Anyvape EVOD + Aspire CE5 BVC

Електронна сигарета Anyvape EVOD + Aspire CE5 BVC. Місткість акумулятора 1000 mAh. Розбірний кліромайзер, змінні випарники, 1.8 мл.
507 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Anyvape EVOD + Aspire CE5 BVC

Електронна сигарета Anyvape EVOD + Aspire CE5 BVC, яка була зібрана колективом SMOL.NET.UA для людей, які хочуть придбати якісну та недорогу електронну сигарету.

Купуючи цей набір, у Вас буде досить ємний акумулятор, а саме 1000mAh, заряду якого вистачає на 1-2 дні та естетичний кліромайзер, який дуже простий у використанні та обслуговуванні. І звичайно ж зарядний пристрій в якому, з одного боку, використовується USB роз'єм, а з іншого - 510 конектор, за допомогою якого заряджається електронна сигарета.

Заправка електронної сигарети дуже проста. Відкручуємо нижню частину кліромайзера, заливаємо в бак рідину, закручуємо і готове до використання. Для наочності можна цей процес побачити на картинці.

Заправка клиромайзера

Якщо Ви маєте при собі цю електронну сигарету та рідину для її заправки — це означає, що у Вас є все для повноцінного паріння.

Электронная сигарета из популярных комплектующих в сборе.

Перевага даної електронної сигарети від тих, які можна одночасно курити та заряджати в тому, що ця трохи менша завдовжки.

В електронній сигареті використовується акумулятор, в якому є захист від випадкового затискання кнопки, вона вмикається після того, як кнопка включення затискається більш ніж на десять секунд. Крім цього, акумулятор можна і самому заблокувати або розблокувати, для цього потрібно натиснути кнопку п'ять разів у проміжку двох секунд.

 

Комплектація:

 

Технічні характеристики:

 

 • довжина (у зібраному стані) – 170 мм;
 • довжина акумулятора – 100 мм;
 • довжина кліромайзера – 81 мм;
 • діаметр акумулятора – 14 мм;
 • діаметр кліромайзера – 14 мм;
 • вага (у зібраному, сухому стані) – 54 г;
 • вага акумулятора – 38 г;
 • вага кліромайзера (сухий) – 16 г;
 • ємність батареї – 1000 mAh;
 • об'єм кліромайзера – 1,8 мл;
 • опір випарника – 1,8 Ом.

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews
Рома-Днепр, купи жижу без никотина, тех же сортов,что и брал и килишани 50%50
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Магазин действительно отличный - только оформил заказ - в тот же день пришел на почту номер декларации. На следующий день забрал на Новой Почте по услуге "наложенный платеж" - удобно. Теперь о сигарете - собрана действительно качественно - заправленная нигде не протекает, пара образуется много. С чем я погорячился - взял сильно никотиносодержащие жидкости - курить прямо тяжело, две - три крепких затяжки - и нападает кашель. Нужно как-то смягчить парообразование. А так - все нормально, будем дальше пробовать
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Отличный магазин с оперативной доставкой!Очень благодарен Владимиру за так называемую инструкцию лично по телефону:) заказал эту электронную сигарету и 3 крепких смолнетовских заправки, как попробую все, отпишусь и выскажу личное мнение по поводу каждого вкуса и конкретно самой сигареты.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Сигарета очень понравилась, хотя до этой была тоже хорошая(пришло время менять). Огромное спасибо за оперативность, очень быстро и за подарок тоже спасибо.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Ну, так, с чего начать. Буду краток. ВАУ-ВАУ-ВАУ-ВАУ-ВАУ! Сижу балдею. Ничего не булькает, привкуса горелой ваты нет, в мундштук ничего не подсасывается, пара образуется, как в Лондоне во время смога:-) Что хочется особо отметить - так это оперативность. Только оплатил по Приват-24, а уже мне номер декларации сбросили(и в смс и на почту). Ребята, правда, поражён. От души благодарю.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )