Anyvape EVOD 1000 mAh

Акумуляторна батарея Anyvape EVOD. Місткість 1000 mAh. Різьблення 510-eGo. Стабілізація напруги. Кнопка включення розташована врівень із корпусом, що унеможливлює випадкове натискання.

Колір акумулятора
300 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Акумулятор Anyvape EVOD 1000 mAh

Акумулятор Anyvape EVOD дуже схожий на акумулятор eGo-C, тільки головна його відмінна риса, це кнопка активації, яка в цій моделі зроблена урівень. Перевага даного виконання в тому, що виключається можливість випадкового натискання кнопки, що згубно впливало на випарник і могло призвести до передчасного виходу з ладу.

 

Використання 510-eGo з'єднання дозволяє приєднувати до нього всі кліромайзери, які є у продажу у нас в магазині та інші, у яких встановлений такий же роз'єм.

Резьбовое соединение eGo и фирменный логотип на аккумуляторе Anyvape EVOD

 

Хоча в акумуляторі Anyvape EVOD і використовується кнопка, з якої запобігає випадковому натисканню, розробники додали в цю модель функцію блокування, яку можна вмикати та вимикати п'ятикратним натисканням.

 

Крім вище сказаного, у ньому є захист від тривалого затискання кнопки. Якщо акумулятор перебуває в активному стані більше десяти секунд, він автоматично вимикається і не дає пригоріти Вашому випарнику.

 

Акумулятори надаються у фірмовій коробці та мають відповідний значок на кнопки активації, що підтверджує його оригінальність.

 

Для заряджання акумулятора потрібно зарядний пристрій, в якому встановлений 510 роз'єм і напруга 4,2V, що видається. Увага, зарядний пристрій не входить до комплектації акумулятора , якщо у Вас його немає, то придбати його можна в розділі «Зарядні», який знаходиться в категорії «Комплектуючі».

 

Технічні характеристики:

  • довжина акумулятора – 100 мм;
  • діаметр акумулятора – 14 мм;
  • вага акумулятора – 38 г;
  • ємність батареї – 1000 mAh.

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Отличная батарея)пришла часов в 12, а батарея до вечера держалась!!Рекомендую всем!!только зарядное сразу надо брать, а то я не подумал сразу)Очень легкая и удобная вещь!!берите!!)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Нормальная батарейка. 6 часов активного парения выдержала
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )