Eleaf iStick 200W TC

Триаккумуляторний бокс Eleaf iStick 200W TC працює в режимах: VW/TC (Ni, Ti, SS, TCR-M1, M2, M3), є можливість оновлення прошивки.

Колір
1 276 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Eleaf iStick 200W TC

Компанія Eleaf розширила лінійку бокс модів серії iStick та випустила новий триакумуляторний мод Eleaf iStick 200W TC зі збільшеною вихідною потужністю та гарною автономністю.

Придбати Eleaf iStick 200W TC Ви можете як післяплатою, так і по передоплаті з доставкою по всій Україні.

Пристрій має обтічну форму і зручно лежить у руці. Дисплей та всі елементи управління розташовані на лицьовій частині моди. Переключення між режимами стало зручнішим завдяки додатковій кнопці "mode". Плата управління має вже звичний інтерфейс та набір функцій:температурний контроль Ni, Ti, SS, а також TCR (можливість ручного налаштування температурного коефіцієнта матеріалу) та стандартний режим варіватт (регулювання потужності).

Бокс мод Eleaf iStick 200W TC дисплей

 

У бокс моді iStick 200W TC встановлений сталевий 510 конектор з латунним пружним піном.

 

Eleaf iStick 200W TC соединение с атомайзером и крышка батарейного отсека

 

Посадкове місце має невелике заглиблення з прорізами під нижню подачу повітря, завдяки чому утворюється щільне з'єднання без зазорів. Пристрій є чудовою базою для встановлення та намотування спіралей.

Eleaf iStick 200W TC батарейный отсек

Кришка батарейного відсіку знаходиться в нижній частині моди і кріпиться на клямці. Полярність для встановлення акумуляторів нанесена на кришці та продубльована всередині. Також встановлені додаткові контакти для балансування заряду акумулятора.

Заряджання акумуляторів здійснюється через стандартний micro USB або використовуючи зовнішній зарядний пристрій. Виробник передбачив оновлення прошивки iStick. Для перевірки поточної версії ПЗ необхідно 20 разів натиснути на кнопку подачі напруги "Fire".

Розглянемо кожен режим докладніше:

VW (варіват) - стандартний режим регулювання потужності від 1W до 200W. Регулювання здійснюється натисканням на кнопку "+" (для збільшення) та "-" (для зменшення). При натисканні та утриманні кнопки можна швидко збільшити або зменшити потужність. Пристрій підтримує опір випарника в діапазоні від 01 до 35 Ом.

Температурний контроль (TC) на нікелевому дроті (Ni), титанової (Ti) та нержавіючої сталі марки 316 (SS). Нагріваючись спіраль змінює опір, електронна плата пристрою контролює ці зміни та зменшує вихідну потужність, не даючи температурі підвищуватися вище за встановлену. При цьому процес паріння максимально комфортний із густою парою рівномірної температури. Пригорання всмоктуючого волокна випарника практично неможливо, навіть за низькому рівні рідини. Температура регулюється в діапазоні 100-315 °С або 200-600 °F. При опорі спіралі вище 1,5 Ом – мод автоматично перемикається в режим варіват.

TCR (M1, M2, M3) - режим температурного контролю з ручного налаштування температурного коефіцієнта опору матеріалу. Доступно три так званих пресета (установка значень для трьох матеріалів). Для входу в меню налаштування необхідно у вимкненому стані одночасно затиснути кнопки "Fire" і "+".

Компанія Eleaf рекомендує встановлювати значення температурного коефіцієнта опору спіралі у наступних діапазонах:

МатеріалЗначення TCR
Нікель600-700
Титан300-400
Сплав нікелю та заліза300-400

Нержавіюча сталь(303, 304, 316, 317)

80-200

У таблиці вказані фактичні величини температурних коефіцієнтів опорів помножені на 100000. Загальний діапазон значень TCR, передбачений у пристрої 1-1000 з кроком 1.

Є грамотно реалізований "Стелс" режим. Під час паріння екрана вимкнено для збереження заряду акумулятора. Щоб побачити поточні налаштування, достатньо один раз натиснути на кнопку "Fire". Для увімкнення/вимкнення (Stealth On/Off), необхідно натиснути кнопки "Fire" та "Вниз" в активованому стані.

Технічні характеристики
Висота

 84 мм

Товщина

37 мм

Ширина

57 мм

Вага без встановлених акумуляторів

147 г

Тип з'єднання

510

Діапазон потужності (Ват)

1 – 200 Вт

Робочий опір у режимах "варіват"

0,1 - 3,5 Ом

Діапазон опору в режимі "термоконтроль"

0,05 - 1,5 Ом

Діапазон температури в режимі термоконтролю за фаренгейтом

від 200°F до 600°F

Діапазон температури у режимі термоконтролю за цельсієм

від 100°C до 315°C

Комплектація
Бокс Eleaf iStick 200W TC 1 шт
Кабель micro USB на USB 1 шт
Інструкція російською мовою 1 шт

* акумулятори 18650 у комплект не входять (необхідно придбати окремо)

  

Функціональні можливості
Використання під час заряджання Є
Захист від тривалого натискання (10 секунд) Є
Захист від короткого замикання Є
Регулювання потужності в режимі варіват та термоконтроль Є
Регулювання напруги Ні
Температурний контроль (Ni/Ti/SS/TCR) Є
Можливість оновлення прошивки Є
Встановлення змінних акумуляторів (не входить до комплекту) Є

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Перевірена покупка
Это мой первый бокс-мод, купил к нему 3 *шоколадки* хватает на 1,5-2 дня, товар оригинальный, что не может не радовать) в руке лежит отлично, ниче не скрипит и не люфтит, у кнопок четкое нажатие, за эту цену считаю оптимальным вариантом, спасибо Вам за оперативность
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Спасибо всё отлично, сервис на высоте спасибо за подарок.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Месяц назад заказывал этот мод вместе с tsunami rda, пришло все вовремя, все отлично. Парит как зверь. Есть незначительные проблемы с крышкой, но они нормальны для этой модели. Спасибо за подарки, отличный сервис ^^
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )