Bottom feeder Terminator

Для любителів дріп атомайзерів у поєднанні з механічним модом. Тепер можна додати рідину одним натисканням пальця.
768 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Terminator

Якщо Вам подобається що б після затягування електронної сигарети, при видиху було дуже багато пари, тоді Ви напевно вже стикалися або плануєте придбати такий пристрій як дріп атомайзер. Як відомо, використання дрип атомайзера, це постійне додавання рідини після кількох затяжок, для змочування гніт. Саме з цієї причини атомайзери такої конструкції мають невелику кількість шанувальників.

Бокс мод + дрипка bottom feeder Terminator

Виробник Lemaga пропонує набір, який позбавить Вас постійного витягування з кишені флакончика рідини для змочування ґноту. У ньому мехмод з дріпкою сконструйовано за системою "bottom feeder" (нижня подача). Тут просочування ґноту проводиться знизу, через спеціальний отвір який проходить крізь центральні контакти. Рідина надходить в атомайзер натисканням на флакончик, встановлений у мехмоді, під 510 конектором. У кришці мода є овальний отвір, через який надається доступ для натискання на флакон.

Мехмод боттом-фидер со снятой крышкой.

Цікавий факт про флакончик. Виробники вирішили не вигадувати те, що вже придумано, і встановили в бокс мод найпоширеніший флакон, що є у вільному продажу. Це Флакон - крапельниця об'ємом 10 мілілітрів, виготовлений з дуже еластичного пластику. Перевагою такого рішення є те, що навіть у тому випадку, якщо Ви зіпсуєте або втратите те, що йде в комплекті, його легко можна придбати практично в кожному магазині, що спеціалізується на продажу електронних сигарет.

Також хочемо звернути Вашу увагу на контакти, які відповідають за передачу електрики, а саме два з полюсів акумулятора (плюс і мінус), і один на атомайзер (центральний пін). Для підвищення провідності струму вони були вкриті сріблом.

У верхній частині мода, поруч із 510 конектором, розташована кнопка, за допомогою якої включається подача напруги. Вона має 3 положення. При установці кнопки в центральне положення (покажчик напроти відкритого замку) пристрій стає готовим до використання і при її натисканні подаватиметься напруга в атомайзер. Два крайніх положення (покажчик напроти закритого замку) блокують кнопку, тим самим, виключаючи можливість випадкового її натискання.

Bottom feeder Terminator имеет 510 коннектор с посеребренным центральным контактом.

Як видно на фотографії вище, для атомайзера відведено місце п'єдестал діаметром 22,5 мм і висотою 5 мм, в середині якого знаходиться 510-е з'єднання. Викруткою можна відрегулювати висоту центрального контакту, який, як говорилося, покритий сріблом підвищення струмопровідності. Таким же контактом оснащений і атомайзер, посріблений і з регулюванням висоти.

Атомайзер bottom feeder Terminator с посеребренным контактом

Атомайзер Terminator має чотири отвори для установки спіралей, по два на кожен контакт акумулятора. Глибина нижньої камери складає 5,5 мм.

Нижняя часть атомайзера BF Terminator

Повністю розбірна конструкція надає легкий доступ до кожної деталі чищення або заміни.

Из чего состоит атомайзер Terminator

У даного пристрою не тільки цікава конструкція, але так історія. Спочатку його назва була Smokeless Owl (Безнімна сова). Чому спочатку була інша назва і що вплинуло на його перейменування, виробник замовчує. Але зображення сови на атомайзері вирішили залишити.

Набір також комплектується невеликим ремонтним набором, до якого входить: викрутка, 4 кільця ущільнювачів для атомайзера і 2 готових намотування.

Ремонтный набор Terminatora

Комплектація
Боксмод Terminator
1 шт
Атомайзер Terminator
1 шт
 Флакон 10 мл
2 шт
Пристрій для намотування спіралі 1 шт
Викрутка 1 шт
Кільця ущільнювачі (O-Ring)
4 шт
Готове намотування
2 шт
Інструкція 1 шт
Упаковка 1 шт

 

Комплектация боттом фидера Terminaton

 

Технічні характеристики
Функціональні можливості
Висота у зборі 149 мм  Змінний акумулятор Є
Висота акумулятора 90,5 мм Захист від тривалого натискання
Ні
Висота атомайзера
63 мм Захист від короткого замикання Ні
Ширина акумулятора
47 мм Захист від перегріву пристрою Ні
Товщина акумулятора
26,5 мм Регулювання потужності Ні
Діаметр атомайзера 22,5 мм
Регулювання напруги Ні
Вага електронної сигарети
121 г
Температурний контроль Ні
Тип з'єднання частин 510  Використання під час заряджання Ні
Матеріал мода Пластик Підпружинений контакт Ні
     

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Какой у нее вольтаж?
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Данное устройство - мехмод (механический). В нем нет никакой электроники, преобразующей вольтаж. Ток напрямую от аккумулятора поступает на спираль. Поэтому, все зависит от аккумулятора, который Вы поставите.
Там только один аккумулятор?
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Для работы устройства необходим один аккумулятор 18659 с высокой силой тока, например AWT 40A
Какой для него необходим аккамулятор?(можно ссылочку, из вашего магазина))
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Любой аккумулятор представленный у нас на сайте формата 18650. В разделе "Аккумуляторы, моды" выберайте по необходимой ёмкости.