Anyvape eGo-C 2 Upgrade 1000 mAh

Anyvape eGo-C 2 Upgrade 1000 mAh – класичний акумулятор з 510-eGo різьбленням, має колірну індикацію розряду та стабілізацію напруги.
318 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Anyvape eGo-C 2 Upgrade

Акумуляторна батарея Anyvape eGo-C 2 Upgrade виготовлена за аналогією до більшості сучасних акумуляторів. Корпус батареї циліндричний, чорного внизу нанесений фірмовий логотип білого кольору. Місткість батареї – 1000 mAh, контакт латунний. Кнопка темного кольору, прозора має фіксоване клацання при натисканні та вбудований світлодіод.

 

Anyvape eGo-C 2 Upgrade

Різьблення 510-eGo, підходить до всіх кліромайзерів, які продаються в нашому магазині.

Резьбовое соединение eGo на аккумуляторе Aspire eGo-C 2 Upgrade

Під час використання є дуже зручна функція світлової індикації рівня заряду батареї. У процесі паріння при натисканні кнопки світлодіод змінює свій колір у міру витрати рівня заряду батареї. При рівні заряду акумулятора від 100 до 50% кнопка світиться білим, при рівні заряду від 50 до 10% блакитним кольором і відповідно від 10 до 0% синім кольором.

 

Индикация уровня заряда батареи

Приставка Upgrade говорить про те, що акумулятор має стабілізатор напруги, який можна вмикати і вимикати. Для його включення потрібно в заблокованому стані затиснути кнопку на 8-10 секунд. При увімкненні стабілізації індикатор просигналить синім кольором, а при відключенні жовтим.

eGo-C включение и отключение стабилизации

Блокування та розблокування батареї виконуються п'ятикратним натисканням на кнопку використання, після чого світлодіод інформує трьома короткими спалахами синього кольору про те, що батарея заблокована або готова до використання.

 

Батарея має захист від випадкових натискань кнопки. Захист відбувається таким чином, якщо акумулятор не заблокований, а кнопка використання затиснута близько 10 секунд, батарея автоматично припиняє подачу напруги, при цьому світлодіод десятьма короткими спалахами інформує про відключення подачі напруги. Функція корисна тим, що береже випарник кліромайзер від перегріву.

 

У комплектацію акумулятора ANYVAPE eGo-C не входить зарядний пристрій, його потрібно придбати окремо.

 

Сумісності:

Технічна характеристика:

  • довжина акумулятора – 100 мм;
  • діаметр акумулятора – 14 мм;
  • вага акумулятора – 38 г;
  • ємність батареї – 1000 mAh.

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Перевірена покупка
В течении 2 лет являюсь клиентом. Сервис прекрасен: быстро, точно, удобно!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 0 )