GeekVape Medusa RDTA

Дрип, що обслуговується атомайзер Medusa RDTA від компанії Geek Vape з бічним обдуванням і можливістю установки тільки двох спіралей, діаметр 25мм.

290 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

GeekVape Medusa RDTA

Компактний і елегантний дріп, що обслуговується атомайзер MEDUSA від компанії Geek Vape виконаний з нержавіючої сталі, діаметром 25 мм і об'ємом ванни для заправки рідини 2,5 мл. MEDUSA розрахована використання лише з двома спіралями, т.к. не має спеціальної заглушки. Виробник зробив легко настроєний, дуже точний і зручний бічне обдування.

GeekVape Medusa RDTA 25 мм

Зверху знаходиться стандартний знімний дріп тип ULTIMO. Далі йде верхня кришка (Top cap), за допомогою якої виконується точне налаштування бічного обдування. Нижче розташована бокова спідниця з гарним глибоким гравіюванням "MEDUSA", в якій чотири отвори для обдування. Бічна частина дріпки незнімна і є одним цілим з базою, так само має гравіювання як медуз. База має стандартні Velocity – подібні стійки, койли затискаються шестигранними гвинтами. Під стійками розташовані прорізи для вати.

Box GeekVape Medusa RDTA 25 мм

Разом із Medusa RDTA в комплект входить інструкцію з використання (з розділом російською мовою), запасні гвинти для стійок, О – ринги, а також Т – образна викрутка.

Комплектація
GeekVape Medusa RDTA
1 шт
Т-подібна викрутка
1 шт
Запасні гвинти у стійки
4 шт
Запасні О-рінги
3 шт

Комплектація GeekVape Medusa RDTA 25 мм

Технічні характеристики
Висота атомайзера
31,6 мм
Діаметр атомайзера 25 мм
Матеріал
SS
Кількість спіралей 2
Забір повітря боковий
Обдув налаштований
Тип з'єднання з акумулятором 510-й
Вага 40 г

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Перевірена покупка
За свою цену лучшая RDTA на рынке, хотя таковой я бы её не назвал. Присутствует ванночка на 2 мл жидкости, но если залить в нее жидкость то при наклоне самой дрипки возможны протечки в отверстие воздуховода. Поэтому использую как дрипку. Удобные Вилосити-подобные стойки,сферическая обработка купола, широкий дриптип, все это дает обилие пара и очень хорошую вкусопередачу. Один минус который заметил за полный день использования довольно тугую регулировку кольца воздуховода ( тугая от слова тугая,так как что бы отрегулировать необходимо снимать верхнюю часть юбки и вставлять её как нужно, так как кольцо отказывается поворачиваться), возможно проблема в моём конкретном экземпляре. Продукт оригинальный, для покупки советую на все 100. Хотя в целом 9/10 из за косяка с обдувом.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )