Anyvape EVOD USB + Aspire Vivi Nova

Anyvape EVOD USB 1000 mAh + Aspire Vivi Nova BVC 2.0 мл — електронна сигарета із зарядкою через USB кабель, що дозволяє курити та заряджати її одночасно.
Колір
572 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Anyvape EVOD USB 1000 mAh + Aspire Vivi Nova BVC 2.0

Електронна сигарета розрахована на людей, які раніше викурювали близько однієї пачки звичайних сигарет. А все тому, що акумулятор, ємністю заряду на 1000mAh, і кліромайзер на 2 мл, підібрані так, щоб повне заряджання акумулятора і заправка рідини, витрачалися одночасно і з еквівалентом близько 20 сигарет.

Акумулятор заряджається через USB-кабель, який приєднується в його підставі, що дозволяє одночасно заряджати та використовувати електронну сигарету. Зверніть увагу, акумулятор має захист від глибокої розрядки, через що він блокується, якщо в ньому залишається дуже мало заряду, а розблокувати його можна, використовуючи зарядний пристрій, який приєднується замість кліромайзера (наприклад Kanger USB зарядний пристрій).

 

Зарядка ANYVAPEVOD

Випаровування рідини в пар проводиться за допомогою змінного випарника Aspire BVC, що, в свою чергу, підвищує кількість і насиченість пари.

 

Щоб заправити рідину в електронну сигарету, необхідно, в положенні — мундштуком вниз, відкрутити нижню частину кліромайзера, і по стінці залити рідину, не допускаючи попадання її в трубку, що знаходиться по центру бака. Закрутивши все назад, можна приступати до паріння. Нижче наведено приклад заправки аналогічного кліромайзера.

Заправка клиромайзера

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Поделюсь своими наблюдениями. Пользуюсь этой моделью уже третий день. До этого пользовался (denshi-tabaco) При парении пара много, насыщенный вкус (парил: smol.net- лимон, барбарис, смородина, шоколад, зеленый чай, ментол. Dekang- яблоко, лайм, USAmiks. Смолнетовские жижи класные (лично мне не понравился "зеленый чай") из Деканговских нормальное только "лайм" из тех что я попробовал. Из минусов этой модели: нет индикатора разряда батареи, кнопка постоянно горит белым цветом, при разрядке блокируется аккумулятор, разблокировать можно только подключив к USB зарядному. Ну а в целом: модель ОТЛИЧНАЯ, лично я доволен!!! Ставлю 5 балов, невзирая на выше перечисленные мною недостатки. P.S. Заказал вместе с сигаретой "корицу" среднюю 12мл. Наклейка "корица", но вкус "ДЫНИ", наверное ошиблись с наклейкой.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Сегодня получил эту модель электронки, доволен на все 100%. Твердая пятерочка!!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Доставка супер быстрая, как и сигарета!!!спасибо, оценка 5!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Я новичек, сегодня получил по НП свою первую е-сигарету, очень доволен. с обычными сигаретами даже не ровнять, касательно данного магазина, грамотно обьяснили, терпеливо выслушивали кучу вопросов и давали ответы не для галочки, а именно для того чтобы помоч клиенту, в общем молодцы, и Огромное Вам спасибо. Рекомендую всем.. Отправка проведена очень оперативно
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )