Joyetech Cuboid 150W

Joyetech Cuboid 150W працює в режимах: варіват, температурний контроль (Ni, Ti, SS 316) та можливістю налаштування TCR матеріалу з двома змінними акумуляторами 18650.

Колір
1 290 грн
Немає в наявності

 

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

Joyetech CUBOID 150W

Компанія Joyetech не перестає тішити швидким випуском нових пристроїв. Наприкінці 2015 року анонсувала двох акумуляторний мод Joyetech Cuboid 150W. Після оновлення програмного забезпечення пристрою потужність збільшується до 200W.

Придбати Joyetech Cuboid Ви можете як післяплатою, так по передоплаті з доставкою по всій Україні.

 Joyetech Cuboid 150W центральный контакт

 

Joyetech Cuboid багатьом схожий eVic-VTC Mini і є його логічним продовженням із низкою доповнень та змін. У новому, трохи більшому корпусі тепер дві змінні акумуляторні батареї формату 18650.

 

Joyetech Cuboid 150W крышка батарейного отсека

 

Кришка відсіку батареї знаходиться знизу і кріпиться на клямці. З обох боків передбачені отвори для відведення тепла. Для заміни батареї необхідно посунути повзунок на кришці. Позначення полярності нанесені на контакті, а також продубльовані всередині батарейного відсіку. Рекомендується використовувати акумулятори із високим струмом віддачі від 25 А.

Joyetech Cuboid 150W батарейный отсек

Для двоакумуляторної моди, Cuboid має досить невеликі габарити 48х28х91,5 мм. На широкій стороні розташований великий екран OLED, на якому відображається вся необхідна інформація: поточний режим, вихідна потужність (W), напруга (V), опір випарника (Ω), сила струму (A), кількість затяжок (Puff), тривалість затяжок (Time), індикація заряду для кожного акумулятора. Під екраном знаходиться кнопка "вліво" та "вправо" у вигляді гойдалки для перемикання між режимами, зміна потужності та температури.

Пристрій працює в режимі регулювання потужності (Power), температурного контролю на нікелевому дроті (Temp Ni), титанового дроту (Temp Ti), нержавіючої сталі марки 316 (Temp SS 316), а також у режимі температурного контролю TCR (Temperature Coefficient of Resistance) з можливістю налаштування роботи залежно від матеріалу спіралі випарника. Для входу в режим налаштування TCR (температурного коефіцієнта опору матеріалу) необхідно у вимкненому (заблокованому) стані одночасно натиснути "вліво" і велику кнопку активації "Fire". Доступна установка TCR для трьох матеріалів (M1/M2/M2).

Joyetech рекомендує встановлювати значення у наступних діапазонах:

TCR Set Joyetech Cuboid МатеріалЗначення TCR
Nickel600-700
NiFe300-400
Titanium300-400
SS (303, 304, 316, 317)80-200

Значення температурних коефіцієнтів є реальними значеннями, помноженими на x100000. Доступний діапазон TCR Cuboid 1-1000 з кроком 1.

Більш детальну інформацію про налаштування, перемикання між режимами, переміщення по меню можна переглянути в інструкції.

Cuboid має практично всі, на сьогоднішній день, функції для комфортного використання. Має різноманітні захисту: від перегріву, не правильної установки акумуляторів, короткого замикання, не правильного підключення та високої напруги, що подається через USB кабель (більше 5.8V), низького заряду акумулятора, низького опору випарника.

Щоб переглянути напругу на кожному акумуляторі, необхідно у вимкненому (заблокованому) стані натиснути "вліво" та кнопку "Fire".

Щоб дізнатися температуру всередині моди, необхідно в заблокованому стані 10 разів натиснути на кнопку "Fire".

Передбачено режим Stealth, який дозволяє ширяти з вимкненим екраном для економії заряду акумулятора. Щоб увімкнути або вимкнути режим, необхідно одночасно натиснути кнопку "Fire" та "вправо".

Joyetech Cuboid 150W дисплей

Заряджання здійснюється через micro USB роз'єм, який служить також для оновлення прошивки. Для перевірки поточної версії необхідно натиснути 20 разів на кнопку активації - "Fire". Завантажити нову версію програмного забезпечення можна з офіційного сайту Joyetech по цьому посиланню.

Joyetech Cuboid 150W Micro USB разъём

 

Конектор виконаний зі сталі з латунним пружним піном. У майданчику під кліромайзер є невелике заглиблення з прорізами під нижню подачу повітря, що забезпечує щільну установку кліромайзера з мінімальними зазорами та водночас не дасть подряпати корпус. За рахунок товщини пристрою 28 мм можна встановлювати кліромайзери або атомайзери великого об'єму, без погіршення естетичного вигляду.

 

Технічні характеристики
Висота  91,5 мм
Товщина

28 мм

Ширина

42 мм

Вага

213 г

Тип з'єднання

510

Роз'єм зарядки

micro USB

Максимальна напруга

9 В

Діапазон потужності (Ват)

1 – 150 Вт

Робочий опір у режимі "варіват"

0,1 - 3,5 Ом

Діапазон опору в режимі "термоконтроль"

0,05 – 1,5 Ом

Діапазон температури в режимі термоконтролю за фаренгейтом

від 200°F до 600°F

Діапазон температури у режимі термоконтролю за Цельсієм

від 100°C до 315°C

Комплектація
Бокс мод Joyetech Cuboid 150W TC 1 шт
Кабель micro USB на USB 1 шт
Інструкція російською мовою 1 шт

  

Функціональні можливості
Використання під час заряджання Є
Захист від тривалого натискання (10 секунд) Є
Захист від короткого замикання Є
Регулювання потужності Є
Регулювання напруги Ні
Температурний контроль (Ni/Ti/SS 316/TCR) Є
Можливість оновлення прошивки Є
Встановлення змінних акумуляторів (не входить до комплекту) Є

Спеціальні посилання

Відгуки

Rated 4.75 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Владею таким. Использую в основном дома, т.к. носить его в кармане тяжеловато, да и по форме не очень удобно. Стик тк100 и легче на целый аккум и форма более подходящая на выход. Однако мод, за исключением его веса и габаритов (ИМХО), очень хороший. За умеренную сумму можно подержать в руках вполне достойное устройство с обширным функционалом.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Обалденный мод, вес чувствуется, но привыкаешь за день-полтора к нему, зато количество настроек, прошивки, собственное лого и тп с головой перекрывают этот недостаток.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Подойдет под этот бокс клиромайзер кангер сабтанк мини?
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Да, конечно.
Подарили ет штуку очень хороший мод, ток тяжеловат с двумя батареями получается, летом не удобно будет пользоваться над что то по меньше)))
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )