ARYMI PRO-ONE + Joyetech ULTIMO

Набір складається з боксу моди ARYMI PRO-ONE потужністю до 75W і атомайзера Joyetech ULTIMO, об'ємом 4 мл. Живлення від змінного акумулятора 18650. Режими роботи: Power, Temp (Ni, Ti, SS316, NC).

Колір
1 487 грн
Немає в наявності

 

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

ARYMI PRO-ONE + Joyetech ULTIMO

Представляємо сетап, який складається з боксу мода PRO-ONE від виробника ARYMI та атомайзера ULTIMO від компанії Joyetech.

Бокс мод ARYMI PRO-ONE виконаний у повністю металевому корпусі, кнопки регулювання "+"/"-" і подачі напруги теж металеві і розташовані врівень з корпусом. Однією з особливостей пристрою це великий дисплей OLED з докладним відображенням всієї необхідної інформації.

ARYMI PRO-ONE + Joyetech ULTIMO

З задньої частини боксу мода розташована кришка батарейного відсіку, яка кріпиться на чотирьох широких магнітах. Живлення від одного акумулятора 18650 (до комплекту не входить, необхідно придбати окремо). Заряджання акумулятора можливе через micro USB роз'єм (у комплекті є кабель USB на micro USB, необхідно використовувати адаптер з вихідною силою струму не вище 1А). Виробник рекомендує заряджати змінні акумулятори зовнішнім зарядним пристроєм. Гарнтія не розповсюджується на пристрої, які вийшли з ладу під час заряджання через micro USB роз'єм. Максимальна вихідна потужність 75 W.

Батарейный отсек ARYMI PRO-ONE

З'єднання з атомайзером стандартне 510-те. Конектор сталевий із пружним латунним піном. У нижній частині боксу мода є спеціальний виступ для зручного зняття кришки батарейного відсіку.

ARYMI PRO-ONE + Joyetech ULTIMO контакт и нижняя часть

Бокс мод ARYMI PRO-ONE працює в режимах: Power - регулювання потужності (варіватт) та температурний контроль Temp: Ni/Ti/SS316L/NC на нікелевому, титановому, нержавіючому та ніхромовому дроті відповідно. Режим температурного контролю дозволяє налаштувати максимальну температуру нагрівання спіралі, що робить процес паріння більш комфортним і парою рівномірної температури.

Атомайзер Joytech ULTIMO має верхнє заправлення рідини та регулювання подачі повітря, об'єм бака становить 4 мл, діаметр становить 22 мм. Працює на нових випарниках серії MG.

Атомайзер Joyetech ULTIMO

Всі випарники мають збільшену площу випаровування та здатні працювати на більш високій потужності. Завдяки чому дозволяють робити велику кількість пари та гарну передачу смаку.

Верхняя заправка жидкости Joyetech ULTIMO

Компанія Joyetech розробила різноманітні випарники для цього атомайзера.У комплекті йде два випарники: Joyetech MG Clapton опором 0.5 Ом та Joyetech MG Ceramic (0.5 Ом) зі спіраллю у керамічному корпусі, який має збільшений термін служби.

Новые испарители для Joetech ULTIMO

А також додатково можна придбати Joyetech MG QCS (0.25 Ом) зі спіраллю Notch Coil™ в якому розкручується корпус і можна замінити волокно, що вбирає (вату). Для тих, хто хоче самостійно встановлювати власні спіралі, є випарник, що обслуговується. Joyetech MG RTA.

Атомайзер має плавне регулювання подачі повітря, нижнє кільце надійно фіксується в кожному положенні, від повністю закритого до повністю відкритого, щоб точніше відрегулювати силу затягування.

Конструкція атомайзера повністю розуміється і зручна в обслуговуванні. Мундштук знімний, металевий (у комплекті йде ще один, пластиковий чорного кольору). Скляна колба змінна є запасна в комплекті. Для надання індивідуального вигляду додатково є гуми ущільнювачів синього і рожевого кольору під колбу.

  

Joyetech ULTIMO по частям

Комплектація
Боксмод ARYMI PRO-ONE
1 шт
Кабель USB на micro USB для заряджання 1 шт
 Атомайзер Joyetech ULTIMO
1 шт
Випарник Joyetech MG Ceramic (0.5 Ом)

1 шт

Випарник Joyetech MG Clapton (0.5 Ом)

1 шт

Запасна колба (Glass Tube)

1 шт

Додатковий пластиковий мундштук
1 шт
Запасні гуми ущільнювачі 2 шт
Додаткові гумки під колбу синього та червоного кольору
1 шт
Інструкція 1 шт

* акумулятор 18650 у комплект не входить (необхідно придбати окремо)

 

Комлектация ARYMI PRO-ONE + Joyetech ULTIMO 

Технічні характеристики
Висота у зборі
132.6 мм
Висота бокс мода 82 мм
Ширина бокс
43.2 мм
Товщина 22 мм
Висота атомазера 50.8 мм
 Діаметр атомайзера 22 мм
 З'єднання на акумуляторі 510
 З'єднання на кліромайзері 510
Довжина кабелю USB.
1 м
 Об'єм кліромайзера
4 мл
Температурний діапазон 100-315℃ / 200-600°F
Вихідна потужність 1-75 W
Діапазон опорів у режимі Power 0.1-3.5 Ом
 Діапазон опорів у режимі Temp 0.05-1 Ом
Вага набору (без акумулятора) 177 г

 

Функціональні можливості
Змінні випарники Є
Індикація розряду Є
Захист від короткого замикання
Є
 Індикація перегріву пристрою
Є
 Регулювання напруги Ні
Регулювання потужності
Є
Блокування від випадкових натискань
Є
Захист від тривалого натискання (10 с) Є
 Зарядка та паріння одночасно Є
Температурний контроль (Ni/Ti/SS316L/NC) Є
 Живлення від змінного акумулятора (не входить до комплекту) Є

Спеціальні посилання

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Перевірена покупка
Спасибо ребятам за помощь в выборе, получил этот аппарат, разобрался минут за 15 со всеми режимами, внешний вид, отличный, ничего не болтается, все подогнанно красиво и четко, сталь приятно лежит в руке. Отдельно про бак Ultimo, очень удобен, легко заправляется даже можно сменить испаритель с полным баком,пока настраивал немного подтекал, но теперь все ок, все есть для любителей покрутить спирали, курится отлично и на кальянной тяге и на сигаретной, для сигаретной надо послабее жидкость, уж очень крепкой получается, 6мг пришлось разбавить нулевочкой, дыма много, приятный вкус. Меня полностью устроил. Ещё раз особая благодарность работникам магазина, за помощь в выборе, подарки и оперативность в обработке заказов!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )