Joyetech eGo AIO D16

Joyetech eGo AIO D16 електронна сигарета в цільному корпусі має вбудований акумулятор ємністю 1500 мАг та об'єм бака для заправки 2 мл.

Колір
499 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Joyetech eGo AIO D16

Смотреть видео

Дивитись відео огляд

Компанія Joyetech випустила вже відому модель електронної сигарети діаметром 16 мм, яка має назву Joyetech eGo AIO D16. Пристрій добре лежить у руці і зручний у використанні, а так само здатний робити велику кількість пари. Акумулятор вбудований, ємністю 1500 мАг. Об'єм бака для рідини становить 2 мл.

Придбати Joyetech eGo AIO D16 Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Joyetech eGo AIO D16

Корпус повністю металевий, з боків є віконце для контролю рівня рідини. У нижній частині є отвір для відведення газів. Joyetech eGo AIO D16 має зручну верхню заправку рідини. На корпусі є позначка "MAX" – максимального рівня рідини.

Joyetech eGo AIO D16 удобная заправка жидкости

У пристрої є захист від дітей. Щоб відкрутити верхню частину для заправки або заміни випарника, необхідно притиснути кільце вниз до сигарети і провернути проти годинникової стрілки. Даним кільцем також можна відрегулювати подачу повітря. При суміщених позначках у вигляді точок (на корпусі та кільці), подача повітря максимальна, при повороті кільця на 90° або проти годинникової стрілки - мінімальна.

Joyetech eGo AIO D16 регулировка подачи воздуха

З елементів керування одна кнопка подачі напруги "Fire". Для блокування/розблокування пристрою від випадкового натискання необхідно швидко натиснути п'ять разів на кнопку.

У Joyetech eGo AIO D16 є функція підсвічування колби: червоного, жовтого, зеленого, блакитного, синього, білого та фіолетового кольору або без підсвічування. Для перемикання між режимами необхідно в заблокованому стані на кілька секунд затиснути кнопку "Fire". Після ввімкнення підсвічування одноразовим натисканням на кнопку вибрати необхідний режим. Перемикається по колу.

Режимы подсветки Joyetech eGo AIO D16

Заряджання пристрою проводиться через micro USB роз'єм, розташований під оглядовим віконцем (з протилежного боку від кнопки). Під час заряджання підсвічування горить червоним, як тільки акумулятор заряджений підсвічування гасне. Є можливість використання електронної сигарети під час заряджання.

Joyetech eGo AIO по частям

Мундштук знімний і має стандартне 510 з'єднання (в комплект входить 2 шт). Встановлений на сигареті має спіральну вставку всередині, яка захищає від випадкового влучення гарячої пари або бризок рідини. Другий стандартний (без вставки).

 Спиральный мундштук Joyetech eGo AIO D16

У комплект входить два однакові випарники Joyetech BF 316, опором 0.6 Ом. До електронної сигарети також підходять випарники Joyetech BF 316 опором 0.5 Ом для легшої "кальянної" затяжки, і Joyetech BF 316 1 Ом для "сигаретної" затяжки.

Кабель Micro USB и два испарителя Joyetech BF316 0.6 Jv 

Застереження:

При сабомному парінні (опір випарника менше 1 Ом), вкрай не рекомендуємо використовувати рідину з кількістю нікотину більш ніж 6 мг/мл. В іншому випадку можливий сильний удар по горлу через велику кількість пари.

Відео огляд та інструкція Joyetech eGo AIO D16:

  

Комплектація
Електронна сигарета
1 шт
 Кабель USB – micro USB
1 шт
Випарник Joyetech BF SS316 (0,6 Ом)
2 шт
Прозорий DripTip

1 шт

Інструкція

1 шт

Упаковка 1 шт

 

Комплектация Joyetech eGo AIO D16

 

Технічні характеристики
Висота електронної сигарети
158 мм
Діаметр електронної сигарети
16.5 мм
Вага електронної сигарети
78 г
Об'єм кліромайзера
2 мл
Ємність акумулятору
1500 мАг

Максимальний струм заряджання

1 А
Вхід для заряджання
micro USB
Мінімальний допустимий опір випарника 0.3 Ом
 
Функціональні можливості
 Змінний акумулятор Ні
Захист від тривалого натискання (10 с) Є
Захист від короткого замикання Є
Захист від перегріву пристрою Є
Регулювання потужності Ні
Регулювання напруги Ні
Температурний контроль Ні
 Використання під час заряджання Є

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 4.25 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Перевірена покупка
Получила свою электронную сигарету и осталась очень довольна! По сравнению с предыдущей она в разы лучше по всем качествам! Спасибо огромное за Вашу работу, за профессиональную консультацию, за оперативность и подарок, конечно) Заказываю на сайте более двух лет и ни за что бы его не променяла)))
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Осталась очень довольна сотрудничеством. Оперативная доставка. Заказала в 11 часов. Заказ был отправлен в 14 часов. На следующий день забрала на Новой Почте. Заказывала различные товары и много разной жидкости. Всё было отправлено чётко и главное быстро. И за подарочки спасибо.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Спасибо. Очень довольны. Советую всем....
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Приобретено подобное устройство в подарок, для человека, который с подобным никогда не сталкивался. Впечатление положительное. Заправка и использование довольно простые. Компактность и яркий цвет, отсутствие сложных регулировок - несомненный "+". Воспользовалась консультацией менеджера - культурно и интеллигентно наставили на путь истинный. Спасибо.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )