Kanger SUBVOD kit

Електронна сигарета Kanger Subvod Kit складається з кліромайзера TopTank Nano об'ємом 3,2 мл з верхнім заправленням рідини, і сабомного акумулятора на 1300 мАг.

Колір
845 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Електронна сигарета Kanger SUBVOD Kit

На даний момент вийшла оновлена версія Kanger SUBVOD-C Kit.

Компактний і не громіздкий, Kanger Subvod Kit практично не відрізняється від звичних оку електронних сигарет, але водночас відкриває для користувача можливість сабомного паріння, а саме паріння на опорі менше одного Ома. Завдяки використанню випарників з нижчим опором і хорошому обдування підвищується пароутворення, краще передається смак, і сильніше відчувається міцність рідини.

Купити Kanger SUBVOD Kit Ви можете як післяплатою, так і передоплатою з доставкою по всій Україні.

Kanger SUBVOD Starter kit

Акумулятор Kanger Subvod є максимально простим у використанні. Єдиним елементом управління є кнопка включення (Fire) з підсвічуванням встановлена врівень з корпусом, завдяки чому випадкове натискання практично неможливо. Роз'єм micro USB та два отвори для індикації заряду батареї розташований знизу. У Subvod реалізована функція Passthrough - зарядка та паріння одночасно.

Индикация заряда Kanger SUBVOD
 

Зверху 510 конектор з проточкою під нижній забір повітря, що дозволяє використовувати на даному пристрої кліромайзери з нижньою подачею повітря через плюсовий контакт. Місткість елемента живлення 1300 mAh, робоча напруга статична і становить 3.7 V.Мінімальний опір випарника, з яким може працювати Subvod – 0.4 Ом.

Kanger SUBVOD и Kanger TOPTANK-NANO

Тепер зупинимося на кліромайзері. TopTank Nano повністю розбірний і має об'єм 3.2 мл, відрізняється від свого попередника SubTank Nano супер зручною конструкцією верхньої заправки, покращеною та більш продуманою системою забору повітря, та випарниками нової серії. Основні деталі TopTank Nano виготовлені зі сталі. Верхня кришка бака (Top Cap) кріпиться різьбовим з'єднанням, що дозволяє заправляти кліромайзер, не скручуючи його з акумулятора. Top Cap має два силіконові кільця, одне за зовнішнім діаметром і друге по повітроводній трубці, які унеможливлюють витікання рідини назовні та її попадання в повітропровід під час експлуатації. Колба, яку можна замінити у разі пошкодження, із міцного, боросилікатного скла, стійкого до подряпин та хімічних реактивів.

Kanger TOPTANK-NANO в разобранном состоянии

Подача повітря здійснюється через два поздовжні симетричні отвори, розташованих на підставі кліромайзера, і регулюється кільцем затвора з плавним ходом, без фіксації обраного положення. Незважаючи на це, воно не збивається під час паріння. Завдяки кільком невеликим виступам на кільці, регулювання стало зручнішим. У самому низу, розташувався сталевий 510 конектор.

TopTank Nano, укомплектований найновішими випарниками компанії Kanger - SSOCC (0.5 Ом) (Stainless Steel Organic Cotton Coil), спіраль яких виготовлена з ніхрому. Також можливе встановлення випарників Kanger OCC, але із втратою обсягу бака.

Комплектація Kanger Subvod Kit наступна: електронна сигарета у зборі, запасна колба, зарядний пристрій, інструкція англійською.

Автентичність продукції можна перевірити у старий спосіб за допомогою скретч коду, що знаходиться на тильній стороні коробки.

Проверочный скрейч код Kanger SUBVOD Starter kit

Застереження:

При сабомному парінні (опір випарника менше 1 Ом), вкрай не рекомендуємо використовувати рідину з кількістю нікотину більш ніж 6 мг/мл. В іншому випадку можливий сильний удар по горлу через велику кількість пари.

Відео огляд та інструкція Kanger SUBVOD Kit

Комплектація
Акумулятор Kanger SUBVOD
1 шт
Кліромайзер TOPTANK Nano
1 шт
Заряджання (micro USB кабель)
1 шт
Запасна колба 1 шт
Інструкція англійською
1 шт

 

Коплектация Kanger SUBVOD starter kit

 

Технічні характеристики
Функціональні можливості
Довжина електронної сигарети
148 мм Змінні випарники Є
Довжина акумулятора 90 мм Індикація розряду Є
Довжина кліромайзера
55 мм Захист від короткого замикання
Є
Діаметр електронної сигарети 18,5 мм Змінний акумулятор Ні
Вага електронної сигарети 96 г  Регулювання напруги Ні
Вага акумулятора 58 г Регулювання потужності
Ні
Вага кліромайзера 38 г
Блокування від випадкових натискань
Є
З'єднання на акумуляторі 510
Стабілізація напруги Є
З'єднання на кліромайзері
510
Вимкнення стабілізації
Ні
Ємність акумулятору 1300 mAh Захист від тривалого натискання Є
Об'єм кліромайзера 3,2 мл  Зарядка та паріння одночасно Є
Опір випарника 0,5 Ом    

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.76 on the scale 1 - 5 based on 15 customer reviews

Почему возникает привкус гари?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 1 )
Відповідь від smol.net.ua :

Скорее всего подгорел испаритель. Замените испаритель на новый.

Перевірена покупка
За не очень продолжительное пользование, точнее уже не пользование данным девайсом пришел к выводу - отвратительно. То, что вначале казалось просто привыканием оказалось системой. За очень короткий срок использования - купил в середине лета сменил четыре! испарителя 0.5, 2х1.5 и 1.2 Ом. Не то чтобы они перестали работать, нет, все рабочие. У всех одна и та же проблема - текут при нагреве. Причем при обычном нагреве до рабочей температуры и неважно сколько воздуха - текут. Ну и плюс батарейка которой хватает на полбака, потом уже нет пара, потом нет нагрева вообще. Конечно, может быть это мне так повезло, но что то подсказывает, что нет. Зато выглядит хорошо, красиво лежит в коробке, солидно так )))))
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 1 )
Відповідь від smol.net.ua :
Чтобы испарители не протекали, нужно использовать более густые жидкости, в составе которых нет воды. А заряда аккумулятора хватает чтоб выпарить полный бак, проверено!
Перевірена покупка
Очень не плохой аппарат. Пара выдает прилично, заряда хватает как и писали, 2 полных бака. Хорошая сборка, качественные материалы. Как писали люди *протекает*. У меня один раз потекла сигарета, но потом разобравшись, оказался не затянут хорошо испаритель. Проблема ушла, нигде не течет.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Интересный девайс, пока разобрался что к чему - чуть об стену не разбил:) Но, обо всем по порядку. Что касается работы магазина: заказ, оплата, доставка - все замечательно. Просто, понятно, предсказуемо. Что касается самой сигареты. Кому интересно протекает или нет. Протекает, если воздуха пожалеете. Но так и должно быть, что тут поделать - физика. Куда протекает? вниз, в отсек регулировки подачи воздуха. Сразу незаметно, потом, если не почистить жидкость начнет появляться на отверстиях для воздуха. Я использую ее с испарителем на 1.5 Ом, потому что с родным на 0.5, после десяти пятнадцати затяжек почувствовал что космос стал ближе, гораздо ближе:) Сигарета и на 1.5 Ом дает и пар и вкус. Единственное что удивляет и расстраивает так это батарейка. Вроде как 1300 mAh, но хватает ее на 2/3 бака (это 2 мл), не более и это с испарителем на 1.5 Ом.... На такое же кол-во жидкости мне хватает *Эговской* батарейки на 650 mAh
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Пара много, но аккумулятора на день не хватает. Еще не понятно где протекает, хотя все затянуто нормально.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
НЕ подскажете когда она будет в продаже?
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Точной информации по срокам нет. Ориентировочно 1 - 2 недели.
Перевірена покупка
отличная штука, правда совсем не имеет смысле ее покупать после выхода МЕГА версии, мне вдвойне обидно т.к. купил за несколько дней до появления более сильной версии. между прочим сегодня накручивали башку от МЕГА с испарителем на 0.15 и она отлично работала, так что они, судя по всему, тоже идут
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Андриан, Subvod Mega совсем другого класса устройство. Сравнивать их не очень правильно. Вопервых размер и вес значительно больше, во вторых другая ценовая категория.
Перевірена покупка
Очень понравился..но, надо брать еще пару штук для смены..1300 не хватает на день.количество пара супер!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Спасибо большое,пришла посылка быстро всего через день. после заказа.. мне очень понравился Девайс,еще и подарок!Так как я бросаю курить,я вчера уже не курил,Девайс заменил мне. и плюс приятный вкус,Буду и дальше пользоваться! думаю через время куплю что более мощное,спасибо большое..
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Сегодня получил, от заказа на сайте до получения проходит минимальное время, спасибо за быстроту работы!! Брал жене, отличный аппарат, вкус передаёт хорошо и наваливает вполне себе ничего)) Качество супер, сборка в общем всё красиво и хорошо. Отдельно спасибо за подарок, как раз хотел попробовать барбарисик, читаете мысли)) понравился, буду брать)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
« 1 2 »