Eleaf iStick 100W TC

Двоакумуляторний бокс Eleaf iStick 100W TC працює в режимах: температурний контроль (Ni, Ti, SS) і TCR (M1, M1, M3), варіват, мехмод з можливістю оновлення прошивки.

Колір
1 129 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Eleaf iStick 100W TC

Лінійка бокс модів серії iStick досить популярна серед парильників через не високу вартість, якість складання, великий функціонал. Компанія Eleaf не стоїть на місці, постійно удосконалюючи свої пристрої, і нещодавно випустила новий iStick 100W TC.

Придбати Eleaf iStick 100W TC Ви можете як післяплатою, так по передоплаті з доставкою по всій Україні.

Пристрій має всі необхідні режими для комфортного використання: температурний контроль на нікелі, титані, нержавіючої сталі, а також TCR (можливість ручного налаштування температурного коефіцієнта матеріалу), варіват (регулювання потужності) та мехмод. Живлення від двох змінних акумуляторів 18650.

 Бокс мод Eleaf iStick 100W TC дисплей

 

Eleaf iStick 100W TC має ергономічну форму, представлений у трьох кольорах: білий, чорний та сірий. Покриття корпусу матове та не збирає відбитки.

Особливість бокс мода - це прихована кнопка активації "Fire", яка знаходиться під однією з кришок батарейного відсіку. Така реалізація, на думку нашого колективу, надзвичайно зручна. Для подачі напруги досить трохи стиснути моду в руці. Незважаючи на такий нестандартний підхід, кнопка має гарний хід із виразним кліком. Весь цей механізм є досить надійним.

 

Eleaf iStick 100W TC micro USB разъём

 

Блокування від випадкового натискання реалізовано за допомогою спеціального механічного перемикача, що знаходиться над рухомою кришкою. Так само завжди можна заблокувати мод по-старому - п'ятикратним натисканням на кнопку "Fire".

У верхній частині пристрою розташований сталевий 510-й конектор з латунним пружним підпіном, який має хороший запас ходу. Посадкове місце має невелике заглиблення з прорізами під нижню подачу повітря, завдяки чому утворюється щільне з'єднання без зазорів.

Eleaf iStick 100W TC контакт

Кришки батарейного відсіку знаходяться з боків і надійно кріпляться на магнітах (один із них виступає в ролі кнопки). Таке розташування акумуляторів дозволило заощадити місце і робить їх заміну максимально простою. Eleaf iStick TC100W має досить невеликі габарити для двоакумуляторної моди 23х52х94 мм.

Паралельне підключення елементів живлення iStick дозволяє працювати на одному акумуляторі 18650, але тоді максимальна вихідна потужність знижується до 75W, замість 100W при використанні двох акумуляторів. Якщо напруги акумуляторів буде недостатньо, на дисплеї з'явиться повідомлення Weak Battery.

Eleaf iStick 100W TC батарейный отсек

Заряджання здійснюється через стандартний micro USB. Виробник передбачив оновлення прошивки iStick. Наразі вже вийшла нова версія V1.1, після встановлення якої потужність збільшується до 120W. Для перевірки поточної версії програмного забезпечення необхідно 20 разів натиснути на кнопку "Fire". Завантажити оновлення можна з офіційного сайту Eleaf по цьому посиланню.

 Экран и кнопки управления Eleaf iStick 100W TC

 На широкій стороні бокс мода знаходиться OLED екран кнопки управління (регулювання): "Вгору", "Вниз", "Меню". Досить високі показники яскравості екрану дозволяють комфортно використовувати пристрій при будь-якому освітленні.

Розглянемо кожен режим докладніше:

Bypass - безпечний режим мехмоду (корисний для досвідчених користувачів при використанні різноманітних дріпок). Вихідна потужність залежить від заряду акумулятора, при якому напруга подається на пряму на спіраль випарника. Діапазон робочого опору – від 0,1 до 3,5 Ом.

VW (варіват) - стандартний режим регулювання потужності в діапазоні від 1W до 100W із кроком 0,1W. Регулювання здійснюється натисканням на кнопку "Вгору" (для збільшення) та "Вниз" (для зменшення). При натисканні та утриманні кнопки можна швидко збільшити або зменшити потужність. Пристрій підтримує опір випарника в діапазоні від 01 до 35 Ом.

Температурний контроль на нікелевому дроті (Ni), титанової (Ti) та нержавіючої сталі марки 316 (SS). Нагріваючись спіраль змінює опір, електронна плата пристрою контролює ці зміни та зменшує вихідну потужність, не даючи температурі підвищуватися вище за встановлену. При цьому процес паріння максимально комфортний із густою парою рівномірної температури. Пригорання всмоктуючого волокна випарника практично неможливо, навіть за низькому рівні рідини. Температура регулюється в діапазоні 100-315 °С або 200-600 °F. При опорі спіралі вище 1,5 Ом – мод автоматично переключається в режим варіват.

TCR (M1, M2, M3) - Режим ручного налаштування температурного коефіцієнта опору матеріалу. Доступно три так званих пресета (установка значень для трьох матеріалів). Для входу в меню налаштування необхідно у вимкненому стані одночасно затиснути кнопки "Fire" і "Вгору".

Компанія Eleaf рекомендує встановлювати значення температурного коефіцієнта опору спіралі у наступних діапазонах:

МатеріалЗначення TCR
Нікель600-700
Титан300-400
Сплав нікелю та заліза300-400

Нержавіюча сталь(303, 304, 316, 317)

80-200

У таблиці вказані фактичні величини температурних коефіцієнтів опорів помножені на 100000. Загальний діапазон значень TCR, передбачений у пристрої 1-1000 з кроком 1.

Є грамотно реалізований "Стелс" режим. Під час паріння екрана вимкнено для збереження заряду акумулятора. Щоб побачити поточні налаштування, достатньо один раз натиснути на кнопку "Fire". Для увімкнення/вимкнення (Stealth On/Off), необхідно натиснути кнопки "Fire" та "Вниз" в активованому стані.

У пристрої передбачені різноманітні захисту:

► Тривале натискання кнопки ("Over 10s")

► Низька напруга акумулятора ("Lock")

► Коротке замикання та відсутність атомайзера ("Atomizer Short"/"No Atomizer")

► Перегрівання пристрою ("Device Too Hot")

► Температурний захист від перегріву спіралі випарника ("Temp Protection")

 

Технічні характеристики
Висота  94 мм
Товщина

23 мм

Ширина

52 мм

Вага

181 г

Тип з'єднання

510

Роз'єм зарядки

micro USB

Максимальна напруга

9 В

Діапазон потужності (Ват)

1 – 100 Вт

Робочий опір у режимах "варіват" та "мехмод"

0,1 - 3,5 Ом

Діапазон опору в режимі "термоконтроль"

0,05 – 1,5 Ом

Діапазон температури в режимі термоконтролю за фаренгейтом

від 200°F до 600°F

Діапазон температури у режимі термоконтролю за цельсієм

від 100°C до 315°C

Комплектація
Бокс Eleaf iStick 100W TC 1 шт
Кабель micro USB на USB 1 шт
Інструкція російською мовою 1 шт

* акумулятори 18650 у комплект не входять (необхідно придбати окремо)

  

Функціональні можливості
Використання під час заряджання Є
Захист від тривалого натискання (10 секунд) Є
Захист від короткого замикання Є
Регулювання потужності в режимі варіват і термоконтроль Є
Регулювання напруги Ні
Температурний контроль (Ni/Ti/SS/TCR) Є
Можливість оновлення прошивки Є
Встановлення змінних акумуляторів (не входить до комплекту) Є

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.82 on the scale 1 - 5 based on 17 customer reviews
Когда появится в продаже?
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Данная модель немного устарела. Предлагаем расмотреть более новые, например: Joyetech eVic Primo 2.0 (скоро будет представлана на сайте), есть в наличии, заказ можно оформить по телефону.
Перевірена покупка
Тоже доволен. Очень удобен, хорошо сидит в руке. Никто не понимает где кнопка:) Нигде ничего не люфтит. Единственный минус, у меня магнитик к крышке приклеился. Но немного клея поправило этот незначительный минус. Кстати использую тоже как ниже писали с Crivs. Пока покупкой очень доволен
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Спасибо вам большое и от сестры и от меня ниже остовлял отзов когда хотел купить сестре а вот на сегодня сестра бросила курить полностью уже 3месяса не курит. СПАСИБО!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Получил сей девайс. Топтанк до конца не накручивается-болтается.Подложил милиметровую прокладку из фторопласта-идеально.Покупкой доволен.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Мои впечатления после приобретения данного бокса: Качество изготовления на высоте. Очень эргономичное расположения кнопок управления и блокировки. Основное отличие от других боксов с подобными техническими характеристиками - скрытая кнопка Fire. И для тех кто ещё думает, поверьте, это действительно гениально! Не надо искать кнопочку, не надо следить за положением бокса в руке, процесс парения самый приятный и естественный в сравнении с теми девайсами, что мне приходилось использовать. Очень приятное на ощупь внешнее покрытие, и как оказалось очень устойчивое к царапинам. Вместе с Vaporesso Gemini смотрится очень пропорционально. Я довольна.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Получил все нравица ещё не пробовал внешних соответствует описанию спасибо за подарки
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Заказывала два мода, обслуживаемые атомайзеры OBS Crius RTA и комплектующие сыновьям. Сыновья остались очень довольны, а я очень довольна работой магазина. Заказы обрабатываются очень быстро, цена соответствует заявленной на сайте. Огромная благодарность за оперативность, качество. И отдельное спасибо за подарки!!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Заказываю не первый раз как всегда очень быстро радуют подарками. Заказывал мод на подарок сестре сколько дней прошло сестра в восторге от этого мода очень удобный легко пере прошила теперь 120 ват хоть не когда ими не пользуется мод реально качественный и с баком GeekVape Griffin 25 RTA смотрится просто впечатляюще жаль бака у вас не было пришлось брать в другом месте компания супер! Спасибо за вашу работу!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Тут уже оставили отзыв ну мне хотелось спросить у администрации сайта это оригинал?
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Да, оригинал Eleaf iStick 100W TC.
Перевірена покупка
Продукт оригинал! Всем советую, спасибо за жижу))
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
« 1 2 »