Kanger EVOD 2 mini

Новинка 2014 року, електронна цигарка Kanger EVOD 2 mini. Розбірний кліромайзер, двоспіральні випарники, об'єм бака 1.6 мл. Акумулятор 650 mAh.
475 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Електронна сигарета Kanger EVOD 2 mini

Компанія KangerTech, йдучи в ногу з часом, постійно покращує свою продукцію. Цього року вони оновили електронну сигарету Kanger EVOD, удосконаливши її основну частину – кліромайзер.

Електронна сигарета Kanger EVOD 2 оснащена двоспіральним випарником, що значно підвищило передачу смаку та густоту пари, у порівнянні з попередньою моделлю.

Подбавши про інтереси своїх покупців, виробники оснастили цигарку знімним мундштуком. У комплектацію входить металевий мундштук звичної для всіх форми, але за бажанням можна замінити його на будь-яку іншу, яка Вам більше подобається за формою або матеріалом.

Простота у використанні, якість пари та відносно невеликі розміри – основні параметри, які цінуються в електронних сигаретах, і все це є у Kanger EVOD 2 mini.

Як заправляти електронну сигарету Kanger EVOD 2 mini

Заправляти рідину на електронну сигарету дуже просто. Відкручуємо основу кліромайзера, перевертаємо його мундштуком донизу, заливаємо рідину до верхнього краю повітроводної трубки, яка розташована по центру бака і закручуємо все назад. Для наочності можна подивитися схематичний процес на картинці, розташованій нижче.

 

Заправка электронной сигареты Kanger eVod

Електронна сигарета Kanger EVOD 2 заряджається через зарядний пристрій, який приєднується до місця кліромайзера. У процесі заряджання індикатор на зарядному пристрої світитиме червоним кольором, а при повному заряді — зеленим.

 

Комплектація EVOD 2 mini:

1 шт. - кліромайзер EVOD 2 BDC
1 шт. - акумулятор EVOD 650 mAh
1 шт. - випарник EVOD 2 опором 1.5 Ом (у кліромайзері)
1 шт. - USB зарядний пристрій

Технічна характеристика:

 • довжина (у зібраному стані) – 141 мм;
 • довжина акумулятора – 82 мм;
 • довжина кліромайзера – 70 мм;
 • довжина шнура USB зарядного пристрою (без конекторів) – 240 мм;
 • діаметр акумулятора – 14 мм;
 • діаметр кліромайзера – 14,5 мм;
 • вага (у зібраному, сухому стані) – 60 г;
 • вага акумулятора – 28 г;
 • вага кліромайзера (сухий) – 32 г;
 • ємність батареї 650 mAh;
 • об'єм кліромайзера 1.6 мл;
 • опір випарника 1.5 Ом.

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.75 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Перевірена покупка
Парю уже две недели, без сигарет пока 8 дней. Полет отличный. Е-сигарета нравится, удобная, пара много, в эксплуатации проста. Очень рекомендую!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Парю третий день, привыкаю без сигарет, по сути довольна) Намного приятнее, без неприятного запаха. Е-сигарета нравится, удобная, хорошо парует. Спасибо магазину на оперативность и за подарочек)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Получил свой первый заказ - эту сигарету+испарители+жидкости. Опыта парения тока нет, начинаю осваивать. Первые впечатления после обычных сигарет очень положительные. Пар довольно густой и насыщенный вкусом (пока сравнить конечно не с чем, но мне хватает эффекта). Заряда батареи и емкости клиромайзера хватает впритык на день. Планирую еще заказать батарею по мощнее и дополнительный клиромайзер. Магазину спасибо за оперативность, вкусные жидкости (отзыв напишу как всё попробую) и подарок! Я Ваш клиент.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Заказ получила, всем довольна, спасибо за подарок!!!!!)))
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )