Anyvape EVOD USB 1000 mAh

Anyvape EVOD USB 1000 mAh – тепер заряджаємо акумулятор і паримо одночасно! Колір чорний.
346 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Anyvape EVOD Passthrough (USB) 1000 mAh

Акумуляторна батарея виготовлена за аналогією KangerTech EVOD. Колір корпусу чорний із матовим відтінком у нижній частині нанесений фірмовий логотип Anyvape EVOD білого кольору, має класичну циліндричну форму.

Белый логотип ANYVAPEVOD

Кнопка сталевого кольору також має логотип Anyvape, має вбудований світлодіод білого кольору та фіксоване клацання при натисканні.

Кнопка с логотипом

Ємність батареї — 1000 mAh, контакт для сталевого випарника. Різьблення 510-eGo, підходить до всіх кліромайзерів. Блокування батареї здійснюється п'ятикратним натисканням на кнопку використання, після чого світлодіод інформує трьома короткими спалахами білого кольору про те, що батарея заблокована. Розблокування відбувається аналогічно, п'ять коротких натискань на кнопку та світлодіод також трьома білими спалахами інформує про готовність батареї до роботи. Під час встановлення акумуляторної батареї на зарядку через 510 різьбовий конектор, світиться білий світлодіод кнопки використання, який світиться до повного заряду батареї і припиняє світитися при повному заряді батареї. Зверніть увагу, що акумулятор має захист від глибокого розряду, який блокує його в тому випадку, коли він сильно розряджений. Розблокувати його можна, використовуючи зарядний пристрій, що має 510 з'єднання (підключається замість кліромайзера), наприклад, Kanger USB. Рекомендується або додатково придбати зарядний пристрій, або не доводити акумулятор до повного розряду та подальшого блокування.

 Аккумулятор anyvape eVod 1000 mAh

Є дуже зручна функція Passthrough (пасстру), яка поєднує два процеси заряджання акумулятора та паріння одночасно. Шнур mini USB, який має довжину близько метра, дозволяє легко використовувати цей девайс з будь-яким пристроєм, де є USB порт за комп'ютером, за кермом автомобіля тощо. Увага, акумулятор оснащений захистом від глибокого розряду, не допускайте його повної розрядки!

 

USB порт

Конектор акумулятора mini USB знаходиться в нижній частині акумуляторної батареї, прихований металевою заглушкою, яка скручується різьбленням. При установці батареї на зарядку через mini USB порт, спалахує червоний світлодіод, який припиняє світитися при повному заряді батареї.

mini USB порт

Батарея захищена від випадкових натискань. Якщо акумулятор не заблоковано, а кнопка затиснута близько 10 секунд, батарея автоматично припиняє подачу напруги. Ця функція корисна тим, що зберігає випарник кліромайзера від перегріву.

Аккумуляторная батарея 1000 mAh

Комплектація:

  • 1 шт – Anyvape EVOD (акумуляторна батарея, ємністю 1000 mAh);
  • 1 шт – mini USB кабель (до зарядного пристрою USB-2.0, довжина 1 м);
  • 1 шт – Упаковка (матова коробка).

Технічні характеристики:

  • довжина акумулятора - 116 мм;
  • діаметр акумуляторів - 14 мм;
  • вага акумулятора – 40 г;
  • ємність батареї – 1000 mAh;
  • довжина шнура USB зарядного пристрою – 100 мм;
  • колір – чорний.

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Перевірена покупка
Пробовал использовать с Aspire E-PEN и с Anyvape Mini Davide. Для первого аккум слаб, для второго - вполне достаточно. Заряда хватает на день-полтора. Очень чувствителен к сопротивлению клиромайзера. 1,3 Ом - уже короткое замыкание. Лечится верхней зарядкой.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 3 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Получил сегодня сей аккум. В описании написано, что при зарядке через мини-usb светодиод светиться красным, а по факту - синим. Надеюсь, это только ошибка в описании...
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )