EVOD VV USB + Aspire ET-S

EVOD VV USB + Aspire ET-S - електронна сигарета, в якій є варівольт, пастру, акумулятор 1100 mAh та кліромайзер об'ємом 3.0 мл.

Колір
395 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

EVOD VV USB + Aspire ET-S (без usb кабелю)

Смотреть видео

Дивитись відео огляд

Спершу хочемо сказати, що у зв'язку з тим, що електронна сигарета заряджається за допомогою шнурка з micro usb роз'ємом, який, як правило, є практично у кожної людини (додавалася з мобільним телефоном, планшетом, фотоапаратом і т.д.), то в Комплектацію такий шнурок не входить.

Якщо Вам таки необхідний даний кабель, його можна придбати у нас на сайті (Micro USB кабель).

 

Електронна сигарета складається з ретельно підібраних, сумісних між собою комплектуючих, різних виробників. Електронна сигарета EVOD VV USB + Aspire ET-S має дуже хороший функціонал та технічні дані. Основні переваги - це регулювання напруги (варівольт), можливість одночасної зарядки та паріння (пастру), ємність акумулятора 1100 mAh та кліромайзер 3.0 мл з відмінною передачею смаку та можливістю використання як двоспіральні випарники, так і випарники з вертикальним розташуванням спіралі (новинка літа 2) ).

 

Нижче ми докладніше опишемо кожну складову окремо.

Акумулятор

Аккумулятор EVOD VV USB 1100 mAh

     

EVOD VV USB, як уже було сказано, має ємність батареї 1100 mAh, що трохи підвищує тривалість паріння до підзарядки порівняно зі стандартними акумуляторами на 1000 mAh.

 

Функція пастру (Passthrough) - це зарядка акумулятора через спеціальний USB роз'єм, який у даній моделі знаходиться в нижній частині акумулятора. Це вдосконалення дозволяє використовувати електронну сигарету під час зарядки, що було неможливим з акумуляторами, що не мають такої функції. Під час заряджання акумулятора, індикатор, над USB входом, світиться червоним, а при повному заряді - зеленим.

 

Индикация заряда EVOD VV USB

Увага! Щоб уникнути виходу з ладу плати живлення, заряджання через мережеві адаптери вище 1 Ампера не рекомендується.

І головна перевага, що є в цьому акумуляторі — регулювання напруги, що видається. Її використання допомагає налаштувати роботу випарника особисто під себе, підвищуючи або знижуючи напругу, щоб досягти необхідної інтенсивності випаровування рідини.

 

Існує три режими роботи акумулятора, які перемикаються п'ятикратним натисканням на кнопку активації. Кожен режим роботи сигналізується певним кольором:

 

1) Червоним - 3.5 Вольт;

2) Фіолетовим - 3.8 Вольт;

3) Синім - 4.2 Вольта.

 Световая индикая режимов аккумулятора EVOD VV USB 1100 mAh

Кліромайзер

 Клиромайзер Aspire ET-S

 

Використання кліромайзера Aspire ET-S забезпечує чудову передачу смаку. Ще одна, дуже значуща перевага в тому, що розробники компанії Aspire постійно удосконалюють свою продукцію. Нещодавно випустили нові випарники з вертикальним розташуванням спіралі (BVC), на додаток до двоспіральних випарників (BDC), які мають один і той же форм-фактор і відповідно взаємозамінні. Це дає можливість обрати особисто собі, який випарник використовувати.

 

Заправляти кліромайзер дуже просто. У положенні "мундштуком вниз" необхідно відкрутити нижню частину та акуратно, по стінці залити рідину. При заправці, будьте уважні, не намагайтеся налити рідину вище трубки, яка розташована по центру кліромайзера, інакше вона виллється на Вас.

 

Заправка клиромайзера Aspire BDC CE5

 

Відео огляд та інструкція EVOD VV USB + Aspire ET-S:

Комплектація
Акумулятор EVOD VV USB
1 шт.
Кліромайзер
Aspire ET-S
1 шт.
Інструкція Російською 1 шт.
Упаковка Картонна коробка 1 шт.

 

Технічні характеристики
Довжина електронної сигарети
172 мм
Довжина акумулятора 109 мм
Довжина кліромайзера
74 мм
Діаметр електронної сигарети 14 мм
Вага електронної сигарети 69 г
Вага акумулятора 38 г
Вага кліромайзера 31 г
З'єднання на акумуляторі 510-eGo
З'єднання на кліромайзері
eGo
Ємність акумулятору 1100 mAh
Об'єм кліромайзера 3,0 мл
Опір випарника 1,8 Ом

 

Функціональні можливості
Змінні випарники Є
Індикація розряду Ні
Захист від короткого замикання
Є
Змінний акумулятор Ні
 Регулювання напруги Є
Регулювання потужності
Ні
Блокування від випадкових натискань
Є
Стабілізація напруги Є
Вимкнення стабілізації
Ні
Захист від тривалого натискання Є
 Зарядка та паріння одночасно Є

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.78 on the scale 1 - 5 based on 208 customer reviews

Доброй ночи, а поставка этого товара ещё будет?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :

Нет, пока что не ожидается.

Перевірена покупка
Насчет аккумулятора. Я, видимо, неправильно написал. В течение всего срока эксплуатации, около года, девайс лежал возле компьютера, постоянно подключенный к USB (чего ради и брался pass-through). Бодро светил зелененьким, после пары пых минуту светил красным. Но вот с месяц как уже с ним невозможно выйти на прогулку: в общей сложности 15-20 затяжек, и кнопка мигает красным. Типа, сел аккум. Хотя перед этим сидел сутки на зарядке...
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Аккумулятор хреновый. После меньше года использования, без нахождения на зарядке - не более двух часов. Остальное нормально.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Длительное нахождение аккумулятора в разряженном состоянии очень сильно сказывается на его ёмкости, и может привести к полному выходу его из строя. Средний срок службы аккумуляторного элемента такого типа 1 год.
Перевірена покупка
Благодарю ребят за оперативно проделанную работу. От покупки остались только позитивные впечатления. Отдельное спасибо за подарочки, очень приятно). Всем знакомым рекомендую ваш магазин! Успехов вам ребята)!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Я всем доволен - работой магазина, все подробно описано, доставка быстрая, сразу видно очень серьезный и ответственный подход людей к работе. К заказу прилагался подарок, тоже очень приятно. И самое главное - я больше не курю обычные сигареты! Спасибо, следующие заказы только у Вас.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Спасибо большое! Сигарета и жидкости пришли быстро + подарок. Самый лучший магазин!!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
В оперативности доставки вы, ребята, " переплюнули" самый быстрый сайт (Мейк ап):) Плюс подарок. Это отличный сервис. Большие молодцы! Качеством сигареты довольна. Детали описаны ниже в др. отзывах, не буду повторяться. Спасибо!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Хочу виразити шану, за чудову роботу та доброзичливість!!! Все оперативно, товар чудовий, якість на рівні. А також дякую за консультацію.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Усе якісно!!! Єдине що доставка їхала аж 3 дні. Але це нічого, подарунок "Ірландський крем" все компенсував:) Дякую що ви є і турбуєтесь про клієнтів. Замовив на 308 грн - доставка безкоштовна, це приємно здивувало:) оплатив передоплатою на картку ПриватБанк, комісія 5 грн:) Джуе задоволений в фінансовому плані:) Молодці!!! Так тримати!!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Отличная сигарета. Регулировка нагрева прекрасно настраивает сигарету по настроению. Бак закрыт темным защитным покрытием. Это дело вкуса. С одной стороны плохо видно количество жидкости. С другой может быть проблема - случайно сломаться в каких то полевых условиях. Покупкой доволен.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
« 1 2 3 4 5 6 7 19 20 21 »