Kanger EVOD 1000 mAh

Акумулятори Kanger EVOD. Місткість 1000 mAh. Різьблення 510-eGo. Підходить до будь-яких кліромайзерів, які продаються у нашому магазині.
299 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Акумулятор Kanger EVOD 1000 mAh

EVOD — акумуляторна батарея від Kanger, ємність 1000 mAh, довжина 95 мм, діаметр 15 мм, різьблення 510. З нею сумісні всі кліромайзери з 510 та eGo різьбленням.

Сумісний з величезною різноманітністю кліромайзерів і виглядає як на малюнку нижче.

Варианты наборов

     1. Kanger EVOD 1000 mAh + Aspire CE5-s BDC;
     2. Kanger EVOD 1000 mAh + Kanger ProTank;
     3. Kanger EVOD 1000 mAh + Innokin iClear 30;
     4. Kanger EVOD 1000 mAh + Innokin iClear 16;
     5. Kanger EVOD 1000 mAh + Kanger ProTank 3;
     6. Kanger EVOD 1000 mAh + Kanger EVOD;
     7. Kanger EVOD 1000 mAh + Vision ViviNova 2.0;
     8. Kanger EVOD 1000 mAh + Aspire CE5 BDC;
     9. Kanger EVOD 1000 mAh + Vision ViviNova 3.5.

 

Має захист від короткого замикання, відключається цей захист лише постановкою батареї на зарядний пристрій. Блокується та розблокується акумулятор п'ятьма короткими натисканнями протягом двох секунд. Блокування необхідне для того, щоб унеможливити випадкове натискання кнопки використання в кишені, сумочці тощо. Навіть якщо це натискання і сталося, це не страшно. Батарея має стабілізатор вихідної напруги на рівні 3,7V вольт та захист від випадкових натискань. Якщо кнопка використання безперервно затиснута протягом 10 секунд, батарея автоматично припиняє подачу напруги. Зберігаючи випарник кліромайзера від перегріву.

 

Світлодіод при використанні має світло білого кольору, розташований навколо круглої кнопки сталевого кольору, яка на відміну від eGo пристроїв виконана врівень з корпусом батареї. У цьому є деяка перевага, тому, що кнопку яка виконана з корпусом практично неможливо випадково затиснути. Кнопка інформує користувача про блокування п'ятьма короткими спалахами світлодіода. Під час розряджання акумулятора світлодіод також мерехтить п'ять разів, повідомляючи про необхідність підзарядки.

 

Заряджання здійснюється через 510-й конектор пристроями відомих виробників, таких як: Kanger USB зарядним пристроєм та Joyetech USB зарядним пристроєм.

При установці батареї на зарядку світлодіод спалахне одним довгим і трьома короткими спалахами, інформуючи про те, що батарея набирає свою ємність, поступово збільшуючи інтервал між спалахами. Перезаряд виключено, т.к. відключається заряджання батареї при повному наборі ємності.

Технічна характеристика:

  • довжина акумулятора - 97 мм ;
  • діаметр акумулятора - 14 мм ;
  • вага акумулятора - 34 г ;
  • колір чорний.

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.83 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews
Я вам скажу что он сильно вынослив к механическим повреждениям советую его новичькам в парении
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
ОЧЕНЬ ДОВОЛЬНА РАБОТОЙ ФИРМЫ.ЗАКАЗЫ ВОВРЕМЯ ВЫПОЛНЯЮТСЯ, РЕКОМЕНДУЮТ ВСЕГДА КАЧЕСТВЕННЫЙ ТОВАР.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Пользовался только этим аккумулятором по этому не могу сравнивать,но скажу дно, что в нем очень тонкие провода и они греются и плавятся.Продержался 2 месяца.Обгорела обмотка на проводе и соприкасалась с корпусом,в итоге не мог зарядить сигарету потому что замыкала зарядка.Если будет такая же проблема то можно просто с помощью паяльника заменить провода на более толстые,места для них хватит.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Антон, мы проверили историю ваших заказов, выяснилось, что данный аккумулятор у нас Вы не покупали, Вы ничего не путаете?
Перевірена покупка
Ну что сказать. Если честно ожидал лучшего. Парю много, держит не долго. До этого использовал, и продолжаю использовать(уже 8 месяцев), "EGO-T" на 1000mAp, второй держит заряд на много дольше! Об интернет магазине оставлю только положительные отзывы. Оперативно. Заказывал уже три раза. И главное в наше время, порядочность. Рекомендую. Перед покупкой читайте отзывы.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Прекрасний акумулятор працює довго проблем не викликав ніяких.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Всем парильщикам привет. Акамулятар клаасный просто бомба.Купил сразу начал пользоватся. Заряд держит около трёх дней.Спасибо за оперотивность заказал в воскресенье во вторник уже парил. Отдельное спасибо за подарок я ваш постоянный клиент!!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )