Kanger Kbox 70W

Kanger Kbox 70W це легкий і компактний варіант бокс мод з вбудованим акумулятором на 4000mAh, і функцією температурного контролю на нікелі та титані.

Колір
563 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Kanger Kbox 70W

В черговий раз компанія KangerTech порадувала гаджетом, який вартий нашої уваги. Коли береш Kanger Kbox 70W в руки, перше на що звертаєш увагу - це його маленький розмір і вага. Мимоволі ставиш собі питання, як розробникам вдалося в пристрої, що ховається в руці, закласти такий великий потенціал. Під компактними габаритами та чудовим дизайном заховані два не знімні елементи живлення загальною ємністю 4000мАч і можливість видати чималих 70 ват потужності у трьох робочих режимах: варіват, термоконтроль на нікелі та титані.

Бокс має заокруглені бічні грані, завдяки чому він комфортно лежить у руці.

Kanger KBox 70W

Вгорі мода знаходиться 510 конектор, з пружним латунним піном, зміщений праворуч. Роз'єм не виступає над поверхнею моди, що забезпечує щільне з'єднання з атомайзером. Пристрій призначений для роботи з кліромайзер (атомайзер) з верхньою подачею повітря.

На лицьовій стороні розташований LСD дисплей з червоним підсвічуванням, яке лише підкреслює стилістику мода. Екран відображає рівень заряду батареї, опір випарника, вихідну напругу або потужність та температуру спіралі випарника. Трохи вище від дисплея розташувалися дві кнопки: плюс і мінус для регулювання потужності та температури. На тильній стінці боксу, у верхній частині, розміщено micro USB роз'єм для зарядки, і напис з назвою виробника нижче.

Kanger Kbox 70W back side

Кнопка включення (Fire) розміщена збоку у верхній частині і потрапляє саме під вказівний палець, коли береш моду в руку. На протилежному боці логотип компанії KangerTech, який виконує функцію отвору для відведення газів. Всі кнопки мають м'який хід із приємним та тихим кліком. Корпус мода зроблений з алюмінію сплаву. У чорній версії пофарбований матовою фарбою. Складання дуже хороше. Мод відчувається монолітним і немає видимих зазорів у місцях з'єднання деталей.

Придбати Kanger Kbox 70W Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Технічні характеристики
 Висота мода                                       
 82 мм
 Товщина моди

22 мм

 Ширина мода

46 мм

Вага мода

144 гр

Тип з'єднання

510

Роз'єм зарядки

micro USB

Об'єм акумулятора

4000 мАг

Діапазон потужності (Ват)

7 – 70 Вт

Мінімальний опір у режимі "варіват"

0,1 Ом

Діапазон опору в режимі "термоконтроль"

0,15-1,3 Ом

Діапазон температури в режимі термоконтролю за фаренгейтом

від 200°F до 600°F

 Діапазон температури у режимі термоконтролю за цельсієм

від 100°C до 300°C

Управління та налаштування пристрою дуже просте і буде зрозумілим навіть не досвідченому користувачеві. Робочі режими перемикаються по колу потрійним натисканням кнопки Fire в наступній послідовності: варіватт, термоконтроль на нікелі (Ni), термоконтроль на титані (Ti).

Kanger Kbox 70W change mode

Зміна потужності та температури у відповідних режимах виконується кнопками плюс та мінус. У режимі варіват на екрані відображається вихідна напруга та потужність. А в режимі термоконтролю дисплей показує температуру нагрівання спіралі та потужність. Налаштування температури здійснюється по колу, спочатку градуси по фаренгейту, потім по цельсію. Переворот екрана відбувається при одночасному натисканні на кнопки плюс та мінус.

Kanger Kbox 70W change

Для блокування "+" та "-" необхідно затиснути всі три кнопки не менше ніж на 2 секунди. Блок від випадкового натискання, по-старому, активується п'ятикратним кліком кнопки Fire.

Kanger Kbox 70W block buttons

Cкретч код для автентифікації пристрою знаходиться на тильній стороні коробки.

 Kanger Kbox 70W scratch code

Застереження:

При сабомному парінні (опір випарника менше 1 Ом), вкрай не рекомендуємо використовувати рідину з кількістю нікотину більш ніж 6 мг/мл. В іншому випадку можливий сильний удар по горлу через велику кількість пари.

Комплектація
 Акумуляторний мод Kanger Kbox 70W                                     
 1 шт
 Інструкція англійською
1 шт

 

Kanger Kbox 70W equipment

 

Функціональні можливості
 Змінний акумулятор                                     
 ні
 Захист від тривалого натискання
є
 Захист від короткого замикання є
 Регулювання потужності є
 Регулювання напруги ні
 Термпературний контроль є
 Використання під час заряджання є
 Контакт підпружинений є

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )