Кліромайзер Aspire Vivi Nova mini BDC 2,0 мл

Двоспіральний розбірний кліромайзер Aspire Vivi Nova BDC mini. Об'єм 2.0 мл. Нижнє розташування змінного випарника. Опір 1.8 Ом.
Колір
200 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Aspire Vivi-Nova BDC 2,0 мл

Кліромайзер Aspire Vivi-Nova BDC 2,0 мл є зменшеною копією кліромайзера Aspire Vivi-Nova BDC 3,5 мл. Він також повністю розуміється, зручний у використанні та в обслуговуванні. Для зручності скрутки та розкручування деталей кліромайзера на поверхні основи та верхньої кришки є широка ромбоподібна накатка. Зручність накатки Aspire Vivi-Nova BDC mini полягає в тому, що вона широка і пальці не ковзають поверхнею кліромайзера при розбиранні для обслуговування та заправки. Заправка кліромайзера Aspire Vivi-Nova BDC mini проводиться аналогічно до принципу заправки кліромайзера Aspire CE5 BDC.

Заправка кліромайзера

Всі з'єднання різьбові, крім мундштука, ущільнені силіконовими ущільнювачами, що виключає протікання. Випарники в цих двох моделях використовуються одного типу — двоспіральні, маленькі розміри, які розташовані в нижній частині кліромайзера. Візуально ці дві моделі кліромайзерів відрізняються один від одного розміром та ємністю бака. Матеріал корпусу бака — полікарбонат темного та білого кольору, ємність бака - 2,0 мл, основа та верхня кришка бака зі сріблястого (хромованого) металу, мундштук пластмасовий, чорного кольору. Бак кліромайзера Aspire Vivi-Nova BDC mini повністю прозорий, шкала подвійна, з поділками та цифрами для показу рівня рідини як для заправки, так і для використання.

Aspire Vivi-Nova mini

Різьблення Aspire Vivi-Nova BDC mini – 510, підходить до всіх акумуляторів Kanger, Joyetech, Innokin, Anyvape та ін.

Резьблення 510 Aspire Vivi-Nova mini

Випарник Aspire Vivi-Nova BDC mini має опір 1,8 Ом. Двоспіральний, розташований внизу бака кліромайзера, повністю занурений у рідину, це покращує смакову передачу аромату рідини та не допускає пригоряння ґноту. Заміна проводиться дуже легко, випарник викручується з основи з різьблення.

Мундштук легко витягається з верхньої кришки і дозволяє позбутися конденсату пари, промокнувши краплі, що утворилися, серветкою або хусткою. Після обслуговування мундштук також легко фіксується на своєму місці клацанням при установці.

Мундштук Aspire Vivi-Nova mini

Буде виглядати естетично, якщо на різьблення акумулятора накрутити кільце-перехідник з різьбою eGo. На малюнку зображені дві цигарки: верхня сигарета з декоративним кільцем, нижня без декоративного кільця.

 

Вид клиромайзера с кольцом-переходником и без него

Сумісності:

Технічна характеристика:

  • довжина кліромайзера – 70 мм;
  • діаметр кліромайзера – 14 мм;
  • вага кліромайзера (сухий) – 18 г;
  • об'єм кліромайзера – 2,0 мл;
  • опір випарника – 1,8 Ом.

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.83 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews
Когда появятся в продаже?
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Данная модель не планируется к продаже.
Перевірена покупка
Клир и правда суперский,пар очень густой,особенно на смолнэтовских жидкостях и варивольте.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Купил на замену MT3s который нифига не оправдал надежд (течет жутко, много мороки). Пользуюсь второй день, клир отличный. Так как отказался от идеи самому мотать намотку интересует сколько он на штатном испарители протянет. Взял 1.8 ом, как начнет гарь давать - отпишусь:)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Клиромайзер просто суперский. Брал на замену Vivi nova от Vision - пара действительно больше, вкус отличный, накуриваемость в норме. Ни гари, ни протечек нет. В общем, всем советую
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Опять я.Парю уже почти месяц протечек нет,пар густой еще не разу не промывала и не меняла спираль-очень нравится!!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Получила этот клиромайзер парю пока первый день-нравится протечек нет,взяла легкую жижу и совсем не заметила разницы-пара очень много,густой, такое чувство, что курю очень крепкие сигареты,посмотрим на сколько хватит спирали.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )