Атомайзер Joye eGo-C тип А

Новинка від компанії JoyeTech, атомайзер із змінним блоком випарника. Сумісний з будь-якими акумуляторами eGo 650мАч, 900мАч, 1000мАч.
98 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Атомайзер Joyetech eGo-C тип А

Інженери компанії Joyetech розділили атомайзер Joye eGo-C на 3 складові: основу, тіло атомайзера та випарник. Всі парильники знають що атомайзер може працювати як дуже довго 6-11 місяців, так і зовсім недовго через неправильну експлуатацію.

Joyetech вирішили цю проблему зробивши атомайзер розбірним, щоб Ви могли замінити тільки випарник. Тепер у разі перегріву спіралі, пригоряння ґноту в атомайзері та т.д. не потрібно замінювати весь атомайзер, тільки випарник, що набагато економніше!

У цьому атомайзері використовуються картриджі типу А, об'ємом 1,1 мл, випарники та силіконові заглушки типу А. У комплектацію вони не включаються, не забудьте придбати.

Комплектація:

1 шт. - Тіло атомайзера тип A
1 шт. - основа випарника тип A

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Перевірена покупка
Решил попробовать что то новенькое и заказал Joye eGo-C тип А, не пожалел парит супер. Отдельно спасибо за подарок
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Ниче так... Хорошо испаряет. Только не забудьте докупить к нему испаритель и картридж-танк! Это еще более 40 грн. Конечно дороговато получается, но все-же в итоге у Вас получается танк-атомайзер, который не надо часто заправлять и в случае чего можно заменить только ту часть, которая вышла из строя. А прикупив несколько картриджей - можно менять ароматы.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )