Wotofo SERPENT MINI RTA

Wotofo SERPENT MINI RTA компактний односпіральний атомайзер, що обслуговується, з верхньою заправкою, гарною передачею смаку і зручними стійками для встановлення спіралі, об'ємом 3 мл.

Колір
811 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Wotofo SERPENT MINI RTA

Компактний атомайзер Wotofo SERPENT MINI RTA виконаний з нержавіючої сталі та Pyrex-скла, розрахований на встановлення однієї спіралі, має верхнє заправлення та регулювання затягування.

Як заявляє виробник і це підтверджується самими пристроями від компанії Wotofo, при випуску нової продукції приділяється велика увага якості та зручності у використанні, впроваджуючи нові оригінальні розробки у кожному продукті.

Wotofo SERPENT MINI RTA

З'єднання з акумулятором 510 з латунним піном, що регулюється. В атомайзер SERPENT MINI широкий металевий дріп-тип, порожнистий всередині (для кращого охолодження), який має конусоподібну форму (плавно звужується до повітроводної трубки) і надійно кріпиться на двох орінгах. Мундштук має стандартне 510 з'єднання і при бажанні його можна замінити на будь-який інший.

У пристрої реалізовано верхню заправку. Верхня кришка знімна та забезпечує доступ до двох великих отворів для заправки, об'єм бака становить 3 мл.

Wotofo SERPENT MINI RTA заправка

Інноваційна розробка компанії Wotofo – це незвичайні стійки з діагональним розташуванням контактів, які мають зверху широкі прорізи по 2 мм. Встановлювати спіраль дуже зручно, достатньо вставити в проріз дріт і затиснути гвинтами збоку, після чого вирівняти спіраль по висоті. Також можливий доступ до бази атомайзера при повному баку. Проточки для укладання вати великого діаметру, які забезпечують хорошу подачу рідини навіть густій консистенції.

Отвір для обдування спіралі знаходиться по центру і має діаметр 4 мм. Забір повітря здійснюється знизу, кільце регулювання має помірно тугий, плавний хід і не крутиться по колу (є стопор).

Wotofo SERPENT MINI RTA по частям

Для надання індивідуального вигляду пристрою в комплекті є гуми ущільнювачів синього, червоного, чорного і білого кольору, а також запасні частини: колба, гвинти, шестигранний ключ, пластинка вати і три готові спіралі.

Придбати Wotofo SERPENT MINI RTA Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Комплектація
Wotofo SERPENT MINI RTA
1 шт
Запасна колба з Pyrex скла
1 шт
Готові спіралі Twisted Wire
3 шт
Запасні ущільнювальні кільця

9 шт

Запасні гвинти під шестигранник
2 шт
Платівка вати
1 шт
Шестигранний ключ
1 шт
Інструкція

1 шт

Комплектация Wotofo SERPENT MINI RTA

Технічні характеристики
Висота атомайзера з мунштуком 40 мм
Діаметр атомайзера 22 мм
Матеріал
SS
Тип з'єднання з акумулятором
510
Вага
43.3 г
Об `єм
3 мл

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки