Vision Spinner 2 1600 mAh (Twist)

Оновлено модель акумулятора Vision Spinner Twist. Місткість 1600 mAh. Регулятор напруги від 3.3 V до 4.8 V. Відмінний акумулятор для заядлих курців.
399 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Акумулятор Vision Spinner 2 1600 mAh Twis

Компанія Vision в черговий раз порадувала нас своїми акумуляторами, цього разу розробники вирішили покращити модель Vision Spinner Twist, що мала ємність заряду 1300 mAh. Крім збільшення обсягу заряду до 1600 mAh, було змінено так само і сам дизайн.

Аккумулятор Vision Spinner 2 1600 mAh (Twist)

Акумулятор Vision Spinner 2 оснащений кнопкою у формі ромба з літерою V, що підсвічується в середині. Верхня його частина покрита невеликими круглими опуклостями, що дозволяє йому більш комфортно триматися в руці.

Чотирьох ступінчасте регулювання напруги з кроком 0.5 V дозволяє в будь-який момент змінювати напругу від 3.3 V до 4.8 V.

Індикація розряду завжди сповіщатиме Вас про те, скільки заряду залишилося в акумуляторі. Індикатор буде світитись білим кольором, коли заряд акумулятора буде в проміжку від 60 до 100%; синім – 30–60%; червоним – 0–30%.

Аккумулятор Vision Spinner 2 1600 mAh (Twist)

Акумулятор Vision Spinner Twist має три види захисту:

1. Захист від випадкового натискання кнопки. Ця функція вмикається та вимикається п'ятьма швидкими натисканнями на кнопку. Після увімкнення або вимкнення індикатор на акумуляторі тричі засвітиться білим світлом, сигналізуючи про вдалу активацію/деактивацію цієї функції.

2. Автовимкнення. Ця функція дуже корисна, якщо ви забули увімкнути захист від випадкового натискання кнопки. Якщо натиснути кнопку понад 10 секунд, акумулятор автоматично вимкнеться. Ця функція рятує Ваш випарник від перегріву та передчасного його виходу з ладу.

3. Захист від короткого замикання. Якщо між контактами акумулятора станеться замикання, наприклад, потрапить металева стружка або збереться велика кількість конденсату, він автоматично заблокується, і не буде включатися до усунення її причини.

 

Тип з'єднання 510-eGo дозволяє використовувати цей акумулятор практично з усіма кліромайзерами та атомайзерами. Ємність батареї 1600 mAh і це значно збільшує тривалість безперервного паріння. Регулювання напруги від 3,3 V до 4,8 V з фіксуючим кроком по 0,5 V.

 

Для заряджання даного акумулятора Вам буде потрібний зарядний пристрій Kanger або Joyetech, який у комплекті не передбачено.

Технічні характеристики:

  • довжина акумулятора – 124 мм;
  • діаметр акумулятора – 16 мм;
  • вага акумулятора – 53 г;
  • ємність батареї – 1600 mAh;
  • напруга, що видається - 3,3–4,8 V.

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.76 on the scale 1 - 5 based on 33 customer reviews
Перевірена покупка
Большое спасибо.Получил товар быстро.Пользуюсь аккумулятором 3 дня. Заряда хватает при среднем парении на 8-10 часов. Пока батареей доволен, единственное замечание на кнопку (дребезжит).Спасибо за подарок. Работай магазина доволен. Спасибо.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Большое спасибо за товар, очень нравится, на длительное время хватает для парения, очень хороший дизайн аккумулятора и спасибо ребятам за оперативную работу, заказ пришел очень быстро, не ожидал. Остается пожелать ребятам побольше клиентов и хороших отзывав о магазине.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Спасибо огромное) товар доставили быстро) Все понравилось) аккумулятор отличный) у меня при первом заказе вообще кнопка выпала в первый день так ничго для этого существует скотч) парила 8 месяцев) очень понравилось заказала ещо три)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Дарова все. Парю 2й месяц. Акум приобрел неделю назад, О Ч Е Н Ь доволен. 1 раз ток заряжал. Особенно хочу подчеркнуть режим подачи напряжения ( регулятор ) использую несколько Клиромайзеров ( 1.6 и 1.8 Ом ).Где увеличить, где уменьшить - вкус меняется превосходно!!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Вот решил тоже написать свое мнение 1 Ребята работают оперативно 2 Цены приемлемые Теперь о плохом 1 Батарея меня сильно расстроила так как это не оригинал(проверил код на оф сайте товар не найден) 2 Кто-то писал что есть сомнения по поводу емкости,могу подтвердить что на день не хватает.Была оригинальная на 1000 mAh хватало на целый день 3 Кнопка облезла за 2 недели КАК -ТО ТАК
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Отличный аккумулятор,покупала папе на подарок,очень им доволен. Держит долго,парит хорошо,дизайн красивый.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Спасибо за оперативную доставку! аккумулятор понравился, отлично выглядит и очень мощно парит!!:)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
получил вчера посылку, выражаю благодарность за оперативную доставку! - от момента заказа до получения в Харькове всего сутки)) Батарея по первым впечатлениям очень понравилась - прекрасно выглядит и пара намного больше чем от СTwist на тех же 4.8 В:) и спасибо за приятный бонусик в виде жидкости!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Антону П. большое спасибо за подробный совет! Позвонил вчера (20.12) в СМОЛНЕТ, ребята рекомендовали тоже самое. Но т.к. не прошло и 2х недель с момента получения мне предложили ремонт за счёт магазина, за что отдельное спасибо. Закажу ещё один аккум с пастру, чтоб не париться, а парить!!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
по поводу ремонта батареи, все очень просто и делается за 15минут попивая чаек: - берем старый испаритель, аккуратно берем плоскогубцами за тонкий цилиндрик и вынимаем его. - вынимаем изнутри цилиндра испарителя резинку, аккуратно чтоб не порвать - берем батарею и снимаем верхнюю заглушку, там где зарядка. Можно накрутить клирик до упора на акум. и прокрутить, он снимется, только не дергайте-оторвете проводки. - проталкиваем плюсовой контакт(цилиндрик) вверх...отпаиваем на нем проводок(белый).. - снимаем старую резиночку, именно в ней проблема..на ее место ставим новую с испарителя и вставляем ее таким образом, чтоб плюсовой контакт не касался краев верхней заглушки акума - припаиваем проводок и ставим плюсовой контакт на место -все...парим)) п.с. либо шлите на ремонт
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
« 1 2 3 4 »