Vision Spinner + Aspire Vivi Nova BVC

Vision Spinner 1300 mAh+Aspire Vivi Nova BVC 3.5 мл. - Набір для багато курців з великою ємністю акумулятора і великим об'ємом кліромайзера.

Колір
617 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Vision Spinner 1300 mAh + Aspire Vivi Nova BVC 3.5

Електронна сигарета, багато курців, зібрана колективом SMOL.NET.UA із сумісних між собою комплектуючих різних виробників. У ній є ємний акумулятор на 1300 mAh та кліромайзер місткістю 3,5 мл. І це далеко не всі переваги цієї електронної сигарети.

 

Набір складається з наступних комплектуючих:


Составляющие электронной сигареты Vision Spinner + Aspire Vivi Nova BDC

1. Акумулятор Vision Spinner Twist ємністю 1300 mAh, що збільшує тривалість паріння між його підзарядкою. У ньому ще є функція регулювання напруги (варівольт) від 3.3 вольта до 4.8, а це означає, що Ви можете зменшувати або збільшувати навантаження на випарник, щоб густота і температура пари була така, яка для Вас більше підходить.

 

2. Кліромайзер Aspire Vivi Nova BVC об'ємом 3,5 мл. Основна його перевага – це велика місткість бака для рідини. Це дозволить Вам рідше заправляти його і менше дбати про те, що рідина в ньому швидко закінчиться, що може призвести до перегріву випарника і передчасного виходу з ладу. Ще одна особливість цього кліромайзера в тому, що можна використовувати і двопральний випарник (dual coil) і з вертикальною спіраллю (vertical coil), який розташований у нижній його частині, через що завжди змочений у рідину.

 

3. Декоративне кільце. Використання його в цьому наборі надає електронній сигареті естетичного вигляду.

 

4. USB зарядний пристрій Kanger. Оскільки у Vision Spinner використовується 510 тип з'єднання, воно ідеально підходить для заряджання акумулятора.

 

Для прочитання більш детального опису кожного з комплектуючих окремо, натисніть їх назву, виділену синім кольором.

 

Батарея, в даній електронній сигареті, має захист від випадкових натискань, яка вмикається та вимикається швидким п'ятикратним натисканням. Після увімкнення або вимкнення захисту, індикатор, на акумуляторі, подасть 3 світлові сигнали.

 

Заправка кліромайзеру Aspire Vivi Nova BVC проводиться за аналогією до Aspire CE5 BVC. Відкрутивши основу, тримаючи кліромайзер мундштуком вниз, заливаємо рідину по бічній стінці, щоб вона не потрапила в повітроводну трубку. Заправивши потрібну кількість, прикручуємо назад нижню частину. Кліромайзер готовий до використання.

Заправка клиромайзера Aspire CE5 BDC

Комплектація цієї електронної сигарети не передбачає упаковки, оскільки вона зібрана з окремих комплектуючих.

Технічні характеристики:

 

 • довжина (у зібраному стані) – 174 мм;
 • довжина акумулятора – 112 мм;
 • довжина кліромайзера – 67 мм;
 • діаметр акумулятора – 16 мм;
 • діаметр кліромайзера – 19 мм;
 • вага (у зібраному, сухому стані) – 84 г;
 • вага акумулятора – 53 г;
 • вага кліромайзера (сухий) – 26 г;
 • ємність батареї – 1300 mAh;
 • об'єм кліромайзера – 3,5 мл;
 • опір випарника – 1,8 Ом.

 

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews
Перевірена покупка
Парю две недели, проблем никаких не возникало, сборка супер, течи нет. Никогда не думал что так легко могу отказаться от обычных сигарет. До этого курил 2 пачки парламента в день, однозначно она того стоит. Рекомендую. Владимир Вам отдельное спасибо за оперативность... ТАК ДЕРЖАТЬ!!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Это моя первая электронная сигарета.Первые впечатления от этого устройства-очень здорово! Пар насыщенный, очень удобная вещь! Порадовала доставка, молниеносная, меньше чем за сутки.Сервис на высшем уровне! Спасибо большое. Теперь я ваш постоянный клиент!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
спасиба ВАМ..... отлична сигарета... никаких проблем все просто супер.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Отличный девайс! Парит отлично так как я курил сигареты по 1,5-2 пачки в сутки сразу же отказался от сигарет, заряда хватает мне на сутки с вольтожом 4,8V. Теперь можно курить дома и на роботе отличная вещь! Может и совсем кину курить!!!! ))))
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Похоже, я первый, кто оставит свой отзыв об этом замечательном устройстве. Получил этот комплект вчера. Выбрал вариант с прозрачным клиромайзером. Комплект пришел без задержек. Все было аккуратно упаковано в полиэтиленовый пакет. Аккумулятор был полностью заряжен. Оставалось только залить жидкость, собрать конструкцию и запарить. По неопытности заказал в комплекте жидкости со средним содержанием никотина, но регулятор напряжения на торце сигареты решил эту проблему. Устройство удивляет продуманностью конструкции, функционалом, практичностью и насыщенностью пара на выходе. Смотрится солидно, приятно ощущается в руке, очень удобно в использовании. До этого парил Denshi Tabaco Turbo Premium из-за малых размеров и схожестью с обычной сигаретой, в надежде бросить курить обычные сигареты. Конечно, по вкусовым ощущениям и удовлетворенностью от процесса не идет ни в какое сравнение с этим девайсом. Из минусов устройства отметил только один: первое время очень туго накручивается аккумулятор на блок питания. Но после нескольких попыток этот недостаток постепенно уходит. Уже на второй день юзанья Vision Spinner я выкурил только одну обычную сигарету (стаж курения 26 лет в количестве одна пачка Davodoff Gold в день), и то, только лишь для сравнения. Похоже на то, что я все-таки брошу курить:) Отдельное спасибо персоналу магазина за помощь в выборе этой электронной сигареты, за подарок, и за их терпеливые ответы на вопросы полного чайника в этой теме:)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )