Kanger TOPEVOD USB Starter Kit

Набір Kanger TOPEVOD USB Starter Kit складається з акумулятора, ємністю 1000 мАг із micro USB роз'ємом для зарядки та кліромайзера TOPTANK EVOD з верхньою заправкою, об'ємом 1.7 мл.

Колір
365 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Kanger TOPEVOD USB Starter Kit

Смотреть видео

Дивитись відео огляд

Стартовий набір Kanger TOPEVOD USB Starter Kit спеціально скомплектований співробітниками SMOL.NET.UA для людей, яким важливо, щоб відчуття від паріння були наближені до куріння звичайних сигарет. Ця електронна сигарета характеризується тугою сигаретною затяжкою. На відміну від стандартного наборуTOPEVODKit від компанії Кангер акумулятор якого має ємність 650 мАг, ми укомплектували наш набір акумулятором збільшеної ємності на 1000 мАг із наявністю micro USB роз'єму для зручної зарядки, якого немає у стандартній версії. Висока якість компонентів пристрою від іменитого виробника Kangertech і без друку довгий термін експлуатації.

Еелектронна сигаретамає повністю металевий корпус та продуману конструкцію для комфортного використання. До складу входить акумулятор Kanger EVOD USB, який має ємність 1000 мАг та кліромайзер Kanger TOPTANK EVOD з верхньою заправкою та об'ємом бака 1.7 мл.

Придбати Kanger TOPEVOD USB Starter Kit Ви маєте можливість як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Kanger TOPEVOD Starter Kit

Набір представлений чорного та сталевого кольору. З елементів керування одна кнопка подачі напруги. При натисканні навколо кнопки індикатор білого кольору. Швидким п'ятикратним натисканням на кнопку пристрій блокується від випадкового натискання (наприклад, у кишені, сумці). Так само розблокується.

З'єднання з кліромайзером стандартне eGo (зовнішнє різьблення). На акумуляторі також є внутрішнє різьблення 510, що робить його універсальним і дозволяє, при необхідності, використовувати акумулятор з іншими кліромайзерами.

Соединение с аккумулятором Kanger TOPEVOD USB Starter Kit

Акумулятор має захист від короткого замикання та тривалого натискання на кнопку (не більше 10 секунд). Електронна сигарета Kanger TOPEVOD має тугу "сигаретну" затяжку і відмінно підходить для людей, які планують кинути палити або перейти на використання електронних сигарет.

Ще однією зручною особливістю даної електронної сигарети це зарядка через micro USB роз'єм, що знаходиться в нижній частині акумулятора та захищений металевою кришкою з фірмовим логотипом KangerTech. Кришка кріпиться на різьбовому з'єднанні (відкручується проти годинникової стрілки).

Під час заряджання індикатор навколо роз'єму горить червоним, як тільки акумулятор заряджений - зеленим. Виробник рекомендує не використовувати адаптери для заряджання з вихідною силою струму більше 1 А. Є можливість використання пристрою під час заряджання.

Зарядка через micro USB разъём Kanger TOPEVOD USB Starter Kit

Кліромайзер TOPTANK EVOD має вдосконалену конструкцію і має зручну верхню заправку рідини, об'єм бака становить 1.7 мл. Верхня кришка має насічки для зручнішого відкручування/закручування. Усередині два поздовжні отвори для заправки.

Верхняя заправка жидкости Kanger TOPEVOD

Корпус кліромайзера повністю розуміється, що значно полегшує його обслуговування. Мундштук знімний, має 510-е з'єднання та невелику спідничку яка ховається за підлицею у верхній кришці. Незважаючи на не зовсім стандартну форму мундштука, кліромайзер чудово виглядає з мундштуками з трохи більшими спідничками або більшим діаметром.

Клиромайзер Kanger TOPTANK EVOD по частям

Колба змінна, за потреби можна буде замінити на нову. У комплекті йде один випарник Kanger VOCC-T із вертикальною спіраллю, опором 1.5 Ом. До електронної сигарети також підходять випарники Kanger EVOD II (Dual Coil) із двома горизонтальними спіралями.

Відео огляд та інструкція Kanger TOPEVOD USB Starter Kit:

Комплектація
Акумулятор Kanger EVOD USB 1000 мАг
1 шт
 Кабель USB – micro USB
1 шт
Випарник Kanger VOCC-T (1,5 Ом) встановлений у кліромазері
1 шт
Кліромайзер Kanger TOPTANK EVOD

1 шт

Інструкція

1 шт

Упаковка 1 шт

 

Комлектация Kanger TOPEVOD USB Starter Kit

 

Технічні характеристики
Висота електронної сигарети
166,5 мм
Діаметр електронної сигарети
14 мм
Вага електронної сигарети
64 г
Об'єм кліромайзера
1.7 мл
Ємність акумулятору
1000 мАг

Максимальний струм заряджання

1 А
Вхід для заряджання
micro USB
Мінімальний допустимий опір випарника 1 Ом
 
Функціональні можливості
 Змінний акумулятор Ні
Захист від тривалого натискання (10 с) Є
Захист від короткого замикання Є
Захист від перегріву пристрою Є
Регулювання потужності Ні
Регулювання напруги Ні
Температурний контроль Ні
 Використання під час заряджання Є

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 4.86 on the scale 1 - 5 based on 7 customer reviews
Перевірена покупка
Все пока устраивает. Использую только пару суток. Доставка быстрая, все в комплекте и плюс бонус. Благодарю.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Брав товар в подарок жінці! Дякую магазину за оперативність і за подарок окреме - дякую! По товару можу сказати тільки позитивне! Заправив швидко, без ніяких проблем! Батарея добре тримає! Саме головне дивитись відео і робити все по інструкції, - там все хлопці з магазину чітко розказують і пояснюють: всі етапи і різні моменти! Скажу одне товар стоїть своїх грошей! Жінка користуючить даною сигаретою вже відмовилась від звичайних + до всього каже, що на відміну від електронної звичайна сигарета вже їй смирдить! Ще раз дякую! При потребі буду обов'язково звертатись до даного магазину http://smol.net.ua
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Приобрел этот комплект с целью попробовать кальянную затяжку, до него пользовал UGO-T + Aspire CE 5. Общее впечатление за 4 дня: Аккумулятор - приятный дизайн, удобная кнопка, хорошо лежит в руке, заряда уверенно хватает на день ( до 3 мл жидкости ). Бак - отлично держит жидкость, протечек и запаха на поверхности корпуса пока не заметил ( ношу в кармане ), емкость бака по на мой взгляд маловата, но удобство заправки компенсирует это. Испаритель - сразу поставил Kanger evod 2 (dual coil) Затяжка не тугая, ближе к кальянной, пара средне, вкус выражен хорошо. Пока вейпом доволен, как бюджетный вариант полностью себя оправдывает.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Заказала товара на 430 грн и доставка соовсем не бесплатная, 30 грн еще заплатила. А в вейпе дыма много если испаритель другой поставить
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Доставка заказа на отделение бесплатная. Вы заплатили за наложенный платёж 20 + 2% (от суммы заказа) = 28,6 грн (тариф Новой Почты). При выборте способа оплаты перевод на карту ПриватБанка, Вы платите только за товар.
Перевірена покупка
Огромное спасибо за товар и очень быструю доставку, в течении суток. А так же за подарок.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
К сожалению вейп разочаровал при первом использовании так как совсем не было пара при тяге. После того как проверила батарею с другим клиром и там все было нормально стало понятно что скорее всего бракованый испаритель. Пришлось покупать новый и все заработало.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Проверьте испаритель который был в комплекте, возможно в него попало много жидкости (с него необходимо выдуть лишнюю жидкость) и он не делал пар или испаритель был не докручен в клиромайзер (не было контакта). Так как продукция оригинальная и брак практич
Приобрел недавно эту сигарету. Спасибо магазину за быструю доставку и подарок. В использовании 3 дня, работой сигареты доволен. Выбор пал именно на этот вариант потому что до этого у меня был кангеровский аккумулятор еще с верхней зарядкой, который проработал больше года без нареканий, надеюсь этот прослужит не меньше. Верхняя заправка жидкости - это очень удобно, в отличии от нижней у моего старого клира. Теперь не хочется возвращаться на клиры с нижней заправкой. Рекомендую эту сигарету любителям сигаретной затяжки, хотя она здесь и не сильно тугая, но меня устраивает.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )