Кліромайзер Joyetech eGo-CC

Кліромайзер Joyetech eGo-CC - чудова передача смаку, густота пари та повна відсутність протікання, змінні випарники.
Колір
328 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Joyetech eGo-CC

Компанія Joyetech - восени 2013 випустила на ринок електронних сигарет свою першу модель кліромайзера eGo-CC. Ключова перевага даної моделі – відсутність підтікань рідини, чого так не вистачало у всіх атомайзерах системи eGo, eGo-T, eGo-C.

 

Clearomizer eGo-CC обзор

Інженери компанії Joyetech розробили нову, революційну систему циркуляції повітряних потоків у кліромайзері, при якій вхідний та вихідний канали знаходяться поблизу один від одного. В результаті, холодне повітря, що входить, охолоджує вихідний пар, що сприяє якісній передачі смакових ароматів рідини. Геніально!

 

Конструкция клиромайзера eGo-CC

Замкнутий цикл циркуляції повітря значно знижує утворення конденсату пари і виключають можливість протікання рідини. Домогтися цього компанія змогла завдяки нестандартному розташуванню отворів повітря - зверху з боків, нижнє розташування випарника і силіконове ущільнення.

 

eGo-CC разборной клиромайзер

Хочеться відзначити й інші переваги цієї моделі. eGo-CC – прямий спадкоємець eGo-C. Випарники змінні, що дозволяє використовувати випарники системи eGo-C попередньої моделі атомайзерів. Заправка бака дуже проста і не становить особливої складності, швидше викликає акуратність, не вимагаючи зайвих протирань, витирань і т.д. Збільшені оглядові вікна з прозорого скла покращують контроль рівня рідини в баку, виготовлені врівень з корпусом.

 

eGo-CC запчасти

Дана модель кліромайзера більше підходить людям, які в середньому викурюють близько 15-20 сигарет на день. Ємність бака 1,32 мл, довжина кліромайзера в зібраному стані – 80 мм, діаметр – 14 мм. Різьблення eGo.

Комплектація:

  • 1 шт - Підстава (різьблення eGo);
  • 1 шт - Випарник («normal» 2,2 Ом);
  • 1 шт - Фіксатор випарника;
  • 1 шт - Бак eGo-CC (ємність 1,32 мл);
  • 1 шт - Мундштук (конусний, металевий);
  • 1 шт – Посібник із використання (зі схемами, англійською мовою);
  • 1 шт - Картка гарантує справжність продукту (зі скретч покриттям);
  • 1 шт – Упаковка (пластиковий футляр у матовій коробці).

 

Комплект eGo-CC

Scratch_card

Поради щодо використання:

Початкова підготовка до використання кліромайзера Joyetech eGo-CC схематично проста і зрозуміла, але все ж таки, рекомендуємо уважно прочитати всі розділи керівництва до використання. При заправці уважно слідкуйте за рівнем рідини в баку, направляйте рідину в центральний отвір силіконового ущільнювача! Уникайте потрапляння рідини у бічні напівотвори силіконового ущільнювача. Радимо максимально наливати рівень рідини в бак на 3-4 мм нижче за верхній край оглядового вікна при заправці. Це виключить утворення вакуумного простору в баку, відповідно покращить змочування ґнота випарника.

 

Заправка eGo-CC

Сумісності:

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.80 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews
Перевірена покупка
Отличная версия!Все то, что нравилось в его-с атомайзер тип В+более насыщенный вкус,больше кол-во пара и ни каких протечек.Не горячий пар, более мягкий, в отличии от обычного клиромайзера.Спасибо ДжойТек за девайс и Владимиру за рекомендации и сервис!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Вещь очень хорошая!!! Очень высокий уровень передачи вкуса, пользуюсь уже месяц проблем не было ни каких!!!! Советую всем покупайте!!!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Заказал этот клир, поскольку в магазине не было Kanger Pro Tank, но тем не менее вещь оказалась неплохой. Выглядит крепенько, вероятно выдержит ношение в кармане и падение на стол. По вкусу не уступает танку, емкость только меньше и заправлять не так удобно (IMHO). Кроме того испарители стоят почти в 2раза дороже, но есть подозрение что и служат дольше - у меня уже неделю работает без замены. Магазину, спасибо что продаете только хорошие вещи;)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Спасибо Владимиру за рекомендацию! Клиромайзер очень понравился, много пара отлично передает вкус жидкости, нравится мундштук, способ заправки, пользуюсь уже две недели пока никаких замечаний.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Я, лично, остался очень доволен, пар очень и очень вкусный. Я имею ввиду что одна и та же жидкость на разных клиромайзерах раскрывается по разному. У этого девайса передача вкуса на очень высоком уровне. Спасибо что порекомендовали!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )