Joyetech eVic Primo with UNIMAX 25

Набір Joyetech eVic Primo with UNIMAX 25 Kit потужністю до 200W. Об'єм атомайзера становить 5 мл. Живлення від двох акумуляторів 18650. Режими роботи: RTC/VW/TC-Ni/TC-Ti/TC-SS316/TCR/Bypass/Preheat.
Колір
1 637 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Joyetech eVic Primo with UNIMAX 25

Компанія Joyetech додала новий вейп пристрій серії eVic потужністю до 200W. Новий набір Joyetech eVic Primo with UNIMAX 25 має звичне розташування елементів керування та вже стандартний великий OLED дисплей. Як видно з назви на бокс мод можливе встановлення атомайзерів діаметром до 25 мм, обсяг бака UNIMAX становить 5 мл. Бокс мод має форму, що округляє, з невеликим завуженням. На задній частині eVic Primo розташований змінний стікер, що стилізований під шкіру (чорного кольору). У комплекті є ще один коричневий колір. Порівняно з попередніми моделями eVic, змінилася кнопка подачі напруги "Fire", вона стала більшого діаметру і ще зручніша при натисканні. Загалом пристрій добре лежить у руці та приємний за тактильними відчуттями.

Joyetech eVic Primo with UNIMAX 25

Як цікаве доповнення, у комплекті є захисне гумове кільце (Vape Band) з фірмовим логотипом Joyetech, яке захистить колбу атомайзера при падінні.

Живлення здійснюється від двох акумуляторів формату 18650. Для заряджання та оновлення прошивки передбачено micro USB роз'єм. Бокс мод має вдосконалену зарядну плату, яка для більш швидкої зарядки підтримує адаптери з силою струму до 1,5 А і збалансованим процесом заряджання для рівномірного заряду обох акумуляторів. Виробник рекомендує використовувати однакові моделі акумуляторів одного виробника. Пристрій йде з встановленою версією програмного забезпечення V 4.05, в якій доступні наступні режими: RTC (відображення цифрового або аналогового годинника в реальному часі), Bypass - режим прямої подачі напруги з акумулятора на випарник (мехмод), Temp (Ni/Ti/SS316) - температурний контроль на нікелевому, титановому та нержавіючому дроті, Power - режим регулювання потужності (варіатт), TCR (M1/M2/M3) - режим температурного контролю з ручним настроюванням температурного опору використовуваного матеріалу, Preheat - Режим попереднього нагріву (для керамічних випарників або складних спіралей на більшій потужності). Є можливість встановлення власного логотипу.

Joyetech Primo зарядка

Компанія Joyetech постійно вдосконалює свої пристрої, додаючи нові функції або режими роботи, завантажити останню версію програмного забезпечення можна з офіційного сайту.

У пристрої з'явилася нова функція використання Power Bank, використовуючи спеціальний перехідник Reverse Charging Adapter (RC) (В комплект не входить).

Joyetech eVic Primo має надійний, повністю сталевий 510-й конектор з пружними піном. Розміри пристрою у зібраному стані становлять 26х53х134 мм.

Joyetech eVic Primo with UNIMAX 25 510-t соединение

Діаметр атомайзера Joyetech UNIMAX 25 мм, об'єм бака 5 мл. Атомайзер розроблений за технологією TFTA (з англ. top-filing and top-airflow - верхня заправка та верхня подача повітря) для заправки необхідно відкрутити верхню кришку проти годинникової стрілки, як показано на малюнку.

Joyetech UNIMAX 25 заправка жидкости

 

В UNIMAX використовуються нові випарники серії Joyetech BFL (0.5 Ом) з рекомендованою потужністю (20-40W), Joyetech BFXL (0.5 Ом) із рекомендованою потужністю (30-50W). При використанні спеціального перехідника BF Adapter (до комплекту не входить), є можливість використання випарників BF попередньої версії.У комплекті йдуть два однакові випарники Joytech BFXL (0.5 Ом).

Испарители Joyetech BFXL и BFL и адаптер для использования испарителей BF

У верхній частині атомайзера UNIMAX є декоративна гумова вставка. Мундштук знімний, великий діаметр. Для заміни випарника необхідно відкрутити верхню частину атомайзер проти годинникової стрілки. Перед використанням, обов'язково просочуйте новий випарник рідиною, щоб уникнути підгоряння волокна, що вбирає.

 

Jouetech UNIMAX 25 регулировка подачи воздуха

 

Кільце регулювання подачі повітря (регулювання сили затяжки), має насічки для зручного повороту (ліворуч, праворуч) і надійно фіксуються в будь-якому положенні. Корпус атомайзера повністю розуміється і зручний в обслуговуванні. Скляна колба змінна (є запасна в комплекті).

 

Joyetech UNIMAX 25 по частям

 

Комплектація
Боксмод Joyetech eVic Primo
1 шт
Атомайзер Joyetech UNIMAX
1 шт
 Випарник BFXL (0.5 Ом)
2 шт
Додатковий змінний стікер
1 шт
QC кабель USB на micro USB на 2 А
1 шт
 Інструкція 1 шт

* акумулятори 18650 у комплект не входять (необхідно придбати окремо)

 

Комплектация Joyetech Joyetech eVic Primo with UNIMAX 25 

  

Технічні характеристики
Загальна довжина набору
134 мм
Ширина 53 мм
Товщина
26 мм
 З'єднання на акумуляторі 510
 З'єднання на кліромайзері 510
Температурний діапазон (з кроком 5℃) 100-315 ℃
Вихідна потужність 1-200 W
Діапазон опорів у режимі Power 0.1-3.5 Ом
 Діапазон опорів у режимі Temp 0.05-1.5 Ом
 Об'єм бака 5 мл

 

Функціональні можливості
Змінні випарники Є
Індикація розряду Є
Захист від короткого замикання
Є
 Індикація перегріву пристрою
Є
 Регулювання напруги Ні
Регулювання потужності
Є
Блокування від випадкових натискань
Є
Захист від тривалого натискання (10 с) Є
 Зарядка та паріння одночасно Є
Температурний контроль (Ni/Ti/SS) Є
 Режим мехмоду
Є
 Можливість оновлення прошивки Є
 Живлення від змінного акумулятора (не входить до комплекту) Є

Ідентифікатори товару

Відгуки