Ecab v2 + Aspire ET

Електронна сигарета Ecab v2+Aspire ET. Кліромайзер 3 мл, змінний випарник, протиударний (сталевий). Акумулятор розбірний з можливістю заміни батареї. Зміна напруги 3,6v/3,8v/4,2v. Різьблення 510-eGo.
Колір
597 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

eCab v2 + Aspire ET

Електронна сигарета, комплектуючі якої належать різним виробникам, але при цьому дуже гармонійно підходять один до одного як технічно, так і візуально. Головна перевага сигарети в тому, що й акумулятор, і кліромайзер захищені від ударів, оскільки основа їхньої конструкції складається з нержавіючої сталі.

Электронная сигарета eCab v2 + Aspire ET-S BDC

Акумулятор електронної сигарети оснащений функцією варівольт, яка дозволяє змінювати напругу, що дає можливість регулювати температуру і густоту пари. Зміна напруги проводиться 5-кратним натисканням на кнопку. Є три режими роботи акумулятора: 3.6V ; 3.8V ; 4.2V (цифри позначені тими кольорами, яким світиться індикатор під час роботи у різних режимах).

Резьба 510 и кнопка Ecab V2

Електронна сигарета оснащена кліромайзером зі змінними випарниками BVC, але можна використовувати й двоспіральні випарники BDC. А враховуючи, що його обсяг 3 мл, він має порівняно невеликий розмір.

 

Всі з'єднання кліромайзера сталеві, внаслідок чого він не вийде з ладу, якщо Ви випадково його впустите або вдарите, як буває з аналогічними пристроями, виготовленими з пластику.

Клиромайзер Aspire BDC ET-S в разобраном виде

В електронній сигареті є можливість замінювати наявну акумуляторну батарею на більш ємну (зверніть увагу, що вона була такого ж типу - ICR 14500).

Комплект Ecab V2

Заправляти рідину на електронну сигарету дуже просто. Відкрутивши основу кліромайзера, необхідно залити рідину по бічній стінці, не вище за край трубки, яка розташована всередині. Закрутивши все назад, можна приступати до паріння.

 

УВАГА! Після першої заправки, зробіть 2-3 неодружені втяжки (без натискання на кнопку включення сигарети), це робиться для того, щоб випарник просочився рідиною.

Заправка клиромайзера

Комплектація:

 • 1 шт. - акумулятор eCab v2;
 • 1 шт. - кліромайзер Aspire ET-S BVC (сталевий) або Aspire ET BVC (світлий прозорий), зі змінним випарником Aspire BVC усередині.
 • 1 шт. - Kanger USB зарядний пристрій.

Ecab V2 в разобраном состоянии


 • Технічні характеристики:
  • довжина (у зібраному стані) – 151 мм;
  • довжина акумулятора – 86 мм;
  • довжина кліромайзера – 74 мм;
  • діаметр акумулятора – 16 мм;
  • діаметр кліромайзера – 14 мм;
  • вага (у зібраному, сухому стані) – 85 г;
  • вага акумулятора – 54 г;
  • вага кліромайзера (сухий) – 31 г;
  • ємність батареї – 900 mAh;
  • об'єм кліромайзера – 3,0 мл;
  • опір випарника – 1,8 Ом.

PS Товар представлений та виставлений на продаж у нашому магазині за рекомендаціями та проханнями постійних клієнтів, які користуються цим пристроєм.

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Всем привет, приобрел себе эту Круть сигарету, ну кажу я очень доволен!!!!! За подарок оделное вам спасибо,если по школе из 10 то 10+
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Всем привет! Уже как второй месяц являюсь обладателем сего чуда китайской инженерии. Перед тем как купить именно эту электронную сигарету, обшарил весь интернет, прочитал кучу статей,побывал на миллион форумов и понял, что это именно то,что я искал! Перечислю все плюсы этой сигареты, а именно: батарейный мод с аккумулятором на 900 хороший не дорогой в обслуживании, клиромайзер 510 резьба. Из минусов наверное только то,что испаритель быстро пригорает, но это смотря как курить, да и нет отверстия для отвода газа в случае, если батарея взорвется,но это отверстие легко сделать самому и рекомендую сделать это сразу. Да, и два слова о компании, ребята молодцы все оперативно, Вам отдельное спасибо! Я буду рад, если мой отзыв кому-то поможет.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
СМС с номером декларации получил через 17 мин. после заказа по телефону - это пять! Спасибо за подход к работе и бонус в посылке. Внешний вид комплекта и тактильное восприятие очень хороши. Батарея, похоже, соответствует заявленной ёмкости. Клиромайзер тугой в сравнении с Виви Новой С мини и Е-Пеном, где стоят идентичные испарители. Решил эту проблему рассверлив отверстия входа воздуха до 1мм.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )