Joyetech eGo ONE VT

Компактна електронна сигарета Joyetech eGo ONE VT 2300 мАг з кліромайзером eGo ONE Mega, об'ємом 4 мл та режимами температурного контролю на нікелі (Ni), титані (Ti) та регулювання потужності (W).

Колір
1 185 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Joyetech eGo ONE VT

Електронна сигарета Joyetech eGo ONE VT відрізняється простотою налаштування та зручністю використання. Це перша у своєму класі (формату eGo) сигарета, що підтримує режим температурного контролю (ТК).

Придбати Joyetech eGo ONE VT Ви можете як післяплатою, так і передоплатою з доставкою по всій Україні.

Режим ТК дозволяє контролювати максимальну температуру нагрівання спіралі, незалежно від виставленої потужності акумулятора, обдування спіралі та кількості рідини у ґноті. В даному режимі процес паріння максимально комфортний з великою кількістю пари рівномірної температури. Навіть при низькому рівні рідини в кліромайзері, пригорання волокна, що вбирає, і відчуття смаку гару практично не можливе.


 

Joyetech eGo ONE VT - компактная электронная сигарета с температурным контролем

Покриття корпусу виконано якісно та стійко до появи подряпин. Joyetech eGo ONE VT компактна та зручно лежить у руці, довжиною всього 142 мм та діаметром 22 мм. У поєднанні зі своїми функціями та ємним акумулятором - це відмінний пристрій на кожен день, як для парника-початківця, так і для досвідченого вейпера без зайвих опцій. Всі деталі електронної сигарети виконані дуже якісно і справляють лише приємне враження.

Joyetech eGo ONE VT в руке

Вибір необхідного режиму та регулювання потужності здійснюється таким чином:

Joyetech eGo ONE VT переключение режимов (W/Ni/Ti)

Для перемикання між режимами: (W) варіватт – регулювання потужності; (Ni) - температурний контроль на нікелі; (Ti) - температурний контроль на титані, необхідно затиснути кнопку "Fire" у заблокованому стані.

Блокування, а також розблокування від випадкового натискання проводиться п'ятикратним натисканням.

Joyetech eGo ONE VT изменение мощности (High/Medium/Low)

Для зміни потужності передбачено три положення: Low/Medium/High. Перемикання здійснюються трикратним натисканням на кнопку (вибір підтверджується світловим індикатором).

Кожен режим відповідатиме певній потужності акумулятора. Як відомо, що нижчий опір випарника, то вище потужність акумулятора. Точніші значення можна переглянути в таблиці нижче.

Joyetech eGo ONE VT индикация разряда аккумулятора

Joyetech eGo ONE VT має індикацію розряду. Підсвічування кнопки вказує на скільки заряджений акумулятор:

 

►60%-100% - безперервно світиться;

►30%-59% - починає повільно блимати;

►10%-29% - помірно блимає;

►0%-9% - спостерігається часте миготіння.

Вихідна потужність акумулятора в положеннях Low/Medium/Hight при різних опорах випарника:

Рівень/ Діапазон опорів випарника 0.4-0.8 Ом 0.8-1.6 Ом 1.6-3.5 Ом
Low (Низький), Вт 20 10 5
Medium (Середній), Вт 25 15 7.5
High (Високий), Вт 30 20 10

Регулювання температури нагрівання спіралі в режимі температурного контролю на нікелі та титані:

Рівень/ Режим температурного контролю Випарник на титані (Ti) Випарник на нікелі (Ni)
Low (Низький), °С 220 220
Medium (Середній), °С 245 250
High (Високий), °С 315 315

У комплекті з електронною сигаретою є кабель micro USB, а також адаптер на 500 мАг для заряджання від комп'ютера або мережі. Під час заряджання акумулятора індикатор біля роз'єму горить червоним, як тільки акумулятор заряджений - індикатор починає блимати. Повний цикл заряду від мережі триває близько 3-х годин.

У пристрої передбачено функцію Passtrought (можливість використання під час заряджання).

У нижній частині акумулятора є отвір для відведення газів із батарейного відсіку.

Joyetech eGo ONE VT индикация заряда

Акумулятор eGo ONE VT має латунний пін з 510-м різьбленням. У майданчику під кліромайзер є прорізи для обдування та нижньої подачі повітря.

Joyetech eGo ONE VT по частям

В електронній сигареті встановлено кліромайзер Joyetech eGo ONE Mega, об'ємом 4 мл та нижньою заправкою рідини, до якого підходять усі випарники серії eGo ONE. Кільце регулювання подачі повітря надійно фіксується в будь-якому положенні та має помірно тугий, плавний хід. У комплекті йде три змінні випарники: Joyetech eGo ONE CL (1 Ом) - встановлений у кліромайзері зі зменшеним внутрішнім отвором повітря 1.8 мм (у порівнянні зі звичайним 3.5 мм) спеціально для "сигаретної затяжки"; Joyetech eGo ONE CL Ni (0.2 Ом) - синього кольору на нікелевому дроті для використання в режимі температурного контролю (Ni); Joyetech eGo ONE CL Ti (0.4 Ом) - червоного кольору на титановому дроті для використання як ТК (Ti).

Для тих, хто хоче створювати свої намотування, можна додатково придбати випарник, що обслуговується. Joyetech eGo ONE CLR.

 Клиромайзер Joyetech eGo ONE Mega

     

Комплектація
Акумулятор
1 шт
Кліромайзер Joyetech eGo ONE Mega
1 шт
 Кабель USB – micro USB
1 шт
Випарник Joyetech eGo ONE CL (1 Ом) 1 шт
Випарник Joyetech eGo ONE CL Ni (0.2 Ом) 1 шт
Випарник Joyetech eGo ONE CL Ti (0.4 Ом) 1 шт
Адаптер у мережу (500 мАг) 1 шт
Інструкція 1 шт
Упаковка 1 шт

 

Комплектация Joyetech eGo ONE VT

 

Технічні характеристики
Довжина із кліромайзером 142 мм
Довжина акумулятора 83,3 мм
Діаметр акумулятора
22 мм
Діаметр кліромайзера
22 мм
Ємність акумулятору
2300 мАг
Максимальний струм заряджання 1 А
Вага електронної сигарети
139 г
Тип з'єднання частин 510
Вхід для заряджання
micro USB
Довжина кабелю USB 80 см
Діапазон потужності (залежить від режиму) 1 - 30 W
Діапазон температур у режимі ТК (залежить від режиму) 220-315 °С
Мінімальний опір у режимі варівату (W) 0,4 Ом
Мінімальний опір у режимі ТК (Ni/Ti) 0,2 Ом
Об'єм кліромайзера 4 мл
 
Функціональні можливості
 Змінний акумулятор Ні
Захист від тривалого натискання (10 с) Є
Захист від короткого замикання Є
Захист від перегріву пристрою Є
Регулювання потужності Є
Регулювання напруги Ні
Температурний контроль Є
 Використання під час заряджання Є
Підпружинений контакт Ні

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.62 on the scale 1 - 5 based on 8 customer reviews
В общем взял данную модель месяц назад... Про сигареты забыл напрочь... Хотя у меня курительный стаж около 20 лет. Плюсы Компактный минималистичный дизайн..Батарея держит около 12 часов интенсивного парения.. Термоконтроль..+ еще два атомайзера.. Для новичка самый раз, можно отведать разные варианты спиралей без лишней беготни... Минусы. Кнопка перестала щелкать, (возможно залил жижой) Индикатор заряда батареи ( на кнопке) плохо видно,особенно днем. А так все отлично. Отдельное спасибо магазину..все оперативно. В общем рекомендую данный девайс
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Очень нравится! До этого были 2 электронные сигареты. Пока это лучшая. Во-первых - батарея держит сутки при достаточно активном парении (не 4 дня как тут писали но сутки как по мне - очень достойно). Заряжается быстро. Объемный резервуар для жидкости тоже достойный плюс. Много пара. В общем - хорошая сигарета!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Брал эту штуку с целью бросить курить, пользуюсь 6-й день, к обычным сигаретам и прикасаться уже не хочется. По поводу самой ЭС, хватает батарейки примерно на полтора дня (часто парю), пара придостаточно. Брал черного цвета, очень напоминает джедайский меч, подколол другана на перекуре)) Жидкость не протекает, но при установке испарителя из комплекта стала туго закручиваться крышка с жидкостью, и откручивается вместе с испарителем, видимо дело в резиновом кольце. Для меня это не страшно, но все же присутствует некий брак у сменных испарителей в комплекте. Спасибо магазину за быструю доставку и доступную цену, ну и за подарочек большой Вам плюс)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Аналогичная проблема с протечкой жидкости из отверстия кольца регулировки подачи воздуха. Проявилась только при использовании сменного испарителя. С испарителями, которые шли в комплекте, такой проблемы не было.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Мне нет смысла вводить в заблуждения таких же пользователей как и я. Написал как оно и есть, на всех форумах написано было про брак испарителя, гарантии вы не даете, обмен сделать не захотели, попросту отмазались, больше с вами дела иметь не желаю!!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Ростислав, давать или не давать гарантию на испарители - это не наше желание или решение. Гарантию на испарители не предоставляет ни один производитель этой продукции. Поэтому и мы её не можем предоставить.
Перевірена покупка
За 6 дней пользования Joyetech eGo ONE Mega потекла жижа, с отверстия кольца регулировки подачи воздуха, как я выяснил виноват бракованный испаритель, да да, часто попадается практически во всех эСигах бракованные испарители, пока магазин идет на отказ замены брака! По началу думал виноват сам бачок, но почитал форумы и там нашел объяснения, отдал бак на тестирование... P. S. Продолжение следует...
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Ростислав, не вводите никого в заблуждения. Бракованные испарители попадаются крайне редко. А проблемы с протечкой в большинстве случаев (не утверждаю что именно в вашем случае) связаны с неправильной эксплуатацией со стороны пользователя.
Перевірена покупка
Прикупил эту модель, очень понравилась, простая, удобная в эксплуатации, батарея работает уже около 4 дней, хорошо сидит в руке, короче советую! Как обычно радуют подарком, правда кинули не тот что просил, а так без вопросов!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Спасибо огромное за Вашу работу! Отправили товар очень быстро! За подарочек отдельное спасибо! Сигарета просто бомба! Простая и удобная в использовании, батарея держит отлично- с учетом того что использую очень часто 2 дня без вопросов, удобен большой объём для жидкости, заправляю крайне редко! Забыла про обычные сигареты сразу, не представляю, как курила их раньше!!! Попробовала на днях закурить их и выбросила сразу! Теперь нет неприятного запаха, а только фруктовый аромат и без вреда!!!! )))) всем очень рекомендую эту модель так как можно настроить её под себя! Муж попробовал и тоже решил отказаться от обычных сигарет и заказать себе электронную! И главное!!!! ЭКОНОМИЯ!!!! Если раньше в день на сигареты уходило 30 грн, то сейчас себестоимость 1 дня 2 грн!!!!! И море удовольствия в придачу!!!! Я теперь ваш постоянный покупатель!!!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )