Joyetech eGo-CC kit

Електронна сигарета Joyetech eGo-CC kit – розробка компанії Joyetech 2013 року, тепер з кліромайзером! Повна відсутність протікання! Ніякого гару! Чудова якість пари та смаку.
Колір та ємність акумулятора
528 грн
Немає в наявності

 

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

Електронна сигарета Joyetech eGo-CC

Компанія Joyetech, випустивши восени 2013 року електронну сигарету eGo-CC, вкотре показала всьому світу, що вона попереду всієї планети. Випустивши цю новинку, всі переконалися, що Joyetech безперечний інноватор і двигун індустрії електронних сигарет. Вони не випускають нові моделі щомісяця, як і інші виробники. Приблизно раз на пів року Joyetech анонсує свої нові продукти ретельно продумавши технічну конструкцію продукту, як наслідок – інноваційний, якісний продукт, який ставати хітом та об'єктом копій та підробок.

Електронна сигарета Joyetech eGo-CC — перший продукт компанії з кліромайзером, у той час, як інші виробники штампували десятки різних моделей, Joyetech ретельно розробляла свою одну єдину модель, результатом плідної роботи став кліромайзер eGo-CC, який позбавлений усіх недоліків інших альтернатив.

- не протікає
- не свистить
- не пригорає
- висока якість передачі смаку
- висока якість пари
- пара холодна
- зручність заправки

 

     Кліромайзер Joyetech eGo-CC складається з мундштука, бака (1,32 мл), фіксатора випарника, випарника та основи.

Клиромайзер eGo-CC

На малюнку знизу схематично зображено рух повітря і пари в кліромайзері. Дане розташування каналу відведення пари значною мірою впливає на якість, роблячи пар холодною і густою.

 

Строение испарителя eGo-CC

 

У кліромайзері eGo-CC використовуються випарники для eGo-C тип А, eCab, eRoll. Випарники від цих моделей взаємозамінні.

Испаритель для электронной сигареты eGo-CC

  Акумулятор електронної сигарети має захист від випадкових натискань та стабілізацію напруги на рівні 3,7 Вольт. Зручною та корисною функцією є світлова індикація рівня заряду батареї. При повному заряді акумулятора світлодіод світиться білим кольором при середньому рівні блакитним та при низькому рівні заряду синім.

 

Индикация уровня заряда батареи

 

Для перевірки справжності виробу є картка на якій є серійний номер під штрих кодом зі скретч покриттям.

 

Waranty-cards

 

У нижній частині наклейки де напис (Security Code) міститься секретний код, захисне покриття стирається монетою. Цей код можна ввести на офіційному сайті Joyetech у спеціальне поле внизу сторінки. У новому вікні спливе зображення вашої наклейки з серійним номером. Звіривши його зі своїм серійним номером під штрих кодом, переконайтесь у збігу даних номерів (вашого у картці та на сайті у новому вікні). Це підтверджує справжність продукту.

Scratch_card

 

Технічна характеристика:

 • довжина (у зібраному стані)  170 мм;
 • довжина акумулятора – 100 мм;
 • довжина кліромайзера (з мундштуком)  80,5 мм;
 • довжина мундштука  30 мм;
 • діаметр акумулятора  14 мм;
 • діаметр кліромайзера – 14 мм;
 • вага (у зібраному, сухому стані) – 72 г;
 • вага акумулятора  35 г;
 • вага кліромайзера (сухий) – 37 г;
 • ємність батареї – 650mAh;
 • обсяг кліромайзера  1,32 мл;
 • опір випарника  2,Ом.

Поради щодо використання:

Використання кліромайзера Joyetech eGo-CC не становить особливої складності. Все просто і зрозуміло, але ми все ж таки рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з розділами посібника з використання. Заправляючи кліромайзер, уважно слідкуйте за рівнем рідини в баку, направляйте рідину строго в центральний отвір силіконового ущільнювача. Не допускайте, щоб рідина потрапила в бічні напівотвір силіконового ущільнювача. Рекомендуємо максимально заправляти рідину в бак на 34 мм нижче за верхній край оглядового вікна. Що виключить утворення вакуумного простору в баку, при витраті рідини під час використання та відповідно покращить змочування ґнота випарника.

Заправка клиромайзера

Спеціальні посилання

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 15 customer reviews
Перевірена покупка
Давно пытаюсь бросить курить, всегда начинал опять, когда то пробовал курить електронку но не вдохновила, а тут знакомый приобрел в этом магазине эту сигарету и я у него попробовал, и понял что можно заменить обычные сигареты, но только если ты действительно хочешь бросить! Долго курил форумы и наконец-то определился с девайсом, заказал такую же. Пользуюсь уже пару дней и даже не хочу обычные сигареты, а по опыту я знаю первые дней пять аж крыша едит. Я полностью доволен данным приобретением, продукт отличный, smol.net спасибо
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Прикольная штука! Бросаю курить вот и купил. 2 года сидел на вишневом Кептенблеке сегодня получил все просто залил вишню и теперь парю!!! Чуток разница есть но не сильная. Спасибо за подарок и быструю доставку!!! Буду теперь постоянным клиентом!!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
отличная штука!доволен!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Спасибо. Очень доволен
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
клиромайзер супер. танки фигня
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Огромное спасибо за оперативную доставку и качественный продукт.Сигаретой очень доволен.Рекомендую всем кто решается приобрести эту замечательную вещь.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
моя первая е-сигарета была Ego-C, вот недавно решился на заказ клира Ego-CC,очень понравилось, буквально пару дней назад заказал друзьям 2 шт. Довольны как слоны. Очень приятная в парении, передача вкуса, удар по горлу - на высоте, только метод заправки меня удивил, но к этому привыкаешь. Сама сигарета укомплектованная очень хорошо, все есть, собрал, залил, паришь. По поводу обслуживания и отношения к клиентам, то тут и говорить нечего, такого отношения я еще не видел нигде. Владимир всегда ответит на все вопросы, посоветует действительно то,что Вы хотите и Вам нужно, без предложения купить какую-то хрень, которая Вам "очень нужна". За год общения с е-сигаретами задавал немало, как я уже понял, глупых вопросов и всегда получал стоящий ответ с разъяснениями. Спасибо Вам большое, Владимир, за такое обслуживание. Уже "подсадил" около 6 друзей на е-сигареты и все удивляются подарку, ценам, качеством устройств и комплектации. Спасибо еще раз, удачи в продвижение Вашего дела)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 1 )
Перевірена покупка
Спасибо за быструю доставку и за подарок. Владимир здоровья Вам и Вашим близким.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Заказал данный девайс, пришел через день. Был приятно удевлен быстротой доставки и качеством обслуживания. Так как это первая моя эл. сигарета. Качество обслуживания на очень высоком и профессиональном уровне. Владимир полностью обьяснил и рассказал все интересующие меня вопросы. Сам скомплектовал весь заказ (причем не впаривая ненужного). Спасибо. Теперь о сигарете. Для меня как для новичка эта сигарета предел мечтаний. Нареканий на работу нет. Работает "из коробки". Ни каких танцев с бубном. Заправил и куриш. Однозначно рекомендую.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Оперативна доставка. Чудове ставлення до клієнтів. Рекомендую.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
« 1 2 »