекті не йде, необхідно придбати окремо). Кришка відсіку батареї знаходиться на підошві бокс мода (фіксується на клямці). Щоб відкрити, необхідно зрушити її убік. Позначення полярності "+" та "-" продубльовано на кришці та всередині відсіку. На кришці знаходиться підпружинений мінусовий контакт, а також ще два латунні контакти для балансування заряду акумулятора. Електронна плата пристрою для заряджання розрахована на роботу з адаптерами із силою струму до 2A, що значно знижує час заряджання акумулятора. У комплекті спеціальний кабель QC USB.

 

Комплектація
Бокс мод Joyetech eVic Primo SE
1 шт.
Кабель QC USB 1 шт.
Інструкція російською мовою 1 шт.

* акумулятор 18650 у комплект не входить (необхідно придбати окремо)

  

Технічні характеристики
Висота  80 мм
Товщина 25 мм
Ширина 39 мм
Вага (без акумуляторів) 85 г
Тип з'єднання 510
Роз'єм зарядки micro USB
Максимальна напруга 9 В
Діапазон потужності (Ват) 1 – 80 Вт
Робочий опір у режимі "варіватт" 0,1 - 3,5 Ом
Діапазон опору в режимі "термоконтроль" 0,05 - 1,5 Ом
Діапазон температури в режимі термоконтролю за фаренгейтом від 200°F до 600°F
Діапазон температури у режимі термоконтролю за Цельсієм від 100°C до 315°C

  

Функціональні можливості
Використання під час заряджання Є
Захист від тривалого натискання (10 секунд) Є
Захист від короткого замикання Є
Регулювання потужності Є
Регулювання напруги Ні
Температурний контроль (Ni/Ti/SS 316/TCR) Є
Можливість оновлення прошивки Є
Встановлення змінних акумуляторів (не входить до комплекту) Є

Ідентифікатори товару

Відгуки