Joyetech ATOPACK PENGUIN SE

Joyetech ATOPACK PENGUIN SE модернізована версія пристрою з віконцями для контролю рівня рідини, ємність акумулятора 2000 мАч, об'єм бака 8.8 мл із системою випарників JVIC.
Колір
705 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Joyetech ATOPACK PENGUIN SE

Смотреть видео

Дивитись відео огляд

Joyetech ATOPACK PENGUIN SE – це модернізована версія PENGUIN. Приставка SE у назві означає Special Edition (спеціальний випуск). У новій версії змінився корпус та додані оглядові вікна з боків для контролю рівня рідини. А також абсолютно нові колірні рішення роблять пристрій ще привабливішим. Дизайн і форму виробник асоціює з пінгвіном (Pingvin), звідки й взято назву. Набір у цільному корпусі з технологією випарників JVIC. Нижня частина це акумулятор ємністю 2000 мАг. З елементів керування лише одна велика кнопка "Fire" (подання напруги). На корпусі є індикатор LED, який показує заряд акумулятора.

Joyetech AUTOPACK PENGUIN SE с окошком для контроля уровня жидкости

Для зарядки в Joyetech PENGUIN передбачено micro USB роз'єм, розрахований під адаптер із силою струму до 2 А, внаслідок чого час зарядки займатиме значно менше часу. Конструкція пристрою модульна. Верхня частина знімна та виконана у вигляді картриджа з випарником. Додаткові картриджі можна придбати окремо Joyetech ATOPACK CARTRIDGE і використовувати їх як ємність для рідини (замість випарника є заглушка). Об'єм картриджа становить цілих 8.8 мл рідини, чого буде цілком достатньо тривалий проміжок часу.

Joyetech AUTOPACK PENGUIN SE замена картриджа

Попередня версія пристрою вже добре зарекомендувала себе у використанні, а з оглядовим віконцем користуватися пристроєм буде ще зручніше. Випарники сумісні для обох версій та розроблені за новою технологією JVIC System (Juice Verticle Injection Coil), корпус яких повністю керамічний. У даній системі використовується унікальний метод вертикального подавання рідини, спіраль виконана з кантала і розташована горизонтально. З одного боку надходить повітря, а з іншого виходить уже готова пара. Випарник здатний робити велику кількість пари та передає чистий смак рідини.

JIVIC System

Конструкция бака для жидкости Joyetech ATOPACK PENGUIN

 

Конструкция испарителя Joyetech ATOPACK PENGUIN
У комплекті з PENGUIN SE йде два випарники Joyetech JVIC1 MTL опором 0.6 Ом під сигаретну затяжку та Joyetech JVIC2 DL опором 0.25 Ом під легшу, кальянну затяжку. У випарниках встановлені спіралі різного діаметра.

Ипарители Joyetech JVIC сопротивлением 0.25 и 0.6 Ом

Відео огляд та інструкція Joyetech ATOPACK PENGUIN SE:

Комплектація
Joyetech ATOPACK PENGUIN SE
1 шт
 Картридж ATOPACK
1 шт
Випарник Joyetech JVIC1 (0.6 Ом)
1 шт
Випарник Joyetech JVIC2 (0.25 Ом)
1 шт
Кабель USB на micro USB
1 шт
Силіконовий чохол під картридж та мундштук 1 шт

Комплектация Joyetech AUTOPACK PENGUIN SE

Технічні характеристики
Висота електронної сигарети
102.5 мм
Товщина електронної сигарети
26.5 мм
Ширина електронної сигарети
52 мм
Об'єм бака
8.8 мл
Ємність акумулятору
2000 мАг
Максимальний струм заряджання 2 А
Вхід для заряджання
micro USB
Функціональні можливості
 Змінний акумулятор Ні
Захист від тривалого натискання (10 с) Є
Захист від короткого замикання Є
Захист від перегріву пристрою Є
Регулювання потужності Ні
Регулювання напруги Ні
Температурний контроль Ні
 Використання під час заряджання Є

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews
Товар якісний все класно, сервіс на вищому рівні приємно мати справу з вами, сам пінгвін хороший, я новачок але задоволений покищо всім) дякую.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Замовлення прийшло за два дні. Товаром задоволений. 5+магазину
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Відповідь швидка, ціна актуальна. Товаром задоволена повністю, завжди приємно, коли ще й подарунок отримуєш) Дякую, буду замовляти надалі.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Заказал вчера этого "малыша" сегодня уже забрал его на почте) покупкой доволен) "малыш" на удивление жарит очень хорошо) проверку на сайте джойтеч прошел) спасибо за оперативность ) так же взял 2 жидкости Ozon и Capitan black + lucky strike в качестве подарка) всем доволен) жидкости отличные)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Огромный респект магазину за оперативность и сервис! Как всегда на высоте и продолжает держать высокую планку профессионализма. Теперь о модели Atopack PENGUIN SE: простой в применении, добротный, надежный, приятный аппарат. Вот правда! Приятно держать в руках. Взяла в черном цвете - смотрится стильно. Удобный. Пара много, ароматный. Рекомендую.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )