Joyetech eVic VTwo Mini Box Mod

Бокс мод Joyetech eVic VTwo Mini працює в режимах: RTC/VW (варіват), Temp (Ni, Ti, SS 316), Bypass (мехмод), є можливість ручного налаштування TCR (M1, M2, M3). Живлення від змінного акумулятора 18650.

Колір
945 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Joyetech eVic VTwo Mini Box Mod

Joyetech eVic VTwo Mini - це нова версія вже добре відомого бокс мода Joyetech eVic VTC Mini. Зовнішній вигляд пристрою не змінився. У бокс моді додано новий режим RTC (Real Time Clock) - відображення годинника в аналоговому та цифровому вигляді під час використання та як заставка в режимі очікування. А також у вдосконалена електронна плата пристрою, додана подвійна схема захисту акумулятора від чрезмерной зарядки/розрядки, перевантажень струмом.

Бокс мод працює в режимах: Power - регулювання потужності (варіват), Bypass - мехмод (пряма подача напруги), температурний контроль Temp (Ni/Ti/SS316), є можливість самостійного налаштування температурного коефіцієнта TCR (M1/M2/M3) під три матеріали. У режимі температурного контролю електронна плата пристрою контролює, щоб температура спіралі не піднімалася вище встановленої. Що забезпечує максимально комфортне використання з великою кількістю пари рівномірної температури.

Придбати Joyetech eVic VTwo Mini Box Mod можете як післяплатою, так і по передоплаті з доставкою по всій Україні.

Joyetech eVic VTwo Mini Box Mod

З'єднання з атомайзером стандартне, 510-те з латунним пружним підпіном. Бокс мод компактний за розмірами 22.2*32*82 мм і зручно лежить у руці.

Для заряджання та оновлення прошивки є micro USB роз'єм. У комплекті йде кабель USB на micro USB. Компанія постійно удосконалює свої пристрої та випускає нові версії прошивки.

Пристрій іде із встановленою версією V4.02. На даний момент вже вийшла нова версія програмного забезпечення V5.04 ще розширений функціонал і доданий ще один режим, попереднього нагрівання спіралі (Preheat). Який корисний при використанні випарників/атомайзерів зі складними намотуванням (спіралями) або керамічними випарниками. Для короткочасного розігріву спіралі на більшій потужності перед використанням та отримання великої кількості пари з першої затяжки. Завантажити останню версію програмного забезпечення для Joyetech eVic VTwo Mini можна з офіційного сайту по цьому посиланню.

Одним з переваг Joyetech eVic VTwo Mini це великий інформаційний OLED-дисплей, на якому відображається вся необхідна інформація: вихідна потужність PWR (W), температура спіралі (°C/°F), напруга VOLT (V), опір випарника COIL (Ω), сила струму AMR (A), кількість затяжок PUFF, загальна тривалість паріння TIME, поточний заряд батареї.

Joyetech eVic VTwo Mini крышка батарейного отсека

Живлення від змінного акумулятора 18650 (у комплекті не йде, необхідно придбати окремо). Кришка батарейного відсіку знаходиться на задній частині моди і надійно фіксується на чотирьох широких магнітах. Для зручної заміни акумулятора всередині знаходиться спеціальна нейлонова стрічка.

У комплекті йде силіконовий чохол, який захистить пристрій від сколів та подряпин.

 

Внешний вид бокс мода Joyetech eVic VTwo Mini

 

Комплектація
Бокс мод Joyetech eVic VTwo Mini 1 шт
Кабель micro USB на USB 1 шт
Силіконовий чохол 1 шт
Інструкція російською мовою 1 шт

* акумулятор 18650 у комплект не входить (необхідно придбати окремо)

 

Комплектация Joyetech eVic VTwo Mini Box Mod

Технічні характеристики
Висота  82 мм
Товщина

22.2 мм

Ширина

38.2 мм

Вага (без акумуляторів)

120 г

Тип з'єднання

510

Роз'єм зарядки

micro USB

Максимальна напруга

9 В

Діапазон потужності (Ват)

1 - 75 Вт

Робочий опір у режимі "варіват"

0,1 - 3,5 Ом

Діапазон опору в режимі "термоконтроль"

0,05 - 1,5 Ом

Діапазон температури в режимі термоконтролю за фаренгейтом

від 200°F до 600°F

Діапазон температури у режимі термоконтролю за цельсієм

від 100°C до 315°C

  

Функціональні можливості
Використання під час заряджання Є
Захист від тривалого натискання (10 секунд) Є
Захист від короткого замикання Є
Регулювання потужності Є
Регулювання напруги Ні
Температурний контроль (Ni/Ti/SS 316/TCR) Є
Можливість оновлення прошивки Є
Встановлення змінних акумуляторів (не входить до комплекту) Є

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки