Vaporesso TAROT PRO Mod

Оновлена модель Vaporesso TAROT. Потужність 160 Ватт. Робочі режими: VW, CCW, TC (Ni, SS, Ti, TCR), CCT, Bypass. Живлення від 2-х акумуляторів 18650.

Колір
1 090 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Vaporesso TAROT PRO Mod

Tarot Pro - це оновлена версія бокс мода Vaporesso Tarot. Представлена модель оснащена новою платою керування. З основних доробок хотіли б відзначити додавання функції попереднього нагрівання спіралі, функцію "Smart" в режимі варіват, а також зниження мінімального робочого опору до 0,05 Ом.

Матеріал, з якого виготовлений бокс мод, як і в попередній моделі, складається із сплавів цинку та алюмінію із застосуванням вуглецевого волокна. Латунний центральний контакт має пружну конструкцію.

Для зручного управління, Tarot Pro, додана спеціальна кнопка "Mode", яка відповідає за зміну робочого режиму. Перемикання виконується утримуванням кнопки протягом 1 секунди.

Vaporesso TAROT Mod дисплей и управление

З появою цього пристрою з'явилися такі режими як CCW (Customized Curve of Wattage) та CCT (Customized Curve of Temperature). Більш зрозумілою "мовою" це попереднє нагрівання спіралі, з більш тонким налаштуванням.Для перемикання на цю функцію необхідно натиснути 3 рази на кнопку "Mode". У налаштуваннях можна задавати потужність або температуру переднагріву, індивідуально кожні 0.5 секунд роботи.

График настройки режимов CCW и CCT

Також хочемо звернути увагу на, здавалося б звичайний, режим варіват. Тут він має приставку "Smart" (розумний). При накручуванні атомайзера бокс мод зчитує опір спіралі і встановлює рекомендовану потужність. Але якщо Вас не влаштовує запропоноване значення, звичайно, Ви можете самостійно його змінити.

Тепер розповімо про управління модом:

Зміна режимів – затискаємо клавішу "Mode" на 1 сек;

Блокування клавіш - затиснути "Mode" та "+";

Блокування опору - затиснути "Mode" та "-";

Переворот екрану - затиснути "+" та "-";

Дізнатися версію прошивки – затиснути кнопки "Fire" та "Mode".

Vaporesso TAROT Pro має Micro USB вхід, за допомогою якого можна заряджати акумулятори, а також оновлювати версію програмного забезпечення.

Оновлення прошивки здійснюється через спеціальну програму, яку можна завантажити на сайті виробника. Після встановлення та запуску програми, яка називається "E-Ciga", необхідно виконати наступні дії, дотримуючись послідовності:

1. Вимкнути пристрій п'ятикратним натисканням на кнопку "Fire";

2. Затиснути "Fire" та не утримувати;

3. Продовжуючи утримувати "Fire", з'єднайте Ваш комп'ютер та пристрій Tarot Pro за допомогою кабелю USB - Micro USB.

4. Після підключення кабелю відпускаємо клавішу і очікуємо установки драйвера.

Коли все необхідне встановиться, на що йде близько трьох хвилин, у верхньому лівому куті програми, в полі "Current device list", з'явиться назва підключеного пристрою, а саме "Tarot Pro". Після цього можна буде оновлювати версію прошивки, а також змінювати деякі системні налаштування.

Подключение Vaporesso TAROT Pro Mod для обновления прошивки.

Крім вищесказаного, за допомогою програми "E-Ciga", Ви можете самостійно змінювати всю інформацію, що відображається на екрані. За допомогою цього можна прикрасити одноманітні системні повідомлення, або навіть перевести текст, що відображається, на більш звичний для Вас мову. І до речі, для того, щоб користування програмою було більш простим і зручним, програмісти компанії Vaporesso вбудували в неї портативний графічний редактор.

Технічні характеристики
Висота 93 мм
Товщина

23 мм

Ширина

57 мм

Вага

200 г

Тип з'єднання

510

Роз'єм зарядки

micro USB

Максимальна напруга

8,5 В

Діапазон потужності (Ват)

5 – 160 Вт

Робочий опір

0,05 - 5 Ом

Діапазон температури в режимі термоконтролю у фарингейті від 200°F до 600°F
Діапазон температури у режимі термоконтролю за цельсієм

від 100°C до 315°C

Комплектація
Бокс моди Vaporesso TAROT Pro 1 шт
Кабель micro USB на USB 1 шт
Інструкція англійською мовою 1 шт

* акумулятори 18650 у комплект не входять (необхідно придбати окремо)

Комплектация Vaporesso TAROT Pro Mod

 

Функціональні можливості
Використання під час заряджання Є
Захист від тривалого натискання (10 секунд) Є
Захист від короткого замикання Є
Регулювання потужності Є
Регулювання напруги Ні
Температурний контроль (Ni/Ti/SS/TCR) Є
Можливість оновлення прошивки Є
Встановлення змінних акумуляторів (до комплекту не входять) Є
Попереднє нагрівання спіралі Є

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Заказывал данный девайс так как "вырос" с айджаста. мод пришёл очень быстро сайту лайк за оперативностью. данный мод из коробки был слегка потёртый на верхних гранях но больше никаких следов нету поэтому чувства что мод пользованый не возникает а потёртости это наверное китайские ручёнки не с того места растут. Девайс стоит каждой копейки заплаченого за него. Жарит моментально сопративление показывает вроде бы как правильно хоть и ловит иногда глюк приходится выключать и снова включать может быть с прошивкой что то поменяется но руки не доходят до этого процесса. По эргономике всё отлично вот только стоять на столе он не хочет слишком узкий приходится ложить что бы не падал и так как он узкий многие баки и дрипки свисают но мне на это как то фиолетово на работу не влияет. Снова повторюсь он стоит своих денег и сайту лайк за оперативность.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Захотел новый мод, даже не выбирал особо - сразу заказал этот. В современном мире вейпинга, перенасыщенном откровенно уродливыми Висмек-рыксами, серыми и ничем не примечательными еВиками и айСтиками, Таро Про очень сильно выделяется своей красотой. Да, по сути главное достоинство сего мода - прекрасный внешний вид. Сборку, к сожалению, нельзя назвать качественной. Крышка акк-отсека сидит намертво, ничего не люфит и не тарахтит, но.. Огромная каньонообразная щель сверху, между центральной железякой и второй боковой панелью весьма огорчает. Через неё в мод легко может попасть жидкость, потёкшая из бачка, а бачки, так или иначе, иногда подтекают. Сама центральная железяка в некоторых местах немного, но ощутимо выходит за габариты панелей, и, по сей причине, врезается в руку. Снизу можно найти внушительную перфорацию, казалось бы для отвода газов, но не тут то было... она не проходит насквозь в батарейный отсек. Гравированные кнопки приятны на ощупь и отчётливо кликают, но эта гравировка чудесно собирает грязь с пальцев, чем изрядно поганит эстэтику и требует постоянного протирания. Экран яркий и чёткий, остаётся читабельным даже при прямом солнечном свете, но, для избалованного вышеупомянутыми нелицеприятными модами пользователя, кажется малоинформативным. На нём нет ни силы тока, ни времени затяжки, ни других прибамбасов. В чистом вариватте плата работает без нареканий, делает свою работу - жарит )) В других режимах попробовать ещё не довелось. Стандартный вопрос про новизну используемого билда встречает странным "NEW LOAD + / OLD LOAD -". Благо есть софтина для прошивки, в которой все системные сообщения можно поменять на какие душе угодно, в частности именно это на привычное "New Coil + / Old Coil -" Комплектный юсб-кабель - последнее барахло. Слишком короткий. Микро-коннектор невозможно засунуть в мод без чудовищных усилий, а вытащить из него без ещё более чудовищных )) С разъёма на другом конце сразу же слетела декоративная нахлобучка с логотипом Вапорессо. В целом, не смотря на все мелкие недостатки, впечатления от использования очень приятные. Приобретением доволен.. ну может не как слон, но как слонёнок точно ))) Магазину спасибо, как всегда, за хорошую упаковку и оперативную доставку.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )