Кліромайзер DCT

Двоспіральний кліромайзер DCT ємністю 6 мл та 3 мл.
50 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Кліромайзер DCT 6 мл та 3 мл

Кліромайзер DCT повністю розбірний, не має різьбових з'єднань. У нашому магазині представлений у двох видах, відмінність лише у місткості бака 3 та 6 мл.

Клиромазер DCT 6 мл. и 3 мл. разобранный

Випарник у цій моделі двоспіральний, невеликих розмірів з опором 1,5±0,2 Ом, розташований у повітроводній трубці. У ньому поєднуються алюмінієва основа, сталева трубка повітропроводу та матова пластмасова частина корпусу бака. Бак білого кольору повністю прозорий, рівень рідини заливається зорово. Усі з'єднання ущільнені гумовими ущільнювачами чорного кольору. Різьблення 510 підходить до всіх акумуляторів, які є в нашому магазині.

Для приховання зовнішнього різьблення акумуляторів рекомендуємо використовувати конусне кільце-перехідник (6 мл і 3 мл) для надання елегантного вигляду.

Знімний алюмінієвий мундштук дозволяє без особливих зусиль позбутися конденсату пари, промокнувши краплі, що утворилися, хусткою або серветкою. Для обслуговування мундштук легко виймається і також легко фіксується на своєму місці.

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.67 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Спасибо за подарок! Скажу честно, парю уже достаточно, в основном на кангеровских испарителях (Аеротанк, Т3Д ), и Iclear 30 + SVD оригиналы, и другие батарейные моды и атомы. Взял на пробу этот так как никогда не пробовал картриджевых атомов, и скажу что неплохо в общем, только по началу сильный вкус гари паралона, потом гарь ушла остался вкус чистый но! не особо парит сие чудо, годится и удобно для проб, так как можно накапать прямо в картридж пару капель жижи напробу и сразу опробовать (перед этим вымыть), незнаю насколько хватит паралона, мощность даю от 8 до 12 ватт, сильно сильно греется, сопротивление 1.6Ом показало на SVD. ниже 9 Ватт вообще пара мало. минусы: когда новый вонь, мало пара, сильно греется, опасно носить в кармане (легко разбирается, нет крепежных резьб кроме самого картриджа к батарее) плюсы: удобство заправки на пробу (снял мундштук и закапал), не течёт и не хлюпает, цена, простота. Вывод: только для домашнего использования, идеален для проб, неплохая передача вкуса.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Спасибо за быструю доставку. Помогите, пожалуйста, что-то я не пойму, правильно ли я его заправляю:( Выдвинул трубку вниз и залил жидкость. Но когда парю у меня чувство жженого паралона:( Залил голд дукат. На Вива нова такого чувства нет.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Отличный клир! Дыма много, передача вкуса отличная!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )