Anyvape eGo-C 2 Upgrade USB 1000 mAh

Anyvape eGo-C 2 Upgrade USB 1000 mAh – тепер заряджаємо акумулятор і паримо одночасно.
346 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Anyvape eGo-C 2 Upgrade USB 1000 mAh

Акумуляторна батарея від нового виробника Anyvape. Виготовлена за аналогією до Joyetech eGo-C. Колір корпусу чорний із матовим відтінком у нижній частині нанесений фірмовий логотип білого кольору, має циліндричну форму. Кнопка має вбудований світлодіод та фіксоване клацання при натисканні. Дуже зручна функція світлової індикація рівня заряду батареї під час використання. Світлодіод кнопки в міру витрати рівня заряду батареї змінює колір. При повному рівні заряду акумулятора кнопка світиться білим, при середньому рівні блакитним і відповідно синім при низькому.

Индикация уровня заряда батареи

Також є не менш зручна функція Passthrough, яка дозволяє об'єднати два процеси паріння та зарядку акумулятора одночасно. Шнур mini USB, який має довжину близько метра, дозволяє легко використовувати цей девайс за комп'ютером, за кермом автомобіля або від USB-адаптера.

 

Конектор акумулятора mini USB знаходиться в нижній частині акумуляторної батареї, прихований металевою заглушкою, яка скручується різьбленням.

Mini USB в аккумуляторе Anyvape eGo-C 2 Upgrade Passthrough

Батарея має ємність - 1000 mAh, стабілізацію напруги на рівні 3,7V вольт, контакт для латунного випарника. Різьблення 510 і велике зовнішнє, підходить до всіх кліромайзерів. Блокування батареї здійснюється п'ятикратним натисканням на кнопку використання, після чого світлодіод інформує трьома короткими спалахами синього кольору про те, що батарея заблокована. Розблокування відбувається аналогічно, п'ять коротких натискань на кнопку та світлодіод також трьома синіми спалахами інформує про готовність батареї до роботи.

 

Приставка Upgrade говорить про те, що Ви можете відключати стабілізацію напруги в акумуляторі. Для увімкнення та відключення стабілізації потрібно в заблокованому стані затиснути кнопку на 8-10 секунд. При включенні стабілізації індикатор просигналить синім кольором і при експлуатації світиться білим, а при відключенні стабілізації – жовтим.

 

Включение и отключение стабилизации на аккумуляторе Anyvape eGo-C Upgrade

Батарея захищена від випадкових натискань. Якщо акумулятор не заблоковано, а кнопка затиснута близько 10 секунд, батарея автоматично припиняє подачу напруги. Ця функція корисна тим, що зберігає випарник кліромайзера від перегріву. Зверніть увагу, що акумулятор має захист від глибокого розряду, який блокує його, у разі сильного розряду. Розблокувати його можна, використовуючи зарядний пристрій, що має 510 з'єднання (підключається замість кліромайзера), наприклад, Kanger USB. Рекомендується або додатково придбати зарядний пристрій, або не доводити акумулятор до повного розряду та подальшого блокування.

Комплектація:

  • 1 шт - Anyvape eGo-C 2 Upgrade USB (акумуляторна батарея, ємністю 1000mAh);
  • 1 шт - mini USB кабель (до зарядного пристрою USB-2.0, довжина 1 м);
  • 1 шт – Упаковка (матова коробка).

 

Сумісності:

Технічна характеристика:

  • довжина акумулятора - 113 мм ;
  • діаметр акумулятора - 14 мм ;
  • вага акумулятора - 40 г ;
  • ємність батареї – 1000 mAh;
  • довжина шнура USB зарядного пристрою - 100 0 мм ;
  • колір — black.

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews
Перевірена покупка
Отличная батарея, сразу почувствовала разницу!! И кстати спасибо за подарок(кофе) как раз хотела его заказать)))
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
отличная батарея, рекомендую всем новичкам. Магазин просто супер, обслуживание на высоте, подарки, скорость.. Спасибо большое!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Всем доволен. По поводу стабилизации ощутима, когда заряд батареи ниже половины( не приходится ждать нагрева испарителя). Магазину - респект
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Замечательный аккум, хватает на целый день, буквально с раннего утра до поздней ночи при интенсивном парении.Очень приятный на ощупь, матовая поверхность зачётная. Не увидел особой разницы между режимами стабилизации/без стабилизации, может быть потому, что новичок. По моим расчетам заряжаться такой аккум от USB должен 3-3.5 часа, но по факту заряжается ощутимо дольше, даже от USB 3.0. Предположительно USB кабель в комплекте - низкого качества. Рекомендую, как первый девайс для новичков!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Как всегда на высшем уровне. Консультация. Скорость отправки. подарок. Огромное спасибо
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Оформил заказ, доставкой очень доволен. Получил в подарок жидкость "Корица", но еще не пробовал, приятно удивлен. Буду и в дальнейшем заказывать на этом сайте. И, советовать друзьям.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )