Joyetech eVic VTwo Mini with CUBIS Pro

Стартовий набір Joyetech eVic VTwo Mini з атомайзером CUBIS Pro та вдосконаленою заправкою, об'ємом 4 мл. Працює в режимах: термоконтроль (Ni/Ti/SS) TCR, варіват (до 75W), мехмод.

Колір
1 399 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Joytech eVic VTwo Mini with CUBIS Pro

Компанія Joyetech випустила новий набір з оновленим модом eVic VTwo Mini та вдосконаленим атомайзером CUBIS Pro. Пристрій тепер доступний у нових кольорах: помаранчевий і бордовий, а також чорний і білий. Бокс мод, як і раніше, підтримує роботу з усіма популярними на сьогоднішній день режимами. Виробник удосконалив плату пристрою та додав ще один режим RTC (Real Time Clock) відображення годинника в реальному часі у вимкненому (заблокованому) стані.

Joyetech eVic VTwo Mini with CUBIS Pro

Зовні Joytech eVic VTwo Mini нічим не відрізняється від попередньої версії і має великий OLED екран, на який виводиться вся необхідна інформація: заряд акумулятора, поточний режим, температура спіралі випарника (°С або °F), вихідна потужність (W), опір випарника (Ω ), а останній рядок сила струму (А), кількість затяжок (Puff), загальний час паріння (Time) - можна змінювати в залежності від потреби.

Однією з переваг цієї моделі це досить велика кількість робочих режимів та різноманітних захистів.

Пристрій постачається з прошивкою версії 4.02. Joyetech постійно випускає оновлення, розширюючи функціональні можливості своїх пристроїв, завантажити останню версію можна на офіційному сайтіпо цьому посиланню.

  

Bypass (Мехмод) - Пряма подача напруги на спіраль випарника. Цей режим буде корисним для досвідчених парильників при використанні дріпок.

Power – стандартний режим регулювання потужності в діапазоні від 1 до 75 W.

Temp Ni / Temp Ti / Temp SS - режими температурного контролю на нікелевому, титановому та нержавіючому дроті відповідно. Діапазон температури 100-315 °С

 

TCR (M1/M2/M3) - режими ручного настроювання температурного коефіцієнта опору матеріалу (Temperature Coefficient of Resistance).

Для входу в режим налаштування TCR, так званого "пересету", необхідно у вимкненому (заблокованому) стані одночасно натиснути "-" та кнопку активації "Fire". Можна внести значення TCR для трьох матеріалів (M1/M2/M3).

Компанія Joyetech рекомендує встановлювати значення температурного коефіцієнта у наступних діапазонах:

TCR Set Joyetech Cuboid МатеріалЗначення TCR
Nickel600-700
NiFe300-400
Titanium300-400
SS (303, 304, 316, 317)80-200

Живлення eVic VTwo Mini від змінного акумулятора формату 18650. Це дуже зручно, завжди можна замінити розряджений акумулятор та продовжувати використовувати пристрій. Рекомендується використовувати високострумові елементи живлення (не менше 20 А). Виробник рекомендує заряджати змінні акумулятори зовнішнім зарядним пристроєм. Гарнтія не розповсюджується на пристрої, які вийшли з ладу під час заряджання через micro USB роз'єм.

Joyetech eVic-VTC Mini со снятой крышкой под аккумулятор

З'єднання з атомайзером сталеве 510-те. Бокс мод має пружний латунний піном, який забезпечує гарне з'єднання незалежно від висоти контакту.

Контакт Joyetech eVic VTwo Mini with CUBIS Pro

Ексклюзивна розробка компанії TFTA-Tank (top filling and top airflow tank), атомайзер Joyetech CUBIS Pro з верхньою заправкою та верхньою подачею повітря практично виключає протікання рідини. В атомайзері додано знімну тільки верхню кришку для зручнішої заправки. Хоча верхня секція Joyetech CUBIS Pro разом з випарником теж відкручується, як і в попередній версії, об'єм бака для рідини становить 4 мл.

Усовершенствованная заправка Joyetech CUBIS Pro

Регулювання подачі повітря плавне та фіксується в будь-якому положенні від тугої сигаретної до легкої затяжки. Забір повітря здійснюється зверху з обох боків. Провертаючи кільце регулювання, можна залишити відкритими потрібну кількість отворів.

 Атомайзер Joyetech CUBIS Pro разобран

У комплект входить два нових випарники: обслуговуваний Joyetech QCS Coil конструкція якого дозволяє швидко замінити готову спіраль Notch Coil і Joyetech LVC (1,5 Ом) з кільцем регулювання подачі рідини для тугої сигаретної затяжки, а також Joyetech BF Notch Coil (0,25 Ом) та Joyetech BF SS316 (0,5 Ом) на нержавіючому дроті.

Испарители Joyetech QCS и LVC Clapton

Для захисту корпусу бокс мода від подряпин у комплекті є силіконовий чохол Joyetech eVic Vtwo Skin.

Придбати Joyetech eVic VTwo Mini CUBIS Pro Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

 

Комплектація
Боксмод Joyetech eVic VTwo Mini
1 шт
Атомайзер Joyetech CUBIS Pro 1 шт
 Кабель USB – micro USB
1 шт
Випарник Joyetech QCS Coil

1 шт

Випарник Joyetech Notch Coil 0,25 Ом

1 шт

Випарник Joyetech BF SS316 0,5 Ом

1 шт

Випарник LVC Clapton 1,5 Ом
1 шт
Мундштук 2 шт
Силіконовий чохол для eVic Vtwo Mini
1 шт
Інструкція російською мовою 1 шт

* акумулятор 18650 у комплект не входить (необхідно придбати окремо)

 

Комплектация Joyetech eVic VTwo Mini with CUBIS Pro

  

Технічні характеристики
Загальна довжина електронної сигарети
136.5 мм
Довжина акумулятора 82 мм
Ширина акумулятора
22.2 мм
Товщина акумулятора 38,2 мм
Довжина кліромайзера 54.5 мм
 Діаметр кліромайзера 22 мм
 З'єднання на акумуляторі 510
 З'єднання на кліромайзері 510
Довжина кабелю USB.
1 м
 Об'єм кліромайзера
4 мл
Температурний діапазон (з кроком 5℃) 100-315 ℃
Вихідна потужність 1-75 W
Діапазон опорів у режимі Power 0.1-3.5 Ом
 Діапазон опорів у режимі Temp 0.05-1 Ом
Загальна вага електронної сигарети 150 г

 

Функціональні можливості
Змінні випарники Є
Індикація розряду Є
Захист від короткого замикання
Є
 Індикація перегріву пристрою
Є
 Регулювання напруги Ні
Регулювання потужності
Є
Блокування від випадкових натискань
Є
Захист від тривалого натискання (10 с) Є
 Зарядка та паріння одночасно Є
Температурний контроль (Ni/Ti/SS) Є
 Режим мехмоду
Є
 Можливість оновлення прошивки Є
 Встановлення змінного акумулятора (не входить до комплекту) Є

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 4.90 on the scale 1 - 5 based on 21 customer reviews
Перевірена покупка
Как всегда всё на высоте:обслуживание, доставка, качество! Купленым аппаратом очень доволен) Отдельное спасибо за подарки!) Успехов Вам и процветаний!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Первый раз воспользовался услугами этого магазина. Качеством товара, оперативностью обслуживания доволен. Товар отправили сразу. Спасибо! Рекомендую всем! Буду пользоваться вашими услугами. Удачи!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Спасибо за быструю доставку! Отдельная благодарность за подарок! Рекомендую всем ваш интернет-магазин.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Большое спасибо за оперативность. Прибор приехал быстрее чем ожидал даже читая отзывы о Вашей работе. Все работает стабильно. Большое спасибо за подарочки. Жидкости супер! Магазин супер! Ваш теперь постоянный клиент!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Все дошло и отлично работает. Продавец проконсультировал в вопросах что интересовали, отправил сразу в тот же день и на следующий я забрал посылку. Пожелания для модераторов что бы добавили возможность размещать под комментарием фото.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Уже несколько дней парю данный мод. Впечатления только положительные. Получив заказ вспомнил, что раньше уже заказывал жидкости в этом магазине. Как и всегда все на высоте) Скорость, цена, подарки! Спасибо.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Все супер. Приехало быстро и в подарок еще 2 жидкости. Самая низка цена на товар из всех сайтов что видел. Парю уже 4 дня все направиться.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Все оперативно. Швидко звязались, відіслали. Товар прийшов швидко.Приємним подарочком було дві жидкості. Дякую сайтові! Все на висоті. Парю 4 день, все люкс. Не міг спочатку розібратися з настройками, но все зробив. Ще раз дякую
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Заказ приехал на след. день, все оперативно, в подарок дали две жидкости. Спасибо магазину. По поводу аппарата: 4-ый день парения, пока не совсем разобрался в огромном кол-ве настроек режимов сигареты, режим новичка упрощает задачу, со временем обязательно разберусь детально, пара много, иногда слегка плюется, но спасает продув с зажатой клавишей Fire, так же в подарок дали спиральный мундштук, приятно удивило. Аккумулятор взял на 3000 мА, держит хорошо, хватает на 3 - 4 бака. В общем, все устраивает на 5, брал с расчетом на то, что со временем буду больше разбирать в настройках, самостоятельно обслуживать, крутить спираль и тд. Все устраивает, спасибо магазину за оперативность.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Я хочу пояснить слова *неудачные испарители кроме кроме LVC Clapton Coil* написанные мною ниже. Неудачные это не значит плохие или нехорошие, просто иногда в самый неожидаемый момент они плюются и поэтому кальяной затяжкой я не рискую. Победить его можно через термоконтроль или вариватом и крайне рекомендую спиральный мундштук http://smol.net.ua/aksessuary/424-mundschtuk-spiralnyy.html. Сам аппарат довольно хорош и я ни дня не сожалел о его покупке, и на него в приципе при желании можно накрутить любой бак или клиромайзер в будушем, благо резьба одна на площадке и ничто не помешает.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
« 1 2 3 »