Eleaf iStick 100W TC + Vaporesso Gemini RTA
Eleaf iStick 100W TC + Vaporesso Gemini RTA
До складу набору входить: бокс мод Eleaf iStick 100W TC і атомайзер GeekVape Griffin RTA, що обслуговується, це зручний у використанні пристрій з різноманітними налаштуваннями, що дозволяє робити велику кількість пари.
Детальніше ознайомитися з технічними характеристиками бокс мода можна на сторінці Eleaf iStick 100W TC.
Eleaf iStick 100W TC працює в режимах: температурний контроль на нікелі (Ni), титані (Ti), нержавіючої сталі, а також TCR (можливість ручного налаштування температурного коефіцієнта матеріалу), варіватт (регулювання потужності) та мехмод. Живлення від двох змінних акумуляторів 18650.
На широкій стороні бокс мода знаходиться OLED екран кнопки управління (регулювання): "Вгору", "Вниз", "Меню". Досить високі показники яскравості екрану дозволяють комфортно використовувати пристрій при будь-якому освітленні.
Особливість бокс мода — це прихована кнопка активації "Fire", яка знаходиться під однією з кришок батарейного відсіку. Така реалізація, на думку нашого колективу, надзвичайно зручна. Для подачі напруги досить трохи стиснути моду в руці. Незважаючи на такий нестандартний підхід, кнопка має гарний хід із виразним кліком. Весь цей механізм є досить надійним.
У верхній частині пристрою розташований сталевий 510-й конектор з латунним пружним піном, який має хороший запас ходу. Посадкове місце має невелике заглиблення з прорізами під нижню подачу повітря, завдяки чому утворюється щільне з'єднання без зазорів.
Кришки батарейного відсіку знаходяться з боків і надійно кріпляться на магнітах (один із них виступає в ролі кнопки). Таке розташування акумуляторів дозволило заощадити місце і робить їх заміну максимально простою. Eleaf iStick TC100W має досить невеликі габарити для двоакумуляторного мода 23х52х94 мм.
Паралельне підключення елементів живлення iStick дозволяє працювати на одному акумуляторі 18650, але тоді максимальна вихідна потужність знижується до 75W, замість 100W при використанні двох акумуляторів. Якщо напруги акумуляторів буде недостатньо, на дисплеї з'явиться повідомлення Weak Battery.
Заряджання здійснюється через стандартний micro USB. Виробник передбачив оновлення прошивки iStick. Наразі вже вийшла нова версія V1.1, після встановлення якої потужність збільшується до 120W. Для перевірки поточної версії ПЗ необхідно 20 разів натиснути на кнопку "Fire". Завантажити оновлення можна з офіційного сайту Eleaf по цьому посиланню.
Двоспіральний атомайзер Gemini RTA це новий бак від компанії Vaporesso у вже звичному стилі зі зручними Velocity-подібними стійками, можливістю регулювання подачі рідини, верхнім та нижнім забором повітря.
У комплекті з атомайзером йде широкий дріп-тип, так званий "Wide Bore", діаметром 13.5 мм і висотою 10 мм, А також адаптер під дрип-тип 510 і сам дріп-тип, висотою 13.7 мм і діаметром 11 мм. Адаптер стає врівень з верхньою кришкою атомайзера, і надійно кріпитися на двох орингах, як і мундштук.
Латунний плюсовий контакт, що регулюється та забезпечить надійне з'єднання з будь-яким пристроєм.
Заправка рідини верхня, отвори досить широкі та заливати рідину дуже зручно. Для більш комфортного відкручування та закручування на верхній кришці є насічки.
Подача рідини здійснюється через чотири отвори у нижній частині випарної камери. Провертаючи верхню частину атомайзера, відкриваючи чи закриваючи отвори, можна відрегулювати подачу рідини.
Детальніше опис атомайзера можна переглянути на сторінці Vaporesso Gemini RTA.
Комплектація | ||
Бокс мод Eleaf iStick 100W TC |
1 шт | |
Кабель Micro USB на USB |
1 шт | |
Vaporesso Gemini RTA |
1 шт | |
Широкий дріп тип 13,5 мм. |
1 шт | |
Змінна колба (Glass Tube) |
1 шт | |
Адаптер під 510 дріп тип | 1 шт | |
Готові спіралі Clapton coil | 2 шт | |
Ущільнювальні гумки | 2 шт | |
Запасні орінги під колбу (чорні) | 2 шт | |
Запасні гвинти | 4 шт | |
Шестигранний ключ на 1.25 мм | 1 шт |
* акумулятори 18650 у комплект не входять (необхідно придбати окремо)
Технічні характеристики | ||
Загальна довжина у зібраному стані |
156 мм | |
Висота бокс мода |
94 мм | |
Ширина бокс |
52 мм | |
Товщина боксу | 23 мм | |
Довжина атомайзера | 61 мм | |
Діаметр атомайзера | 22 мм | |
З'єднання на акумуляторі | 510 | |
З'єднання на кліромайзері | 510 | |
Довжина кабелю USB. |
1 м | |
Об'єм атомайзера |
3.5 мл | |
Температурний діапазон |
100-315 ℃ | |
Вихідна потужність | 1-100 W | |
Діапазон опорів у режимі Power/Bypass | 0.1-3.5 Ом | |
Діапазон опорів у режимі TC | 0.05-1.5 Ом | |
Загальна вага |
441 г |
Функціональні можливості | ||
Змінні випарники | Є | |
Індикація розряду | Є | |
Захист від короткого замикання |
Є | |
Індикація перегріву пристрою |
Є | |
Регулювання напруги | Ні | |
Регулювання потужності |
Є | |
Блокування від випадкових натискань |
Є | |
Захист від тривалого натискання (10 с) | Є | |
Зарядка та паріння одночасно | Є | |
Температурний контроль (Ni/Ti/SS/TCR) | Є | |
Режим мехмоду |
Є | |
Можливість оновлення прошивки | Є | |
Встановлення змінного акумулятора (В комплект не входить) | Є |