Атомайзер Joyetech CUBIS

Обслуговуваний атомайзер Joyetech CUBIS із зручною заправкою рідиною з новими випарниками серії BF та інноваційною конструкцією запобігає протіканню, об'ємом 3.5 мл.
Колір
579 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Обслуговуваний атомайзер Joyetech CUBIS

Атомайзер CUBIS - це інноваційна розробка компанії Joyetech із системою TFTA-Tank (top filling and top airflow tank) із верхньою заправкою та подачею повітря зверху. Конструкція розроблена таким чином, щоб максимально запобігти протіканню рідини.

Атомайзер Joyetech CUBIS

CUBIS має стандартний 510-й конектор і підійде до більшості бокс-модів та акумуляторів з таким же з'єднанням: Joyetech Cuboid, Joyetech eGo ONE VT, eVic-VTC Mini, eVic-VT, Kanger KBOX 70 та ін.

Joyetech CUBIS по отдельности

Атомайзер повністю розуміється, що значно спрощує його обслуговування. Реалізовано приховану подачу повітря, кільце регулювання знаходиться зверху і має помірно тугий хід.

Joyetech CUBIS по частям

У Joyetech CUBIS використовуються нові випарники серії BF. У комплекті йде три змінні випарники: Joyetech BF SS316 (0.5 Ом) на нержавіючому дроті для легкої "каліфорнійської затяжки", Joyetech BF SS316 (1.0 Ом) для більш тугої "цигаркової затяжки" та Joyetech BF Clapton (1.5 Ом).

Можливе встановлення випарника Joyetech RBA Head, що обслуговується.

Сменные испарители Joyetech BF SS316 (0.5/ 1 Ом) Joyetech BF Clapton (1.5 Ом)

Верхня частина атомайзера відкручується разом із випарником. Заправка рідини дуже зручна, нічого не заважає, бак нагадує склянку (саме з ним асоціює компанія Joyetech атомайзер CUBIS).

Удобная заправка атомайзера Joyetech CUBIS

Придбати Joyetech CUBIS Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Комплектація
Атомайзер Joyetech CUBIS
1 шт
Випарник Joyetech BF SS316-0.5 Ом
1 шт
Випарник Joyetech BF SS316-1.0 Ом
1 шт
Випарник Joyetech BF Clapton-1.5 Ом 1 шт
Мундштук 2 шт
Інструкція російською мовою 1 шт
Упаковка 1 шт

Комплектация Joyetech CUBIS

Технічні характеристики
Довжина атомайзера 60.5 мм
Діаметр атомайзера 22 мм
Об'єм бака для рідини
3.5 мл
Тип з'єднання з акумулятором
510
Вага атомайзера без випарника
47 г

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
На испарителях 0,6 плюс отличная сигаретная затяжка, но мне хватило сменного испарителя на 1 ом на день (24 ЧАСА), второй прожил 2 часа, на 0,5 плюется страшно, не рекомендую категорически
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Купил сей девайс неделю назад. Парю его на vamo v9, что сказать, интересная вещица, есть свои плюсы и минусы. Плюсы: не протекает бак, круто, пара нормально, вкуса тоже. Минусы: испаритель на 1 ом накрылся за 2 дня, даже полтора. Испаритель на 0.5 ома ужасно хлюпает + стреляет. Пробовал лишнюю жидкость выпаривать, все тщетно. Остановился на испарителе на 1.5 ома, работает как часы, но пара меньше, на счет вкуса - так себе. Сам клир симпатичный, удобный, парить на на 1.5 ома неплохо, но не более. В принципе отличная альтернатива Aspire. Может быть на других модах будет лучше, не проверял. За оперативность и отзывчивость 5+. Вообще моя субъективная оценка 7 из 10. P.S спасибо за помощь.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Полностью согласен с Андреем, работает отлично, заправка удобная и быстрая, советую всем.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Купил это чудо - просто бомба. Минусов нет. Плюсы -комплектация, непротекаемое подключение (это 100% плюс), пар коромыслом. Рекомендую
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )