Joyetech eVic Primo 2.0 Box Mod

Бокс мод Joyetech eVic Primo Mini працює в режимах: Power (варіватт), Smart, Temp (Ni, Ti, SS 316), RTC, TCR (M1, M2, M3), є попереднє нагрівання спіралі (Preheat), потужність 228W. Під атомайзери діаметром до 25 мм.
Колір
1 345 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Joyetech eVic Primo 2.0 Box Mod

Компанія Joyetech оновила серію бокс модів eVic під атомайзер діаметром до 25 мм. Joyetech eVic Primo 2.0 працює від двох акумуляторів 18650 та має вихідну потужність до 228W.Бокс мод добре лежить у руці, має зручну, трохи заокруглену форму, на задній стороні є накладка з вуглецевого волокна, приємну на дотик. Розміри пристрою становлять 84х53х26мм.

Joyetech eVic Primo 2.0 Box Mod

З'єднання сталеве 510, пін підпружинений і має хід від 4 до 5.5 мм, що забезпечить відмінне з'єднання з більшістю атомайзерів та дріп-атомайзерів. Кнопка подачі напруги велика та зручно натискається у будь-якому положенні.

Бокс мод Joyetech eVic Primo 2.0 працює в режимах: Power - регулювання потужності (варіватт);RTC- відображення аналогового або цифрового годинника;Smart- режим у якому пристрій самостійно підбирає необхідні вихідні параметри під встановлений випарник;Temp (Ni/Ti/SS316)- температурний контроль на нікелевому, титановому та нержавіючому дроті, TCR (M1/M2/M3) - режим температурного контролю з можливістю встановлення температурного коефіцієнта використовуваного матеріалу.

У пристрої є функція попереднього нагрівання спіралі Preheat яка дуже корисна при використанні складних, великих або керамічних спіралей. Щоб при першій затяжці отримати достатню кількість пари. Є можливість встановлення власного логотипу.

Пристрій іде із встановленою версією програмного забезпечення V4.05. Компанія Joyetech постійно удосконалює свої пристрої, випускаючи нові версії програмного забезпечення, додаючи нові функції, режими.Завантажити останню версію програмного забезпечення для Joyetech eVic Primo 2.0 можна з офіційного сайту по цьому посиланню.

Живлення бокс мод від двох акумуляторів формату 18650 (у комплекті не йдуть, необхідно придбати окремо). Кришка відсіку батареї знаходиться знизу і фіксується на клямці. Щоб відкрити, необхідно зрушити її убік. Позначення полярності "+" та "-" продубльовано всередині та на кришці. Для зарядки передбачено micro USB роз'єм, електронна плата розрахована на роботу з адаптерами із силою струму до 2A, що значно знижує час заряджання акумулятора. У комплекті спеціальний кабель QC USB.

Цікавим доповненням до Joyetech eVic Primo 2.0, це використання пристрою як Power Bank для заряджання інших пристроїв. Заряджання зовнішніх пристроїв здійснюється через спеціальний перехідник адаптер RC (Revers Charging Adapter)але в комплекті його немає.

 

Внешний вид бокс мода Joyetech eVic Primo 2.0

 

Комплектація
Бокс мод Joyetech eVic Primo 2.0 1 шт
Кабель QC USB 1 шт
Інструкція російською мовою 1 шт

* акумулятори 18650 у комплект не входять (необхідно придбати окремо)

  

Технічні характеристики
Висота  84 мм
Товщина 26 мм
Ширина 53 мм
Вага (без акумуляторів) 156 г
Тип з'єднання 510
Роз'єм зарядки micro USB
Максимальна напруга 9 В
Діапазон потужності (Ватт) 1 - 228 Вт
Робочий опір у режимі "варіватт" 0,1 - 3,5 Ом
Діапазон опору в режимі "термоконтроль" 0,05 – 1,5 Ом
Діапазон температури в режимі термоконтролю за фаренгейтом від 200°F до 600°F
Діапазон температури у режимі термоконтролю за Цельсієм від 100°C до 315°C

  

Функціональні можливості
Використання під час заряджання Є
Захист від тривалого натискання (10 секунд) Є
Захист від короткого замикання Є
Регулювання потужності Є
Регулювання напруги Ні
Температурний контроль (Ni/Ti/SS 316/TCR) Є
Можливість оновлення прошивки Є
Встановлення змінних акумуляторів (не входить до комплекту) Є

Ідентифікатори товару

Відгуки