Joyetech eVic-VTC Mini with TRON-S

Електронна сигарета Joyetech eVic-VTC Mini із атомайзером TRON-S. Працює в режимах: мехмод, варіват (до 75W) та термоконтроль (Ni/Ti/SS). Живлення від акумулятора 18650.

Колір
Комплектація
1 566 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Електронна сигарета Joyetech eVic-VTC Mini with TRON-S

Компанія Joyetech завжди славилася відмінною якістю та високими характеристиками своєї продукції. У середині 2015 року вони одні з перших презентували електронну сигарету з температурним контролем під назвою eVic VT.

На даний момент вийшла нова модель електронної сигарети з іншим кліромайзером Joyetech eVic VTwo Mini with CUBIS Pro.

Електронна сигарета підлягала низці змін, після чого стала компактнішою, потужнішою і функціональнішою. Наразі вже вийшло кілька версій.Joyetech eVic-VTC Mini with TRON-S - остання з них, в якій додано режим термоконтролю на нержавіючому дроті. Також оновлено прошивку, що дозволило збільшити потужність до 75W (у попередній версії 60W). На дисплеї додалася інформація про кількість та тривалість затягувань.

Зараз представляємо модель Joyetech eVic-VTC Mini with TRON-S. Червоного кольору має глянсове покриття корпусу, білого чорного та бірюзового кольору. Корпус покритий матовою керамічною фарбою, стійкий до появи подряпин. Всі елементи конструкції ідеально підігнані, без найменших люфтів і зазорів. Кнопки мають матове покриття, що не ковзає, і плавний клікаючий хід.Якісне виконання кожної деталі набору, включаючи атомайзер TRON-S, як і вся продукція Joyetech, справляє виключно приємне враження.

Электронная сигарета Joyetech eVic-VTC Mini with TRON-S

 

Основна перевага моделі у великій кількості робочих режимів та різноманітних захистів.

У пристрої передбачено захист від короткого замикання "Atomizer Short", перезаряду, перерозряду, низького опору випарника "Atomizer Low", перегріву самого пристрою (якщо температура підвищиться до 70) на дисплеї з'явиться повідомлення "Device Too Hot". У такому випадку необхідно перевірити чи не було протікання, знизити потужність і дати пристрою охолонути.

Якщо при використанні ємність акумулятора знизилася до 10% - на дисплеї з'явиться повідомлення "Battery Low" і подальше широке переведення пристрою в режим сну та повідомлення "Battery low lock". Якщо напруга в режимі Power/Temp впаде нижче 2.9 В - відобразиться "Week Battery" та потужність автоматично знизиться. При тривалому натисканні на кнопку активації ("Fire") час до відсічення (припинення подачі напруги) становить 10 с.

Розглянемо докладніше режими, у кожного є свої особливості:

1. Bypass (Мехмод) - це найпростіший режим, у якому живлення на спіраль надходить із акумуляторної батареї безпосередньо. Для коректної роботи пристрою необхідно використовувати випарники з опором від 0.1 до 3.5 Ом. Цей режим буде корисний для досвідчених вейперів при використанні різноманітних дріпок і дозволяє налаштувати бокс мод вручну. Вихідна потужність може обмежуватися лише характеристиками акумулятора.

2. Power - стандартний режим регулювання потужності (VW – варіватт) в діапазоні від 1 до 75W. Зверніть увагу: максимально допустима потужність залежить від опору випарника, чим нижчий опір, тим більша потужність.

3. Temp Ni / Temp Ti / Temp SS - режими термоконтролю (ТК) для нікелевого/титанового/нержавіючого дроту відповідно. Нагрівається спіраль випарника змінює опір. Електронна плата пристрою фіксує ці зміни та обчислює температуру. Як тільки температура досягає встановленої, знижується вихідна потужність, уникаючи перегрівання спіралі. У такому режимі виходить багато пари, температура якої завжди рівномірна. Завдяки цьому підвищується смакопередача та заощаджується заряд акумулятора. А так само пригорання випарника навіть за низькому рівні рідини у цих режимах практично зводиться нанівець. Температура нагрівання регулюється в діапазоні 100-315℃ або 200-600˚F з кроком 5℃ або 10˚F. При використанні випарників опір якого вище 1 Ом, пристрій автоматично переключиться на режим Power.

Є Micro USB роз'єм, який служить для заряджання, а також оновлення прошивки. Є можливість паріння під час зарядки (Passthrough). Пристрій постачається з прошивкою версії 3.0. З офіційного сайту вже можна завантажити новішу версію. У поточній версії трохи оновився інтерфейс, а також додалася швидше прокручування потужності. У режимі ТК збільшився діапазон робочого опору від 0.05 до 1.5 Ом, а також додано новий режим термоконтролю TCR(Temperature Coefficient of Resistance)- можливість вручну виставляти температурний коефіцієнт матеріалу, "навчити" пристрій працювати з іншими матеріалами. Більш детальну інформацію щодо оновлення пристрою можна знайти на офіційному сайті Joyetech по цьому посиланню.

Joyetech eVic-VTC Mini with TRON-S режимы и зарядка

На OLED-дисплей виводиться інформація про поточний режим, потужність (W), напругу (V), температуру (℃ або˚F), опорі випарника (Ω), силі струму (A), кількості затяжок (Puff), та загальному часу затяжок (Time).

Також є ряд додаткових функцій:

Stealth - дозволяє використовувати пристрій із вимкненим екраном, для економії заряду акумулятора. Для активації цього режиму необхідно затиснути кнопки "-" та "Fire" на 5 с, після чого з'явиться повідомлення "Stealth On", для вимкнення необхідно повторити ті ж дії, з'явиться повідомлення "Stealth Off".

Швидке перемотування потужності при затисканні "-" або "+" відповідно.

Блокування від випадкового натискання кнопок регулювання потужності або температури, якщо затиснути кнопки "-" та "+" одночасно на 3 с.

Повне блокування/розблокування пристрою виконується п'ятикратним натисканням на кнопку "Fire".

Обнулення лічильників тривалості та кількості затяжок "Puff" або "Time" в активованому стані затисканням кнопки "Fire".

Перевірити версію прошивки 20-кратним натисканням на кнопку "Fire", температуру процесора Joyetech eVic-VTC Mini 10-кратним натисканням із заблокованого стану.

Ще однією перевагою eVic-VTC Mini є змінне джерело живлення, акумулятор формату 18650. У будь-який момент ви можете замінити розряджений на заряджений і продовжувати використовувати пристрій. Для нормальної роботи необхідно використовувати акумулятори з високим струмом віддачі (щонайменше 20 А). Батарейний відсік знаходиться в задній частині моди, кришка кріпиться на чотирьох широких магнітах. Для зручного виймання акумулятора передбачена стрічка.

Joyetech eVic-VTC Mini со снятой крышкой под аккумулятор

Бокс мод має стандартне 510 з'єднання з проточкою під нижню подачу повітря, підпружинений латунний пін, завдяки чому буде гарний контакт із будь-яким іншим кліромайзером, атомайзером або дріпкою.

Joyetech eVic-VTC Mini подпружиненный пин

Об'єм бака TRON-S складає 4 мл. Оглядове вікно контролю рівня рідини розташоване збоку, має незвичайну форму перевернутої трапеції. До атомайзера додається чотири силіконові кільця білого, чорного, червоного та бірюзового кольору для надання пристрою більше індивідуального вигляду.

 Атомайзер Joyetech TRON-S с силиконовыми кольцами

  

У комплекті йде три випарники: eGo ONE CL-Ni (0.2 Ом) на нікелевому дроті діаметром 0.25 мм марки Ni200 - низький опір дозволяє робити густі хмари пари; eGo ONE CL-Ti (0.4 Ом) на титановому дроті - надає більш м'якого смаку рідини; eGo ONE CL (1 Ом) – на канталі, встановлений в атомайзері для використання в режимі регулювання потужності (варіват). Опціонально можна докупити випарники, що обслуговуються. eGo ONE CLR або для більш тугих "цигаркових затяжок" eGo ONE CL-Ni (0.25 Ом).

Атомайзер Joyetech TRON-S по частям

  

Нестандартним рішенням компанії Joyetech є прихована система регулювання повітряним потоком. Завдяки такій конструкції значно знижена можливість протікання, а також влучення будь-якого сміття. Кільце регулювання повітря помірно туго рухається, що унеможливлює випадково збити налаштування.

Мундштук виготовлений з термостійкого пластику, такого ж кольору, як і атомайзер тільки з більш глянсовим покриттям, дуже щільно сидить без люфтів.

Атомайзер Joyetech TRON-S раскрученный

 

Колба разом із повітроводним куполом не розбірні. Заправка атомайзера здійснюється знизу. Для цього необхідно провернути проти годинникової стрілки кільце регулювання повітря до упору та відкрутити нижню частину TRON-S. Після цього акуратно по стінці залити рідину, щоб вона не потрапила до трубки.

 

Придбати Joyetech eVic-VTC with TRON-S Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

 

Комплектація
Боксмод Joyetech eVic-VTC Mini
1 шт
Атомайзер Joyetech TRON-S 1 шт
 Кабель USB – micro USB
1 шт
Випарник Joyetech eGo ONE CL 1 Ом (всередині кліромайзера) 1 шт
Випарник Joyetech eGo ONE CL-NI 0,2 Ом 1 шт
Випарник Joyetech eGo ONE CL-TI 0,4 Ом 1 шт
Декоративні силіконові кільця (чорного, білого, червоного, бірюзового кольору) 4 шт
Інструкція 1 шт
Упаковка 1 шт

 

 Комплектация Joyetech eVic-VTC Mini with TRON-S

 

Технічні характеристики
Загальна довжина електронної сигарети
138.6 мм
Довжина акумулятора 82 мм
Ширина акумулятора
22.2 мм
Глибина акумулятора 38,2 мм
Довжина кліромайзера 56.6 мм
 Діаметр кліромайзера 22 мм
 З'єднання на акумуляторі 510
 З'єднання на кліромайзері 510
Довжина кабелю USB.
1 м
 Об'єм кліромайзера
4 мл
Температурний діапазон (з кроком 5℃) 100-315 ℃
Вихідна потужність 1-75 W
Діапазон опорів у режимі Power 0.1-3.5 Ом
 Діапазон опорів у режимі Temp 0.05-1.5 Ом
Загальна вага електронної сигарети 173 г

 

Функціональні можливості
Змінні випарники Є
Індикація розряду Є
Захист від короткого замикання
Є
 Індикація перегріву пристрою
Є
 Регулювання напруги Ні
Регулювання потужності
Є
Блокування від випадкових натискань
Є
Захист від тривалого натискання (10 с) Є
 Зарядка та паріння одночасно Є
Температурний контроль (Ni/Ti/SS) Є
 Режим мехмоду
Є
 Можливість оновлення прошивки Є
 Можливість заміни акумулятора (не входить до комплекту) Є

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.71 on the scale 1 - 5 based on 17 customer reviews
Очень удачная сигарета. Пара много. Заказал в пятницу в 17:00, в Суботу уже получил. Спасибо большое;)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Замовив eVic VTS mini cubis. Замовлення прийшло швидко, гарно запаковано за що дякую. Ну ви на висоті як і завжди. Все на висоті, та знайшлася маленька ложка дьогтю в бочці меду, відпав магніт на кришці що закриває акумулятор, та краплини клею і все гуд. Окремо дякую за подарунки коньяк і гарбуз. Все, що замовив ще не протестував, а замовив я яблуко в карамелі, вишня кальян, кактус, маракуя, жуйка і одну без аромку. Обов'язково зроблю невеличкий анонс придбаного можливо з відео. Ще раз Дякую
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
На днях приобрел данный девайс спасибо за оперативность и подарки. Стильная и удобная вещь масса наворотов ранее был горький опыт очень бюджетной сигаретой намучился и бросил вернулся к обычным. Сечас снизил потребление обычных сигарет с 20 до 6 единственное непривычен сладковатый привкус пробую Винстон 6 немного не хватает горчинки, понимаю надо подобрать жидкость.удачи вам низко бью челом Александр.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Спасибо большое, заказ был доставлен на следующей же день. Самой сигаретой очень доволен, жалею что не купил её раньше, на высоте все: сборка, дизайн, функционал. Порадовало что в комплекте идут 2 доп испарителя. Данную сигарету вполне можно посоветовать всем, кому нравится парение.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Спасибо Smol.net! Консультация, доставка, товар - все на пятерочку! Много пара и удовольствия)))) Отдельно спасибо за подарок!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Получил товар быстро. Немного смутило то, что коробка от золотистого мода, хотя заказывал белый, и в коробке белый лежит. Так же испаритель был установлен не 1Ом как написано в инструкции, а 0,2 на никеле. Проверку подлинности не проходил, но пока работает хорошо. Единственное что за 4 дня интенсивного парения никель начал давать гарики, пришлось перематывать. Испаритель на 1 Ом изначально не понравился. Не успевает пропитываться жидкостью.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Даниил, коробка у всех цветовых вариантов одинаковая
Перевірена покупка
Спасибо, ребят, все отлично. Внешний вид-супер, аккумы держат долго, емкость даже чуть больше заявленной, парит просто чудесно)) И отдельное спасибо за плотную консультацию до покупки и бонус-жидкость. Понравилась))
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Все получил оч быстро, все работает, + бонусы за которые отдельное спасибо работникам магазина. Качаством обслуживания и подходом к клиенту доволен на все 100%. Спасибо!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
заказал данный девайс.. что сказать.. если кратко то прибор просто ракета.. куча настроек, правильная плата, много пара, все рекомендую именно этого производителя.. ну и поиграть с танками и испарителями. Хочу выразить большую благодарность сотрудникам фирмы.. за оперативность и консультации! буду заказывать только у вас!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Аккумулятор есть в комплекте?
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Аккумулятор приобретается отдельно.
« 1 2 »