Wismec PREDATOR 228 Kit

Зручний компактний набір Wismec PREDATOR 228 атомайзером ELABO діаметром 25 мм, живлення від двох акумуляторів 18650. Режими роботи: POWER/TEMP-Ni/TEMP-Ti/TEMP-SS316/TCR/Preheat.
Колір
1 800 грн
Немає в наявності

 

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

Wismec PREDATOR 228 Kit

Новий компактний двох акумуляторний набір Wismec PREDATOR 228 з атомайзером ELABO, має зручну продуману конструкцію: закруглена форма, великий інформаційний дисплей, зручна заправка рідини, посадкове місце під атомайзери діаметром до 25 мм, надійний сталевий конектор, прихована кнопка. Пристрій розроблений американськими дизайнерами SINUOUS, що говорить і новий логотип.

Надёжное соединение Wismec PREDATOR 228 Kit

Вихідна потужність як видно з назви 228W. Живлення бокс мода Wismec PREDATOR 228, виробляється від двох акумуляторів формату 18650. Для заряджання та оновлення прошивки передбачено micro USB роз'єм. Для швидкого заряджання акумуляторів можна використовувати адаптери з вихідною силою струму до 2 А. Але виробник не рекомендує постійно заряджати акумулятори в такому режимі, оскільки це впливає на термін їх служби (підходить для короткочасної, разової зарядки). Для постійного використання бажано використовувати зовнішній зарядний пристрій або адаптери меншою силою струму 0.5 - 1 А. Кришка батарейного відсіку знаходиться в нижній частині пристрою і кріпиться на клямці, позначення полярності "+" і "-" продубльована всередині та на самій кришці.

У Вашому пристрої доступні такі режими: POWER- режим регулювання потужності (варіватт), TEMP (Ni/Ti/SS316) - температурний контроль на нікелевому, титановому та нержавіючому дроті, TCR (M1/M2/M3) - режим температурного контролю з ручним настроюванням температурного коефіцієнта опору матеріалу. Є режим попереднього нагрівання спіралі Preheat, Котрий корисний при використанні керамічних випарників або складних спіралей великою площею.

Батарейный отсек Wismec PREDATOR 228

У бокс моді встановлена версія програмного забезпечення 5.04, компанія Wismec здійснює підтримку та вдосконалення своїх пристроїв, завантажити останню версію прошивки можна на офіційному сайті.

Корисним доповненням до PREDATOR 228 це можливість використання бокс мода як Power bank, використовуючи спеціальний перехідник Reverse Charging Adapter (RC) (В комплект не входить).

 Кнопка подачи напряжения Wismec PREDATOR 228

Регулировка подачи воздуха Wismec ELABO

У пристрої реалізовано дуже зручну функцію подачі напруги. Кнопка "Fire" захована під бічною панеллю, для подачі напруги досить просто стиснути пристрій у руці. Кнопка добре відгукується, її зручно натискати в будь-якому положенні, як би не лежав бокс мод у руці.

 Атомайзер Wismec ELABO

Набір комплектується атомайзером Wismec ELABO діаметром 25 мм. Корпус виконаний із нержавіючої сталі. Мундштук теж металевий із делриновою вставкою всередині, щоб менше проводити тепло. Заправка рідини здійснюється зверху. На верхній кришці атомайзера є спеціальна позначка у вигляді крапки та стрілочки з напрямком руху. Спочатку необхідно витягнути мундштук нагору і зрушити кришку в бік до характерного клацання. Така реалізація заправки рідини максимально зручна і тим самим володіє захистом від дітей і випадкового розкриття кришки атомайзера.

Заправка жидкости Wismec ELABO

У комплекті з атомайзером йде два випарники: Wismec WS01 Triple Coil, опором 0.2 Ом, рекомендованою потужністю 40-80W і Wismec WS02-NS Triple Coil, опором 0.25 Ом і рекомендованою потужністю 40-120W. При цьому випарник Wismec WS02-NS має більш товстий корпус та об'єм атомайзера Wismec ELABO з цим випарником становитиме 4.6 мл, а з випарником Wismec WS01, 4.9 мл рідини.

Испарители для Wismec ELABO WS01 и WS02

 

Комплектація
Боксмод Wismec PREDATOR 228
1 шт
Атомайзер Wismec ELABO
1 шт
 Випарник Wismec WS01 Triple 0.2 Ом
1 шт
Випарник Wismec WS02-NS Triple 0.25 Ом
1 шт
QC кабель USB на micro USB на 2 А
1 шт
 Інструкція 1 шт

* акумулятори 18650 у комплект не входять (необхідно придбати окремо)

 

Комплектация Wismec PREDATOR 228 Kit 

  

Технічні характеристики
Загальна довжина набору
139.5 мм
Ширина 43.6 мм
Товщина
29 мм
 З'єднання на акумуляторі 510
 З'єднання на кліромайзері 510
Температурний діапазон (з кроком 5℃) 100-315 ℃
Вихідна потужність 1-228 W
Діапазон опорів у режимі VW 0.1-3.5 Ом
 Діапазон опорів у режимі TC
0.05-1.5 Ом
 Об'єм бака в залежності від випарника (WS01/WS02-NS)
4.6/4.9 мл

 

Функціональні можливості
Змінні випарники Є
Індикація розряду Є
Захист від короткого замикання
Є
 Індикація перегріву пристрою
Є
 Регулювання напруги Ні
Регулювання потужності
Є
Блокування від випадкових натискань
Є
Захист від тривалого натискання (10 с) Є
 Зарядка та паріння одночасно Є
Температурний контроль (Ni/Ti/SS) Є
 Попереднє нагрівання спіралі (Preheat)
Є
 Можливість оновлення прошивки Є
 Живлення від змінного акумулятора (не входить до комплекту) Є

Спеціальні посилання

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )