OBS V Sub Ohm Tank

Атомайзер OBS V Sub Ohm Tank із зручною бічною заправкою та регулюванням подачі рідини, змінними випарниками на одну, чотири та шість спіралей, та можливістю встановлення RBA бази з Velocity-стійками, об'ємом 5,2 мл.

Колір
820 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

OBS V Sub Ohm Tank

Компанія OBS випустила новий атомайзер на змінних випарника OBS V Sub Ohm Tank. Розрахований працювати на високій потужності для отримання великої кількості пари та смаку, обсяг бака становить 5.2 мл.

У комплекті йдуть три змінні випарники: OBS OCC V4 на одну вертикальну спіраль (з двох паралельно намотаних дротів) з рекомендованою робочою потужністю 120-260W, випарник OBS OCC V8 на чотири таких спіралі (50-265W) і випарник OBS OCC V10 (60-150W). Використання змінних випарників дозволяє не морочитися з намотування, а зручно і швидко замінити випарник на новий і продовжувати використовувати пристрій. Опціонально можна додатково придбати обслуговувану RBA базу з Velocity-подібними стійками (для самостійного намотування власних спіралей).

Атомайзер OBS V-Tank

Атомайзер має діаметр 24.5 та висоту 64 мм. Корпус виконаний із 304 нержавіючої сталі. Скляна колба змінна (є запасна в комплекті). З'єднання з акумулятором стандартне 510-те. Заправка реалізована, як і в усіх баків цієї фірми (верхня бічна). Отвір для заправки великого діамерта, для доступу якого необхідно підняти верхню кришку вгору. У комплекті йде додатковий довгий дріп-тип діаметром 13.8 мм та висотою 39 мм для кращого охолодження гарячої пари.

Придбати OBS V Sub Ohm Tank Ви можете як післяплатою, так по передоплаті з доставкою по всій Україні.

OBS V Sub Ohm Tank удобная заправка и регулируемый нижний обдув

Комплектація
OBS V-Tank
1 шт
Змінна скляна колба (Glass Tube)
1 шт
Випарник OCC V4
1 шт
Випарник OCC V8

1 шт

Випарник OCC V10

1 шт

Довгий дріп-тип (Long drip tip)

1 шт

Інструкція 1 шт
Упаковка

1 шт

Технічні характеристики
Висота атомайзера64 мм
Діаметр атомайзера 24.5 мм
Об'єм бака для рідини
5.2 мл
Тип з'єднання з акумулятором
510

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки