SMOK TF-RTA G2 & G4

Обслуговуваний атомайзер SMOKY TF-RTA G2 & G4 двоспіральний з Velocity-подібними стійками та з базою на чотири спіралі, об'єм бака становить 4,5 мл, є регулювання подачі рідини та зручне заправлення.

Колір
Тип
584 грн
Немає в наявності

 

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

SMOK TF-RTA G2 & G4

Обслуговуваний атомайзер SMOK TF-RTA представлений у двох комплектаціях: з двома варіантами баз G2 та G4 на дві та чотири спіралі відповідно, має регулювання подачі рідини та нижній забір повітря та має об'єм бака 4,5 мл.

Придбати SMOK TF-RTA G2 & G4 Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

SMOK TF-RTA G2&G4

У комплекті з атомайзером йде комбінований металевий дріп-тип зі скляною вставкою всередині для кращого охолодження.

З'єднання з акумулятором 510-і, пін сталевий не регульований.

SMOK TF-RTA G2 (на две спирали) по частям

SMOK TF-RTA G2 & G4 має запатентовану технологію верхньої заправки рідини з кріпленням кришки шарнірного типу, як більшість атомайзерів компанії. У верхній частині атомайзера є напис "OPEN" зі стрілкою, щоб заправити атомайзер достатньо зрушити кришку вбік.

SMOK TF-RTA G4 (на четыре спирали) по частям

Атомайзер SMOK TF-RTA поставляється у двох комплектаціях: G2 – з двоспіральною базою та вже звичними Velocity-подібними стійками, G4 – має більш складну конструкцію бази на чотири спіралі. Обидві бази мають діаметр 16 мм і знімне (накручується по різьбленні) кільце для притискання кінчиків вати. Така система заправки зручна, тому що не має жодних різьбових з'єднань.

Базы G2 и G4 SMOK TF-RTA

У нижній частині випарної камери SMOK TF-RTA є чотири отвори, через які здійснюється подача рідини . Провертаючи верхню частину атомайзера, відкриваючи чи закриваючи отвори, можна відрегулювати подачу рідини. При заправці рекомендується повністю перекривати подачу рідини.

У комплекті є запасна колба (Glass Tube), запасні гвинти, шестигранний ключ у версії G2 та хрестоподібна викрутка у версії G4, запасні ущільнювальні гумки та SMOK Vape Band для запобігання випадковому відкриванню кришки для заправки атомайзера.

Комплектація
SMOK TF-RTA G2 / SMOK TF-RTA G4
1 шт
Запасні шестигранні гвинти (G2) / гвинти під хрестоподібну викрутку (G4)
4 шт
Змінна колба (Glass Tube)
1 шт
SMOK Vape Band

1 шт

Шестигранник (G2) / Хрестоподібна викрутка (G4)

1 шт

Пакет із ущільнювальними гумками

1 шт

Інструкція 1 шт
Упаковка

1 шт

Комплектация SMOK TF-RTA

Технічні характеристики
Довжина атомайзера 65 мм
Діаметр атомайзера 24.5 мм
Об'єм бака для рідини
4.5 мл
Тип з'єднання з акумулятором
510
Вага атомайзера
84.5 г

Спеціальні посилання

код UPC
1

Відгуки

Rated 4.80 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews
Перевірена покупка
Купил, не давно, уже несколько дне с ней,перед тем как покупать посмотрел видео, говорили что там протекает что то или еще, не чего подобного, 1 раз протекла когда я забыл подачу жидкости закрыть, а так отлично, G4 не ставил у меня мод на 50W не потянет, но на 2 спирали тянет. Всем доволен, спасибо магазину за хорошие цены и быструю доставку ну и конечно подарок:)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Бак супер доволен всем спасибо за подарок.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Брав G4 тут - шикарний бак. Передача смаку, кількість пару - все ідеально
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Скажу сразу бак отличный хотя по началу и напугал меня, но лишь из за моей неопытности в этом деле. Был не плотно закручен в коробке и не было контакта с модом, просто закрутил по плотнее, второй момент протекал при заправке и парении, но тут проблема была с установкой ваты, в инструкции не расписан этот пункт подробно, а он важен, к счастью есть интернет, концы ваты надо было заправлять в отверстия подачи жидкости. После просмотра нескольких подробных обзоров и нормальной установки ваты все наладилось
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Приобрел модель G2, пара достаточно, вкус хороший, немножко течет если положить на бок и открыть обдув, удобная верхняя заправка, единственный минус, на мой взгляд, это дрип тип, он сделан таким образом, что внутри металлического мундштука установлен еще и стеклянный, для минимизации нагрева, что в целом не плохо, но между ними собирается конденсат и периодически приходится его чистить, поскольку пить его не охота) посылка пришла быстро и качество хорошее, спс магазину)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )