Випарник Kanger OCC Ni 200

Випарники Kanger OCC Ni 200 з вертикальною спіраллю з нікелевого дроту та опором 0.15 Ом для всіх типів кліромайзерів Subtank та Toptank для використання в режимі термоконтролю.

Опір
89 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Випарник Kanger OCC Ni 200

Змінні випарники Kanger OCC Ni 200 підходять до кліромайзерів Toptank та Subtank. Абривиатура OCC (Organic Cotton Coil) вказує на матеріал волокна, що вбирає - це японський органічний котон, який добре проводить рідину і передає чистий смак. Також у них встановлена вертикальна спіраль з нікелевого дроту марки Ni 200.

Дана модель випарників призначена для використання лише з пристроями, що працюють у режимі термоконтролю. Рекомендований діапазон температур 230-260°C.

Низький опір випарника дозволяє робити багато пари, підвищити смакопередачу та відчуття міцності рідини.

Kanger OCC Ni 200 квадратної форми із закругленими краями. Колір ущільнювача синього кольору, завдяки чому їх легко відрізнити від звичайного випарника на канталі (Kanger OCC - червоний).

Випарники у фірмовому впакуванні по 5 шт. Ви можете придбати як цілу упаковку, так і необхідну кількість окремо. Ціна вказана на 1 шт.

Испарители Kanger OCC Ni 200

Перевірити автентичність продукції можна на офіційному сайті KangerTech, використовуючи скретч-код на упаковці.

Проверочный код на испарителях KangerTech OCC Ni 200

Kanger OCC Ni 200 упаковочная коробка

Також хочемо відзначити, що завдяки своїй конструкції та великому повітроводному отвору, відповідно гарному обдуву спіралі, затяжка буде досить легкою з великою кількістю пари.

Ідентифікатори товару

Відгуки