GeekVape AEGIS 100W Box Mod

Бокс мод GeekVape AEGIS з максимальною вихідною потужністю 100W, має пил, вологозахищений і ударостійкий корпус. Є можливість установки акумулятора 26650, так і 18650.

Колір
Комплектація
1 590 грн
Немає в наявності

 

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

GeekVape AEGIS 100W Box Mod

Компанія GeekVae випустила легендарний бокс мод AEGIS 100W. Пристрій має ряд захисту і відповідає класу IP67, що означає ступінь пилу та вологозахисту (можливе занурення під воду глибиною до 1 метра і тривалістю не більше 30 хвилин). Корпус ударостійкий і відповідає військовому класу ударостійкості MIL STP810G - 516,6. GeekVape AEGIS 100W - це мабуть найзахищеніший на сьогоднішній день бокс мод, що підтверджено численними тестами та випробуваннями.

Корпус виконаний зі сплаву алюмінію з цинком, має прогумовані частини та елементи з нержавіючої сталі. На звороті є шкіряна вставка, яка може бути різних кольорів, як і колір корпусу. Цей пристрій має великий інформаційний дисплей. Кнопка подачі напруги трохи виступає за корпус, що дуже зручно при використанні (натиснутися вниз, схоже на вимикач).

В електронній платі AEGIS використовується одна з найсучасніших мікросхем від компанії GeekVape, яка має миттєвий відгук (0.015 секунд). З функціональних можливостей крім стандартного набору режимів: Power - регулювання потужності, Bypass - (мехмод) пряма подача напруги без стабілізації з акумулятора, TC (Ni/Ti/SS) - температурний контроль на нікелі, титані та нержавіючої сталі, TCR - режим температурного контролю з можливість ручного налаштування під використовуваний матеріал, є ще додатковий режим VPC з можливістю індивідуальної по секундної установки потужності (попереднього нагрівання). В якому зручно реалізовано саме налаштування, є можливість зміни вихідної потужності для перших 5-ти секунд роботи (окремо для кожної P1/P2/P3/P4/P5).

GeekVape AEGIS 100W Box Mod

Живлення GeekVape AEGIS від одного змінного акумулятора. У нижній частині моди знаходиться кришка з нержавіючої сталі. Розробники передбачили різноманітні варіани її відкручування: є проріз під монетку і спеціальна ручка, що ховає заподлицо. Кришка відкручується досить туго, тому що пристрій все-таки водонепроникний. Позначення полярності нанесено як усередині так і на кришці, яка виступає мінусовим контактом.

Батарейний відсік розрахований на установку акумулятора формату 26650 (даний акумулятор входить до комплекту), що дозволить мати більший запас ємності батареї і тим самим збільшити тривалість роботи пристрою. Є можливість встановлення та стандартного акумулятора 18650, використовуючи спеціальний гумовий перехідник, який одягається на акумулятор. Максимальна вихідна потужність 100Вт.

Батарейный отсек для аккумулятора 18650 и 26650 в GeekVape AEGIS

Зовні на корпусі немає micro USB роз'єму, він захований зверху під кришкою, що кріпиться на двох гвинтах. Усередині встановлена спеціальна силіконова заглушка (є запасна в комплекті), яка захищає від попадання вологи. Зарядити акумулятор через micro USB роз'єм не вийде, він потрібен тільки для оновлення прошивки.

GeekVape AEGIS 100W Box Mod Micro USB разъём для обновления прошивки

 AEGIS має надійне 510 з'єднання. Внутрішня площадка виконана з нержавіючої сталі та має диметр 25 мм, але навіть атомайзери діаметром до 30 мм відмінно стануть на бокс мод і не виперетимуть за корпус. GeekVape AEGIS це дійсно надійний пристрій як зовні так і всередині, порадує вас якістю складання та матеріалами.

У комплект вже входить змінний, високострумовий акумулятор GOLISI IMR 26650, ємністю 4300 мАг та максимальним розрядним струмом 35 А.

GeekVape AEGIS Box Mod внешний вид

Комплектація
Боксмод GeekVape AEGIS 100W
1 шт
Акумулятор GOLISI IMR 26650 4300 мАг
1 шт
Силіконова заглушка для Micro USB роз'єм
1 шт
Запасні гвинти

2 шт

Адаптер під акумулятор 18650

1 шт

Інструкція

1 шт

 

Комплектация GeekVape AEGIS 100W

 

Технічні характеристики
Загальна довжина
88 мм
Ширина 46.8 мм
Товщина
37.8 мм
З'єднання
510
Максимальний діаметр атомайзеру 30 мм
 Робочий діапазон температур -40°C ~ +80°C
Живлення від акумулятора 18650/26650
 Максимальна вихідна потужність
100W
Максимальна напруга
9V±0.1V

 

Функціональні можливості
Клас захисту IP67
Є
Індикація розряду Є
Захист від короткого замикання
Є
 Індикація перегріву пристрою
Є
 Регулювання напруги Ні
Регулювання потужності
Є
Блокування від випадкових натискань
Є
Захист від тривалого натискання (10 с) Є
 Зарядка та паріння одночасно Є
Температурний контроль (Ni/Ti/SS/TCR) Є
 Режим мехмоду (Bypass)
Є
 Можливість оновлення прошивки Є
 Встановлення змінного акумулятора (не входить до комплекту)
Є

Спеціальні посилання

код UPC
1

Відгуки