Eleaf iStick TC 40W

Бокс мод Eleaf iStick з температурним контролем, потужністю 40W та ємністю акумулятора 2600 mAh.

Колір
908 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Eleaf iStick TC 40W

iStick TC 40W - це один з найбільш продаваних бокс модів кінця літа - осені 2015 року. Він набрав популярності тим, що виробникам вдалося помістити в корпус невеликого розміру 22х36х77(мм): 40 Ватт потужності, 2600 mAh ємності акумулятора, і одна з головних переваг - температурний контроль, за загальної ваги мода 103 грами.

До речі, це перший бокс мод компанії Eleaf, у якому було встановлено систему температурного контролю.

На фото представлений iStick TC 40W у всіх трьох режимах роботи: варіват, термоконтроль на нікелі та термоконтроль на титані.

Индикация режимов на Eleaf iStick TC40W

Функція термоконтролю дає можливість самостійно задавати максимальну температуру, до якої буде розігріватися спіраль вашого атомайзера. Основною перевагою даної системи контролю є те, що тепер Вам дуже складно буде спалити ґнот у випарнику, навіть якщо в баку закінчиться рідина. Так само не можна не помітити той факт, що можна регулювати температуру пари, від теплої (ледь помітної) до дуже гарячої.

Але звертаємо вашу увагу на те, що режим термоконтролю працює лише тоді, коли спіраль випарника виготовлена із нікелю або титану. Адже ці матеріали, на відміну від ніхрому та канталу, сильно змінюють свій опір при нагріванні, що дає можливість точно визначати температуру шляхом вимірів опорів.

Також хочемо зауважити, що для коректної роботи температурного контролю, необхідно зафіксувати опір випарника, і це необхідно робити, коли випарник ще холодний (як блокувати опір, читайте нижче, в налаштуванні Eleaf iStick TC40W)

Настройка бокс мода Eleaf iStick TC40W

Заряджається iStick 40W через micro USB вхід, який розташований у нижній його частині та за заявою виробника, повний процес зарядки займає 3,5 години. Хоч тривалість і не маленька, але iStick TC40W встановлена мікросхема, що дозволяє використовувати акумулятор під час заряджання, що робить цей процес практично непомітним.

Зарядка аккумулятора iStick TC40W через micro USB

Ще одна перевага цієї моделі в тому, що в ній встановлений підпружинений конектор центрального контакту виготовлений з латуні. Чим не міг похвалитися жоден із попередників компанії Eleaf. Але з нововведень це ще не все. Також було прийнято рішення висунути весь 510 конектор приблизно на пів міліметра вгору, що вбереже поверхню мода від подряпин, що з'являються через відкручування та закручування атомайзерів.

Усиленный и подпружиненный центральный пин мода Eleaf iStick TC 40W

Придбати Eleaf iStick TC 40W Ви можете як післяплатою, так по передоплаті з доставкою по всій Україні.

Комплектація
Боксмод Eleaf iStick TC 40W
1 шт
Кабель USB – micro USB 1 шт
Перехідник 510-510/eGo
1 шт
Мультимовна інструкція 1 шт
Картонна упаковка 1 шт

 

Технічні характеристики
Висота
77,3 мм
Ширина 36,2 мм
Товщина
22,3 мм
Вага 103 г
Ємність акумулятору
2600 mAh
З'єднання з атомайзером
510
Вхід для заряджання
micro USB
Діапазон потужність (Ват) 1 - 40
Напруга, що видається (Вольт)
0,5 - 8
Опір у режимі VW (Ом) 0,15 – 3,5
Опір у режимах TC (Ом) 0,05 – 1
Діапазон температури в TC (℃) 100 – 315
Діапазон температури в TC (˚F) 200 – 600

 

Функціональні можливості
 Змінний акумулятор Ні
Захист від тривалого натискання (10 с) Є
Захист від короткого замикання
Є
Захист від перерозряду
Є
Захист пристрою від перегріву Є
Регулювання напруги
Ні
Регулювання потужності
Є
Температурний контроль (Нікель)
Є
Температурний контроль (Титан)
Є
 Використання під час заряджання Є

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.81 on the scale 1 - 5 based on 16 customer reviews
Кілька слів від Адміністратора про можливість використання моду Eleaf iStick TC 40 W в парі з кіломайзером Aspire ET-S з технічно-естетичного погляду.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Естетично виглядає добре. Але потенціал мода не розкриється в повній мірі. До того ж є ризик залити мод через центральний пін. Зверніть увагу на атомайзери Subtank Mini та Joyetech Cubis.
Перевірена покупка
Это оригинал?
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Да это оригинальный/подлинный Eleaf iStick TC 40W
Перевірена покупка
Хороший, качественно исполненный мод. Раньше была версия на 30W, порадовало что убрали площадку под клиромайзер и поставили по мощнее батарею, держит норм. По поводу термоконтроля ничего сказать не могу так как не использую.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Использую около месяца, замечательное устройство - после стандартной электронной сигареты новые впечатления - нужны жидкости с более низким содержанием никотина, а может вообще без никотина (подарочная нулевка "фруктовый микс" удивила тем, что без никотина тоже может "хватать" - что для меня пока критично, т.к. недавно перешел с обычного курения). Использую в основном в режиме вариватт. В режиме темп. контроля пробовал на никеле, в первый раз было мало ваты - заливал воздуховод, второй раз слишком большой диаметр спирали - было касание воздуховода колбы и соответственно "приплавление" спирали к воздуховоду - выяснилось при перезаправке жидкости. Само устройство в режиме темп. контроля работало нормально, но нужно еще выработать навык правильной намотки, что к устройству не относится. С обычной эл.сигаретой тоже так было - прошло какое-то время пока привык и научился все правильно делать. Тут тоже самое однозначно, нужно привыкнуть, тем более, что темп.контроль когда работал - было очень удобно. Вывод - очень нравится, спасибо команде СмолНет! На работе всем своим коллегам советую как переход на электронные сигареты, так и этот сайт!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Все таки имеет место некоректная работа ТС. С вечера парил на 210 градусов. На ночь выключил. Утром включаю, настройки те же, сопротивление зафиксировано, а пара нет. Выскакивает надпись Temp Protection. Добился небольшого колличества пара увеличив температуру до 300. Не пойму в чем причина
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
В коллективе несколько iStick 40W TC в использовании. Ни разу не было замечено некорректной работы.
Перевірена покупка
Взял данную вещь. Клиомайзер под неё Субтанк мини, сдешний. У меня их 2, на одном намотан кантал для режима вариват, на второй намотал никель 0.12 ом. Вначале попробывал кантал в режиме варивата, всё нормально проблем нет. А вот в режиме ТС на никеле поначалу был какой то глюк. Всё сделал как надо. Вкрутил клиомайзер с никелем, на холодном заблокировал сопротивление, для начала виставил 150 по Цельсию. Пара нет, высвечивается надпись про температуру выше заданой. Увеличил температуру до максимума по цельсию- та же беда. Перешол на фарингейты-то же по всей шкале. Опять на вариват с другим клиром-всё в порядке. Опять перекрутил клир с никелем, активировал режим ТС на титане. Работает. Переключился на никель и вот только тогда начал работать режим ТС
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Крутой мод, очень доволен, осталось только бак толковый взять, и будет вообще бомба, только не могу понять что там тикает внутри, когда он включен, но в режиме покоя, меня это не напрягает, просто интересно). Спасибо Вам за Вашу оперативную работу!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
все прийшло, працює прекрасно, мені приблизно на три дні акумулятора хватає, хоча повністю не розряджав, а термоконтроль ще не пробував, дякую за подарунок!, ром дуже класний)))
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Пользуюсь дней 10. Впечатления только положительные. Продолжительность заряда батареи, размеры, внешний вид, качество сборки, все очень здорово. Все заявленные функции в наличии, правда ТК еще не пробовал, не на чем))) Думаю для меня как новичка в парении, самое то... Коллективу магазина спасибо за внимательное обслуживание.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Приобрёл себе такой мод, доволен. Все что написано у Вас на сайте работает,кроме переключения на Титан, может я не понял как переключать, не критично. В остальном -быстрая доставка, бонусы, подарки,... Все радует....
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Режим термоконтроля на титане необходимо сначала активировать, после чего он добавится в меню режимов. Как это сделать написано в описании.
« 1 2 »