Wismec Indestructible RDA

Дріп-атомайзер Wismec Indestructible RDA з можливістю встановлення однієї та двох спіралей, та інноваційною верхньою кришкою з регулюванням подачі повітря та зручними відкритими контактами на стійках.

Колір
495 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Wismec Indestructible RDA

Indestructible RDA дріп-атомайзер від компанії Wismec та відомого дизайнера JayBo. Першим пристроєм від цього дизайнера – Tobh Atty та Indestructible RDA є її вдосконаленим продовженням. Корпус виконаний із 303 нержавіючої сталі. Wismec Indestructible RDA володіє можливістю бокового обдування для встановлення однієї і двох спіралей, а також загальним спрямованим верхнім обдуванням, що забезпечує велику кількість пари і хорошу смакопередачу.

Wismec Indestructible RDA

Регульований плюсовий латунний пін забезпечить хороше з'єднання з будь-яким пристроєм. Верхня частина ("Top Cap") знімна і повністю розбірна, в ній знаходиться регульований верхній обдув. Обертаючи нижнє кільце, можна залишити відкритими необхідну кількість отворів, або повністю перекрити обдув.

Wismec Indestructible RDA регулировка верхнего обдува

База 3-х стійкова, плюсовий контакт здвоєний, відмінно підходить для установки складних парних койлів за рахунок великих отворів у стійках. Дрипка має глибоку ванну (заввишки 6 мм), завдяки чому її можна буде використовувати більш тривалий час без додавання рідини.

Wismec Indestructible RDA со снятой верхней крышкой

За заявою виробника назва (з англ. "indestructible" - непорушна, не рухлива) вказує саме на центральну стійку Wismec Indestructible RDA.

Wismec Indestructible RDA по частям

У комплекті три запасні силіконові кільця, гвинти під шестигранник (1.5 мм) у плюсову стійку, під хрестоподібну викрутку в мінусові стійки.

Wismec Indestructible RDA запасные части

Купити Wismec Indestructible RDA Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Комплектація
Wismec Indestructible RDA
1 шт
Запасні ущільнювальні кільця
3 шт
Гвинти під шестигранник 1.5 мм (на плюсовий контакт)
2 шт
Гвинти під хрестоподібну викрутку (на мінусовий контакт)

2 шт

Wismec Indestructible RDA комплектация

Технічні характеристики
Довжина дріп-атомайзера 36 мм
Діаметр дріп-атомайзера 22 мм
Матеріал
SS 303
Тип з'єднання з акумулятором
510
Вага
33 г

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Перевірена покупка
Получил сегодня посылку, дрипка хорошая, не греется если парить не косички, вкусопередача хорошая, бачка хватает на 2 перекура, примерно по 10 затяжек, свои деньги оправдала, советую покупать тем кто только переходит на дрипки)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )