Anyvape eGo-C 1000 mAh (Twist)

Акумулятор з функцією регулювання напруги від 3.2 до 4.8 вольт у будь-який час (варівольт). Місткість батареї 1000 mAh.
401 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Акумулятор Anyvape eGo-C 1000 mAh Twist

Акумулятор, Anyvape eGo-C, роботу якого оцінило велику кількість людей, тепер, крім того, має дуже корисну функцію — варівольт. Дане удосконалення дозволяє Вам змінювати напругу, що подається на випарник, будь-якої миті.

Запитується: "Навіщо брати акумулятор з варівольтом, якщо мене влаштовує і без нього?" Подумайте про те, що можливо те, що Вас влаштовує, буде подобатися ще більше, налаштувавши акумулятор на таку напругу, щоб пар, створюваний випарником, був більш комфортний для Вас, маючи відповідну температуру і насиченість. Ще одна перевага даного акумулятора в тому, що Вам не потрібно дбати про покупку випарника з певним опором, оскільки інтенсивність випаровування можна налаштовувати вручну, коли Вам завгодно.

Аккумулятор Anyvape eGo-C Twist

Як і більшість акумуляторів, Anyvape eGo-C Twist має 510-eGo з'єднання, що дозволяє його використовувати спільно з будь-якими кліромайзерами що мають або 510 конектор, або eGo.

Аккумулятор Anyvape eGo-C Twist

Заряджання здійснюється за допомогою зарядного пристрою, який приєднується зверху акумулятора по 510 різьблення. Наш магазин пропонує зарядні пристрої двох виробників: Joyetech і KangerTech, які зарекомендували себе як найкращі у своєму роді.

 

Технічна характеристика:

  • довжина акумулятора – 121 мм;
  • діаметр акумулятора – 14 мм;
  • вага акумулятора – 42 г;
  • ємність батареї – 1000 mAh;
  • напруга, що видається - 3,2–4,8V.

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Перевірена покупка
Очень доволен. Регулировка напряжения чувствуется отлично. Парю довольно часто, заряда хватает приблизительно на сутки (больше или немного меньше в зависимости от используемого напряжения). От розетки с переходником заряжается быстрее, чем от компьютера.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )