Eleaf iStick Pico Box Mod 75W TC

Компактний мод Eleaf iStick Pico 75W TC, працює в режимах: температурний контроль (Ni, Ti, SS), варіват та Bypass, є налаштування TCR (M1, M2, M3), живлення від змінного акумулятора 18650.

Колір
719 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Eleaf iStick Pico 75W

Eleaf iStick Pico Box Mod 75W TC – новий компактний мод зі змінним акумулятором 18650. Виробнику вдалося помістити в маленький корпус потужний пристрій з великим функціоналом. Абревіатура PICO означає (Preferable, Innovative, Compact and Outstanding – кращий, інноваційний, компактний та видатний).

Eleaf iStick Pico працює у всіх необхідних режимах для комфортного використання: температурний контроль TC-Ni/TC-Ti/TC-SS/TCR/VW (варіват)/Bypass (мехмод) та має потужність до 75 W.

 

Аккумулятор Eleaf iStick Pico 75W

 

Харчування Eleaf iStick Pico 75W від змінного акумулятора 18650. Для економії місця та щоб вмістити акумулятор такого форматуРишка батарейного знаходиться трохи вище корпусу, і має насічки для зручного відкручування/закручування. Кнопки регулювання потужності або температури знаходяться у нижній частині боксу моди. Заряджання акумулятора здійснюється через micro USB роз'єм (сила струму адаптера не повинна перевищувати 1 А). Micro USB роз'єм також служить і для оновлення прошивки.

Для з'єднання з атомайзером iStick Pico має стандартне 510 з'єднання з пружним латунним піном. Діаметр посадкового місця під атомайзером до 23 мм.

Батарейный отсек Eleaf iStick Pico 75W

Однією з переваг цієї моделі це досить велика кількість робочих режимів та різноманітних захистів.

Дисплей и подпружиненный контакт Eleaf iStick Pico 75W

Розглянемо кожен із режимів докладніше:

VW- стандартний режим регулювання потужності варіват в діапазоні від 1 до 75 W. Діапазон робочого опору 0,1-3,5 Ом.

Bypass - режим мехмода, у цьому режимі напруга залежить від заряду акумулятора і відразу подається на спіраль випарника. Цей режим буде корисним для досвідчених парильників при використанні різноманітних дріпок. Діапазон робочого опору 0,1-3,5 Ом.

TC-Ni/TC-Ti/TC-SS - режими температурного контролю на нікелевому, титановому та нержавіючому дроті відповідно. Діапазон температури 100 -315 °С та 200-600 °F. Робочий опір у цьому режимі 0,05-1,5 Ом.

У режимі температурного контролю для коректної роботи пристрою обов'язково необхідно фіксувати опір спіралі в холодному стані перед першим використанням. Для цього необхідно затиснути одночасно кнопку "Fire" і "+" протягом двох секунд (як підтвердження значок опору Ω зміниться на "замок").

 

TCR - режим температурного контролю з можливістю ручного настроювання температурного коефіцієнта опору використаного матеріалу (Temperature Coefficient of Resistance). Цей режим дозволяє використовувати практично будь-який матеріал, виставивши його температурний коефіцієнт.

Для входу в режим налаштування TCR, так званого "пересету", необхідно у вимкненому (заблокованому) стані одночасно натиснути "-" та кнопку активації "Fire". Можна внести значення TCR для трьох матеріалів (M1/M2/M3).

У таблиці нижче наведено рекомендовані значення TCR для деяких матеріалів:

МатеріалЗначення TCR
Нікель600-700
Титан300-400
Сплав нікелю та заліза300-400

Нержавіюча сталь(303, 304, 316, 317)

80-200

 

У пристрої реалізовано Stealth режим (використання з вимкненим екраном для економії заряду акумулятора). Для активації режиму необхідно натиснути кнопки "+" та "Fire" одночасно (на кілька секунд), так само відбувається вимкнення режиму.

 

Придбати Eleaf iStick Pico Box Mod 75W TC Ви можете як післяплатою, так по передоплаті з доставкою по всій Україні.

 

Комплектація
Боксмод Eleaf iStick Pico
1 шт
Кабель USB – micro USB 1 шт
Інструкція російською мовою
1 шт

* акумулятор 18650 у комплект не входить (необхідно придбати окремо)

 

 Комплектация Eleaf iStick Pico 75W

  

Технічні характеристики
Висота із кришкою батарейного відсіку
70.5 мм
Висота без кришки батарейного відсіку 64 мм
Ширина
45 мм
Товщина
23 мм
 З'єднання на акумуляторі 510
Максимальний діаметратомайзера
22,5 мм
Температурний діапазон
100-315 ℃
Вихідна потужність 1-75 W
Діапазон опорів у режимі Power/Bypass 0.1-3.5 Ом
 Діапазон опорів у режимі TC 0.05-1.5 Ом
Загальна вага без акумулятора 89 г

 

Функціональні можливості
Stealth режим
Є
Індикація заряду/розряду Є
Захист від короткого замикання
Є
 Індикація перегріву пристрою
Є
 Регулювання напруги Ні
Регулювання потужності
Є
Блокування від випадкових натискань
Є
Захист від тривалого натискання (10 с) Є
 Зарядка та паріння одночасно Є
Температурний контроль (Ni/Ti/SS) Є
 Режим мехмоду
Є
 Можливість оновлення прошивки Є
 Встановлення змінного акумулятора (не входить до комплекту) Є

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 4.82 on the scale 1 - 5 based on 15 customer reviews
Перевірена покупка

Отлично! Также сейчас в активном пользовании (черный). Чуть потускнел экран (частично), думаю растеклась жижа.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Уже который раз работаю с этим магазином, всё очень даже на уровне. Без лишних движений, звонков и тд. Всё оперативно и круто.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Ребята вы как всегда на высоте. Спасибо вам за вашу оперативность, отзывчивость, за качество вашего товара и за подарочки. Ваша серия жидкости SMOKY супер.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Я всегда заказываю на этом сайте. Хочу отметить что товар какой я заказывал всегда отличного качества и ещё большой плюс это оперативная доставка ну и каншно же это подарки пусть не большие но всё равно приятно. Советую вам заказывать на SMOL.NET и вы не будете переживать за качество товара. А вам мужики хочу пожылать много клиентов и всево наилутшево.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Сегодня пришел, все оперативненько) Проверку на оригинальность прошел. Парить еще не пробывал так-как заказал отдельно toptank mini и аккум. Но думаю все ном будет.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Сначала, как обычно, большое спасибо магазину за качественную и быструю доставку! По поводу мода - это именно то чего я ожидал. Компактный, стильный, с хорошей матовай поверхностью ( я взял стального цвета). Свою мощность выдает на ура! Приведу пример: 20 Ватт на этом апарате и 20 Ватт например на Ваньке, этот совсем разные вещи! В общем довольный как слон!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Доставка быстрая: сегодня заказала - завтра забрала! Отлично!!! Был до этого JoyeTech eVic - хорошая штучка, но черный - весь облез... - красота еще та. И тут это чудо!!! Маленький, миленький... Заказала стальной - на ощупь более гладенький. Даже не знаю - хорошо это или плохо... Но мне очень нравится, аккуратненький, смотрится очень стильно.. Функции такие же как и JoyeTech eVic. Всё работает. Отдельное спасибо за подарочек. Вообще - ребята молодцы - работают быстро, слаженно. Здесь же заказываю и жидкости. Все отлично. Спасибо.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
В пятницу вечером заказал. В субботу оплатил. В 12 часов понедельника пришла СМС "заберите с новой почты" Забрал 2 часа назад с новой почты. Накрутил subtank mini и не могу оторваться!!! Вкууусно!!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Мод компактный, удобный, мощный, если ставить на него баки типа Gemini Rta,то необходимо брать как минимум 2 акума по 3000 Ма, чтобы хватало на день интенсивного парения.Програмно мод нафарширован нормально,единственное чего нехватает до полного фарша подсчёта кол-ва затяжек, может в новых прошивках добавят, но это мелочь по сравнению со всеми +.Отдельное спасибо продавцам за качественный товар и подарки и безупречную оперативность, за более чем 3-х летнее мое сотрудничество ни одного сбоя.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Взял тут. Цена отличная. Пользуюсь 3 дня. Не могу нарадоваться. Отличный мод. Кто ищет что то подобное - берите и не задумывайтесь. Атомайзер Joyetech Delta II, брал не тут. Очень красиво и удобно стал на мод. РЕКОМЕНДУЮ.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
« 1 2 »